Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:51:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с отчитането на време за битка.  (Прочетена 1433 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« -: Ноември 16, 2010, 01:19:17 »

Решавам да се пратя на сейф на каса. Шпионирам си 1 по-далечна. Пускам войската през шпионажа и оп изненадка:
Обхват на нетните точките:  x40.6   Разстояние 247
Доблест за разграбване:  0   Войската пътува за: 00:40:00
Доблест за Опожаряване:  -4   Войската се връща за: 00:40:00
Морал на войската:  115   Участник във война: Не

Когато тръгне войската  на път е друго:
Провинция 1 ------ - [1] Разграбване 00000
3:24:33

Въпроса ми е да си вземаме лист и химикал и да си ги записваме?   *scratch* *write* Малко на тото ми прилича и ако улучиш времето бинго.  *pardon*
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2010, 01:27:38 »

Има бутон "информация" в прозореца за атака.
Натисни го, когато заредиш войската, с която ще пътуваш и ще ти даде точна информация
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2010, 01:35:13 »

Това е от бутона информация. Дава ми 40 мин. и в двете посоки.
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 16, 2010, 01:41:14 »

заредена ли е войската? Поне при мен си работи коректно, с различните видове войска времето се променя...
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #4 -: Ноември 16, 2010, 01:47:51 »

Всичко е заредено. Не за първи път пращам. Винаги си проверявам времето. Това не е странична провка а касичка на достатъчно разстояние за сейф. Отчита ми само подготовката не и реалното време.
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Skarlet
Лейтенант
***

Karma: +31/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 162



Профил
« Отговор #5 -: Ноември 16, 2010, 01:48:44 »

Нямам идея в такъв случай... дано утре погледнат...
Активен

Мечтать не вредно, вредно не мечтать...
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2010, 02:02:26 »

Дано, че иначееее  *write*  Grin Grin Grin
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2010, 10:25:18 »

при мен това се получава ако заредя първо армията, и не съм задал провинцията на противника, когато натисна информация дава 40 мин.
След като зададеш провинцията дай пак информация. Би трябвало да ти отчете правилното време.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2010, 10:42:41 »

И провинция и войска и касата са заредени.  *scratch*
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2010, 12:45:11 »

И провинция и войска и касата са заредени.  *scratch*

Дай ми твоето потребителско име и това на касата, за да изтествам. Ако предпочиташ, може и на пм.
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2010, 14:15:26 »

Показва си 2 часа и половина някъде. Не знам наистина в онзи момент как се е стигнало до там, че да е 40 мин, но видимо си работи нормално. Ако евентуално се случи пак, ми пиши на лично.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!