Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:25:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: питанка към екипа  (Прочетена 720 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Ноември 21, 2010, 18:21:45 »

докладите за проверки не се извършват от известно време. сега погледнах и няма промяна в това решение на Крум. въпросът ми е дали са спрени само докладите за мулти или не си правите труда да наказвате и смс-ите с цветущи и сочни български псувни? преди няколко седмици в бг1 някакъв индивид се съдра да ме псува и кълне,но не бе наказан, а аз си замълчах (докладвах всичките му ЛС). днес отново ме обиждат споменавайки майка ми и неща от този род. съобщенията са докладвани, но полза няма. ако сте спрели да слагате лепенки а обиди, то да започнем всички да се поздравяваме по махленски с "да ти *** (родителя от женски пол)". касае се за свят бг1 (вече споменах), а обидните ЛС са ми пратени от kapitala.
      игнорирал го, но си мисля, че след като мен ме наказвате за съобщение, в което няма нито една обидна дума "Мазниславоооооооооо, защо ти е запушена устата ма?доброволно ли си го тури в устата, лепенката де Grin:D:D:D:D гурлата, лайнселот, а сега и ти. превръщате се в немия съюз Grin Grin Grin " (за това бях наказан), то е редно за споменаване на майки, физическа саморазправа и пр. да наказвате също. или пък греша, че заплаха с посегателство в/у личността е подсъдимо от гледна точка на законодателството ни?
   за да няма спам заключвам темата до отговор от екипа. знам, че днес хората почиват и ще чакам отговор утре. мерсаж за вниманието  *beer*
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2010, 11:16:39 »

Не са спряни, но определено не се правят всеки ден.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2010, 12:25:29 »

Не са спряни, но определено не се правят всеки ден.


    да разбирам, че се правят когато има време (да го речем така) и се дават наказания само тогава или просто се наказват всички, но със закъснение. предполагам е първото, защото при слагане на лепенки със закъснение да съм го забелязал. не ми се иска да ровя логовете на скайпа, за да копирам какво съобщение не бе санкционирано преди месец...
      мерси за отговора  *bravo*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!