Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:01:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докладване по сигнал...  (Прочетена 1873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Afrodita
Гост
« -: Ноември 19, 2010, 15:51:39 »

Здравейте!
Знам, че докладите по сигнали на играчи са "временно" спрени, но не сме ли именно ние играчите - хората които най-обективно може да проследим развитието на играта в даден свят? Не сме ли ние хората, които следим денонощно развитието на даден играч или съюз? Не сме ли ние хората, които страдаме от съюзни донори, нагласени битки, мултиакаунтиг и т.н.?
Мисля, че най-обективната оценка за измами и начин на игра можем да дадем само ние ...
И ако всички усилия сега са насочени към новата версия 5 и нейното осъвършенстване, а версия 4а се оставя без надзор и проверки, не е ли това риск играта да се превърне в някаква мошеническа история? Аз имам наблюдения над много играчи и съюзи, но Докладването е спряно  *pardon* при това е оповестено публично във Форума и Измамниците вече имат зелена светлина да правят каквото си искат, знаейки че няма да ги проверят. Съюзите се напълниха с донори и класациите стават безбожно смешни на фона на това, какво беше играта преди 1 година.
Аз лично заставам против това, искам докладите да бъдат възтановени, защото пак казвам, единствено ние играчите, можем да сме обективни спрямо играта. Ако трябва наемете поне един човек, който да се занимава само с това ... но нека играта стане пак поне малко феърплей...

С уважение към всички Ви, но помислете какво причинявате на играта сега!
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2010, 16:35:17 »

Напълно подкрепям, и ние сме хора и ние си пащаме, както тези в новата версия.
Активен

Стачка!
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2010, 16:46:16 »

Подкрепям Афродита според  мен един човек е малко за тези проверки не може само Крум да изнася тежестта им трябва да се назначат хора  .Поздрави на екипа  *rose*
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2010, 16:58:42 »

Напълно подкрепям, и ние сме хора и ние си пащаме, както тези в новата версия.


А аз не съм човек, робот съм. Имам 4 ръце и 2 глави(2 централни процесора). Мога да извършвам до 785834378423642 операции в секунда. И на мен ми е напълно непонятно защо се спряха проверките.  Wink

Мисля, че най-НЕобективната оценка за измами и начин на игра можем да дадем само ние ...

Поправих дребна грешка в изречението. Обективна оценка за измами от играч - няма такова животно. Когато става въпрос за себе си - всеки е невинен, искал да пробва, ама защо точно него и так дале. Когато става въпрос за друг - бан, триене, публично унижение, да се издири по ИП и да му се пратят барети. Ако бяхте обективни да съм ви оставил проверките сами да ги правите.

Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Afrodita
Гост
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2010, 17:03:48 »



Поправих дребна грешка в изречението. Обективна оценка за измами от играч - няма такова животно. Когато става въпрос за себе си - всеки е невинен, искал да пробва, ама защо точно него и так дале. Когато става въпрос за друг - бан, триене, публично унижение, да се издири по ИП и да му се пратят барети. Ако бяхте обективни да съм ви оставил проверките сами да ги правите.
ОК съгласна съм, дори и така да е ... Но не Админите играят тази игра, поне така знам .... а НИЕ и ако може да се хване нарушение, то ще е с наша помощ, както беше преди с докладването.
Аз също съм била заключвана и си признавам грешките! Понесла съм си наказанието, разбиването на войската и опожаряванията до дупка... но пак "станах" и продължих да играя.
Сега обаче няма проверки, няма наказания ... и всеки си прави каквото иска.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 17:09:17 от Afrodita » Активен
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2010, 17:10:25 »

За това трябват да се назначат хора един човек да се занимава с проверки на толкова светове *freak* не става !!!
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2010, 17:12:17 »

За това трябват да се назначат хора един човек да се занимава с проверки на толкова светове *freak* не става !!!
До сега успяваха... не знам от какво и от кого зависи да се възтановят проверките по сигнали ... Ние си изкарваме всичко на Крум или поне той така го приема, но аз лично се обръщам към всички тях, които стоят зад тази игра .... трябва да вървим напред  Smiley а не назад, нали?
Активен
Шуши
Гост
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2010, 17:18:10 »

А аз не съм човек, робот съм. Имам 4 ръце и 2 глави(2 централни процесора). Мога да извършвам до 785834378423642 операции в секунда. И на мен ми е напълно непонятно защо се спряха проверките.  Wink


Поздравления, Вие сте една напълно хармонична и добре фукционираща личност  *rose* А ако ни отделите и малко ресурс и върнете проверките по сигнал,ще бъдем абсолютно щастливи и с положителен прираст Wink
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2010, 18:22:47 »

А аз не съм човек, робот съм. Имам 4 ръце и 2 глави(2 централни процесора). Мога да извършвам до 785834378423642 операции в секунда. И на мен ми е напълно непонятно защо се спряха проверките.  Wink

Щом нямате възможност да поддържате и двете версии спрете едната или разширете екипа.
Активен

Стачка!
Bigceco
Редник
*

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 40



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2010, 18:34:10 »

Интересна тема.За съжаление на всички играещи с ясен край  Undecided
Активен

Машина ... не човек ... бензин ... не кръв ... двигател ... а не сърце ... !!! "Газ до края и душата в рая"  Smiley
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2010, 20:58:19 »

Хубава тема , дано да помогне поне малко  *ok*

Едит: Интересно ми е , че и анкетите спряха във В4а или поне аз може да не съм забелязъл някоя . *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2010, 10:08:33 »

Това беше една доста голяма тема по този въпрос, която остана само с два поста:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=31196.0
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2010, 18:41:05 »

всеки е прав за себе си. ние си негодуваме, но това няма резултат. и с/у политиците плюем, но на тях не им дреме. истината е, че имаме пълно право да сме недоволни от екипа за спирането на проверките, но пък не знаем как точно стоят нещата при тях и с какъв бюджет и колко члена разполагат. ако проверките ги извършва само Крум, то предлагам той да се клонира сам или просто да си изкопае двойник. икономически за играта не е добре да не се извършват проверки. все едно правителството публично да обяви, че от днес до второ нареждане няма да се извършват арести и няма да се преследват престъпници. за какво да живеем тогава?  *scratch*
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2010, 20:43:23 »

Ще заключа темата, за да не се нагнетява обстановката. Крум видя позицията ни, нека сам прецени дали и кога ще възтановят докладите по сигнал!

Успех на всички!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!