Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:43:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ужас...  (Прочетена 5353 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« -: Ноември 19, 2010, 01:30:05 »

Леле... хора, как се възстановява това щастие след пожари...
В тази версия май се оказва, че най-голямата драма е да те опожарят... Освен, че избиват горките хорица, дето се толкова трудно се множат, а утре сигурно половината ми империя ще избяга, щото е нещнастна  Undecided
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2010, 01:30:36 »

колко е нещастна??
Активен
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2010, 01:34:11 »

Ми много... в двете провки падна с по над 20 щастието, сега иде в трета да пали, не мога да го спра... така както се е засилил тоя, ще ме палне във всичките...
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2010, 01:35:04 »

да кажем 4е си имал 115 щастие пада с 20 оставаш с 95..абе макс 4-5к население да ти вземе  *pardon*
Активен
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2010, 01:37:03 »

тц, повечко  Grin
от пожарите към 20 на провка, плюс (т.е. минус) 5 за загубена битка (пак за всяка провка)... сметката стана много неприятна...

И много грозно са го направили с това гробище насред площада  Cry
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2010, 01:38:58 »

ми аз кат бях на 81 щастие имах 60к население и ми взимаше по 3-4-5к  при тебе кво е положението нз  Grin
Активен
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2010, 01:40:22 »

Ще кажа утре  *pardon*
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 19, 2010, 02:30:53 »

КАПИТУЛАЦИЯ,защо чакаш 3-ти път да ти дойде не знам,ана ти си знаеш най-добре.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 19, 2010, 02:34:42 »

Драмата ми е с щастието... другото ще видим... в крайна сметка и аз ще порасна (някой ден)  Smiley
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2010, 02:39:58 »

Прогнозата за следващите 9 дни:

Петък: темата е три страници. Единствената по-официална позиция е "изчистете си кеша на браузъра".
Събота: Появява се тема в Докладване за проблеми.
Неделя: Тази тема започва да расте по брой публикации със скорост, близка до прираста на население на Kilgor.
Понеделник: Раздадени са първите банани.
Вторник: Първата тема в Докладване за проблеми почва да настига по брой публикации/час тази тук. Междувременно се появяват още 2 във Въпроси и пет или шест в Докладване за проблеми - паленето е масова практика. Kilgor обаче е събрал силна армия и в резултат на това всичкото население на Топ 10 се стича към него. Строи къщи, ферми и ресурсни мини.
Сряда: Започват да се роят теми и в раздел Предложения. Някой предлага нещо по-нестандартно, за което му бива връчен банан.
Четвъртък: Kilgor е първият номад с 250 000 население. В секцията за Общи приказки към форума на В4 се появява тема в бунт срещу спама и многото повтаряща се информация. В знак на разбиране, темата бива изтрита.
Петък: Появява се същата тема, но в Общи приказки на версия 5. Този път се показва разбиране и към форумния акаунт на самия автор. Колата на Krum отказва да запали. Никой от движещите елементи, акумулатора или газовата уредба не се поддават на командата Ctrl+F5. Междувременно, някой се сеща да публикува и в отключените теми за щастието.
Събота: Kilgor започва да си събаря фермите, тъй като прирастът от миграрало население прави всички останали модификатори ненужни. Създава тема Търговия с население в раздел Препоръки. Форумът започва да лагва.
Неделя: Mozilla завежда дело срещу Google, че са им откраднали кода на новия add-on за олекотяване на трафика, когато е отворен форумът на ИО. CNN отразяват същия форум като водещ класациите. Шефовете на редица международни компании желаят да преговорят условията за рекламиране в този форум. Двама от генералните директори на Mitsubishi получават инфаркт от стреса да чакат три часа за отговор на Live Support Chat канала. Междувременно, един от модераторите се опитва да слее тази тема с темата за щастието. Форумът се срива, а от Megalan обявявват "профилактика".
Понеделник: В 11:00 се появява системно съобщение, че вече за палеж или загубена битка в защита ще се взема 10 пъти по-малко щастие. Kilgor напомня за своята тема от раздел "Предложения".

П.П: Всичко е предназначено само и единствено за доброто настроение на средностатистическия бета-тестър на версия 5. За странични ефекти при другите консуматори не отговарям.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 02:49:15 от Sheremetev » Активен

Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2010, 02:47:26 »

 *freak* *hahaha* *hahaha*

Да те пратя малко при моите граждани да им поговориш, може утре да решат да останат по домовете си и да не избягат при Килгор  *hihi*

Апропо, тоя лудия дето ме пали е вкарал във всички провки по 100 (сто) агента...
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 02:49:11 от Skarlet » Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
duda
Гост
« Отговор #11 -: Ноември 19, 2010, 03:12:38 »

тегли му една цветиста балканска......и да върви да пали на майн...... Wink Grin
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 03:29:06 от duda » Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2010, 09:45:25 »

Кажи го как се казва този ... иначе махаш данъка за един ден и се оправя положението с щастието. Можеш също да разпределиш армията си по ударените провки за да даде и тя бонус.
Активен
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 19, 2010, 11:36:37 »

Братята поляци от Recluce нещо са ми сърдити...
Ама пък явно ме приемат на сериозно, щото са ми пратили от по-големите батковци да ме плашат  *pardon*

Иначе gandalf е моя човек, но доста хляб ще трябва да изям докато успея да си го върна...
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
unqnown
Ясен
Лейтенант
***

Karma: +41/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 19, 2010, 11:46:44 »

...
Иначе gandalf е моя човек, но доста хляб ще трябва да изям докато успея да си го върна...

А snakepozna на мен ли го оставяш?  Undecided
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!