Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:22:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кога ?  (Прочетена 6096 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2010, 15:54:05 »

Ако не друго, на мераклиите да останат да играят бяха осигурени мнооооого касички Wink
Мммм... Аз не смятам да допринасям за това. Като ще им е гадно, да е на макс. Не, че тези, които ще останат, са опрели до касички... Но пък ще е шоу... Добре, че измислиха ония ти ми централни площади - да се съберат на мегдана, да си премерят... армиите  де, да побъбрят за добрите стари времена, когато имаше играчи.... Smiley
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2010, 15:54:44 »

Добре, толкова ли трудно беше да се "замразят" елитните армий, докато се изпълнят изискванията за тях ? Да не се бият, да не се местят, да не искат издръжка и т.н. Защото сте ми разпуснали армията в грешната провка, населението е отишло над 200к и е умряло. Да не говорим че аз бих си ги разпуснал на друго място. Да не говорим че съм си изградил защитата на база на елитни стрелци в крепостите. Сега ако ме нападнат какво правя ? И новината постфактум...

Като решите да пускате официален свят, може и пак да поиграя. С бета версийте съм дотук. На тестерите обикновенно им плащат за да тестват, а не обратнот. Не съм длъжен да си тровя нервите за да тествам нечий продукт. Но... аз съм си виновен като не се поучих от ИХ...

Правилната дума е невъзможно. Невъзможно е да се замразят елитните армии да не участват. Затова бяха разпуснати, а като допълнителна компенсация си получил и 200 кредита. Това са ти 20 дена 10 часов добив, бих казал, че даже ще си напред.

По отношение на тежките - според мен трябва да се махне изискването за ЦВ5... беше си добре преди...

Не си беше добре да се разхождат тежки още в първия месец.

Освен това се обмисля и още една промяна, която да улесни донякъде борбата с провинциите от 2ри кръг - гарантирано да има от 3те нива крепости(4ки, 5ци и 6ци), а не да са произволно разхвърляни както досега и примерно на някои да им се падат само 6ци.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
JGCWJ47
Гост
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2010, 15:58:38 »

Освен това се обмисля и още една промяна, която да улесни донякъде борбата с провинциите от 2ри кръг - гарантирано да има от 3те нива крепости(4ки, 5ци и 6ци), а не да са произволно разхвърляни както досега и примерно на някои да им се падат само 6ци.

В тази връзка - добре е и в първия кръг да има 1ци,2ки и 3ки, а не както беше при мен само 1-ци. И докато събера армия да влизам с по-малки загуби вече този ресурс ми беше малко.
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2010, 16:00:19 »

Правилната дума е невъзможно. Невъзможно е да се замразят елитните армии да не участват. Затова бяха разпуснати, а като допълнителна компенсация си получил и 200 кредита. Това са ти 20 дена 10 часов добив, бих казал, че даже ще си напред.

Не си беше добре да се разхождат тежки още в първия месец.

Освен това се обмисля и още една промяна, която да улесни донякъде борбата с провинциите от 2ри кръг - гарантирано да има от 3те нива крепости(4ки, 5ци и 6ци), а не да са произволно разхвърляни както досега и примерно на някои да им се падат само 6ци.

Аз 10 часовия доход си го вземах така или иначе...както и да е..
Това е бета, може и да е нормално да е така. Лично аз с огромно удоволствие ще играя официалният свят когато бъде готов. Но тук ми идва в повече. Поздрави Smiley
Активен
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2010, 16:03:47 »

Аз 10 часовия доход си го вземах така или иначе...както и да е..
Това е бета, може и да е нормално да е така. Лично аз с огромно удоволствие ще играя официалният свят когато бъде готов. Но тук ми идва в повече. Поздрави Smiley

Очаквай като излезе официалният свят да има опция и за 20-часов доход.........
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2010, 16:04:10 »

Тук го пише:
Заграждане на провинция - Една провинция е заградена, когато се анексират всички провинции, с които има граница. След заграждането, се счита за вътрешна и всяка противникова армия, която я атакува, стартира с -20 точки Морал.


Като гледаш картата и виждаш кое провинция с по колко граничи..

Извинявай за ламерският въпрос,но тук във тази версия въобще не съм в час, а като и гледам непрекъсната динамика на промени ,има вероятност никога да не вляза...
Така оградени провките /виж на снимката/ тази по средата не ели заградена Huh?

Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2010, 16:08:03 »

Извинявай за ламерският въпрос,но тук във тази версия въобще не съм в час, а като и гледам непрекъсната динамика на промени ,има вероятност никога да не вляза...
Така оградени провките /виж на снимката/ тази по средата не ели заградена Huh?


Ще се самоцитирам:
В тази версия и без това провинция (без 1-ва) се огражда с 5, така че си е на място според мен.

Между другото - каква е тази странна иконка в първа провинция? Дето прилича на червен дебеланко на зелен фон?
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 16:09:47 от JGCWJ47 » Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2010, 16:12:05 »

Ще се самоцитирам:

ок  *pardon* Нищо не може да се направи ,просто не трябваше да ни подвеждат с тежките първоначално...,че може да ги правим с 4 ЦВ..
ако ,още в началото не ни бяха дали опция тежки при ЦВ 4,сега нямаше да има този рев..Но ,какво да се прави....Вината винаги е в Нас.. *pardon* *pardon* *pardon*
Активен
Yaskata
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 19, 2010, 16:14:55 »

Е извинявам се ама това беше гавра, пише ми че тежките конници ми искат 8мо ниво брони тъкмо стана 8мо ниво брони и си продадох златото за желязо и ОП изненада 5то ниво централизирана власт  *crazy*
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 19, 2010, 16:20:29 »

Ще се самоцитирам:
Между другото - каква е тази странна иконка в първа провинция? Дето прилича на червен дебеланко на зелен фон?

Това означава ,че ми е пълна къщата и пуснах следващата ,която ще стане след 8 часа....24 ниво...ако ,бях разбрала малко по рано за тежките,говоря в рамките на няколко минути..щях да оставя огромният ресурс ,който ми глътна тази къща и до довечера щях да събера за 5 ЦВ със заем и 10 часов...за това ме хвана ,толкова яд....за мен военните проучвания са по важни... *pardon* *pardon*
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 16:23:51 от v.valentine » Активен
duda
Гост
« Отговор #40 -: Ноември 19, 2010, 16:25:52 »

добре де,сега като сме в две войни,при които единия ни враждебен съюз е много развит,и има силни играчи,как ние ще продължим да воюваме,тоест,да си попълваме загубите с качествени тежки войници,за един играч на 40-50-60000 точки е много по лесно да превъзмогне този момент,отколкото един на 19000 точки,дефакто вие ни разбихте доматите,и ни обричате на загуба
Активен
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #41 -: Ноември 19, 2010, 23:48:26 »

Духаме супата и това е. Grin Grin Grin Айде честита ни загуба спартанци.  *pardon* Лично аз спирам да се нервя вече на драстичните промени без предупреждение. Като гледам последствията ... май и аз скоро ще кажа адио Рио 82. Бета  *scratch*?
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!