Imperia Online България  
Април 18, 2024, 22:48:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кога ?  (Прочетена 6095 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tiesto_
Гост
« Отговор #15 -: Ноември 19, 2010, 15:30:24 »

дайте на всички по 200 кредити все пак всеки който играе тази бугясала и недоисчистена версия допринася с нещо за оправянето им слет всички тези радикални промени един бонус ще ни дойде добре айде че искам си пусна разни работички с диаманти  Embarrassed
Активен
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2010, 15:31:46 »

дайте на всички по 200 кредити все пак всеки който играе тази бугясала и недоисчистена версия допринася с нещо за оправянето им слет всички тези радикални промени един бонус ще ни дойде добре айде че искам си пусна разни работички с диаманти  Embarrassed

Объркал си рейса пич Smiley Тук само се взима и то якооооооооооооо  Cool
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Crownless
Гост
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2010, 15:32:01 »

Значи..взимат се само елитните от хората, които са ги имали. Около 20-30 човека общо бяха. Тежките няма да се взимат.
А не може ли с едно масово да се каже ден преди промените които ще се правят и т.н. ...
Активен
chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2010, 15:32:21 »

По отношение на тежките - според мен трябва да се махне изискването за ЦВ5... беше си добре преди...
Добре, според кого? Не усещаш ли, че въздухът не е достатъчно наситен... с диамантен аромат (макар максимата да твърди, че парите не миришели) Smiley
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
Crownless
Гост
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2010, 15:33:39 »

дайте на всички по 200 кредити все пак всеки който играе тази бугясала и недоисчистена версия допринася с нещо за оправянето им слет всички тези радикални промени един бонус ще ни дойде добре айде че искам си пусна разни работички с диаманти  Embarrassed
чакай.. нали трябва да се побутнат тези които са по напред в играта  Grin
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2010, 15:34:36 »

сиг съм че може да си развържат кесиите и да отпуснат бонусче за всички  Grin  Embarrassed
Активен
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2010, 15:35:19 »

Всичко това обезсмисля расата номади.........Такава копан ще пада, че........
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2010, 15:35:27 »

 Grin *hahaha* тая игра май ние я правиме  *hahaha*за тва трябва май да ни плащат а не да плагиатсват  Grin
Активен

Kilgor
Гост
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2010, 15:35:36 »

Значи..взимат се само елитните от хората, които са ги имали. Около 20-30 човека общо бяха. Тежките няма да се взимат.

Добре, толкова ли трудно беше да се "замразят" елитните армий, докато се изпълнят изискванията за тях ? Да не се бият, да не се местят, да не искат издръжка и т.н. Защото сте ми разпуснали армията в грешната провка, населението е отишло над 200к и е умряло. Да не говорим че аз бих си ги разпуснал на друго място. Да не говорим че съм си изградил защитата на база на елитни стрелци в крепостите. Сега ако ме нападнат какво правя ? И новината постфактум...

Като решите да пускате официален свят, може и пак да поиграя. С бета версийте съм дотук. На тестерите обикновенно им плащат за да тестват, а не обратнот. Не съм длъжен да си тровя нервите за да тествам нечий продукт. Но... аз съм си виновен като не се поучих от ИХ...
Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2010, 15:36:41 »

По отношение на тежките - според мен трябва да се махне изискването за ЦВ5... беше си добре преди...

В тази версия и без това провинция (без 1-ва) се огражда с 5, така че си е на място според мен.
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2010, 15:41:03 »

Eeee..... >Grin

Защо не се казват някъде тези работи предварително...ако знаех вместо да пускам къща незнам си кое скапано ниво,щях да се помъча до довечера да пусна 5 ЦВ за скапаните тежки ,които явно никога няма да ги имам ,ако всеки път повишават изискванията...и то без предварително известие  >Grin >Grin *suicide* Cry Cry Cry Cry
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 15:46:49 от v.valentine » Активен
chamy
Лейтенант
***

Karma: +52/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2010, 15:45:10 »

На тестерите обикновенно им плащат за да тестват, а не обратнот. Не съм длъжен да си тровя нервите за да тествам нечий продукт. Но... аз съм си виновен като не се поучих от ИХ...
В цял свят се плаща на тестерите, само тук (типично по български), искат от нас да си плащаме, за да сме тестери. Проблемът не е в тях обаче, а в самите нас. Докато има кой да им позволява да творят абсурди, че и да печелят от тях - така ще е. Ако в този момент всички им заявим, че единствените тестери остават те, нещата ще претърпят обрат. Аз също се присъединявам и казвам, че отказвам да участвам повече в поредната БАЙ ГАНьОВЩИНА (случайно, или не, абревиатурата на това е БГ....).
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2010, 15:48:29 »

Ако не друго, на мераклиите да останат да играят бяха осигурени мнооооого касички Wink
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2010, 15:49:33 »

В тази версия и без това провинция (без 1-ва) се огражда с 5, така че си е на място според мен.

Това пък къде го пише ,та не го знаех  Shocked Shocked >Grin >Grin
Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2010, 15:53:27 »

Това пък къде го пише ,та не го знаех  Shocked Shocked >Grin >Grin
Тук го пише:
Заграждане на провинция - Една провинция е заградена, когато се анексират всички провинции, с които има граница. След заграждането, се счита за вътрешна и всяка противникова армия, която я атакува, стартира с -20 точки Морал.


Като гледаш картата и виждаш кое провинция с по колко граничи..
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!