Imperia Online България  
Април 16, 2024, 22:11:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търговски баланс  (Прочетена 7221 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #45 -: Ноември 17, 2010, 16:20:47 »

Според това аз мога да получа 66 милиона  Shocked Shocked Shocked


мисля че има грешка, защото аз съм на 66к нетни точки , а това си е 100% по златен еквивалент. Но дори и 6 милиона да са. Като ги събера, чрез приятели които са на път да се откажат от играта и ще ми пратят ей така, то аз си пускам точно една ЦВ  Wink

Ужас.

До минути ще бъде оправено.
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #46 -: Ноември 17, 2010, 18:29:42 »

Доброволни я  Grin Grin  
Grin ся трябва да видя касите от моя съюз как да ги издиря че да ме спонсорират Wink  *freak* *BOSS*
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 17, 2010, 18:32:27 »

Не знам защо му е на Екипа таралеж в гащите.Имам лоши предчувствия за тази опция..Дано аз да греша и да бъде регулирана добре.Но не виждам как. И 10% да са , ще са 10% предимство за мултитата.. Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #48 -: Ноември 17, 2010, 18:34:13 »

Не знам защо му е на Екипа таралеж в гащите.Имам лоши предчувствия за тази опция..Дано аз да греша и да бъде регулирана добре.Но не виждам как. И 10% да са , ще са 10% предимство за мултитата.. Sad
представяш ли си ако някой маняк си вкара акаутните в съюз да му дарят и после ги изкара  Grin ся трябва да намеря пвел и другите донури  *freak* че искам да пускам мноу скъпо проучване  Wink Cool
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #49 -: Ноември 17, 2010, 18:51:12 »

Не знам защо му е на Екипа таралеж в гащите.Имам лоши предчувствия за тази опция..Дано аз да греша и да бъде регулирана добре.Но не виждам как. И 10% да са , ще са 10% предимство за мултитата.. Sad
Съгласен съм , тази опция предпоставя за неравноправие в играта . Ще има спекула огромна , а и ако има бъгчета в нея просто ... незнам  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #50 -: Ноември 17, 2010, 20:50:31 »

преди казах да я махнат сега ще се повторя ... макар да го ограничат за хората само в съюза .... ми давам пример до мене комшията от Полша ( сега им е сезона) си му предлагам протекция за 1 месец на стоиност 100 к злато ... тои се съгласява идва при бате давами кинтите и получава шута от съюза .... какво правим в случея ...
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #51 -: Ноември 18, 2010, 11:29:25 »

преди казах да я махнат сега ще се повторя ... макар да го ограничат за хората само в съюза .... ми давам пример до мене комшията от Полша ( сега им е сезона) си му предлагам протекция за 1 месец на стоиност 100 к злато ... тои се съгласява идва при бате давами кинтите и получава шута от съюза .... какво правим в случея ...
Точно както е било в онези... романтични "рицарски" векове - мощните монарси са получавали пари от по-малките кралства и от своите васали, за да не ги закачат, анексират и разни други "приятни" неща.
Какво му е лошото?
Рекетирайте.
Това част от геймплея, а и 100% ще се почувствате... истински силни... като Виртуални Императори.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
knijaria
Редник
*

Karma: +9/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #52 -: Ноември 18, 2010, 12:25:23 »

по време на атака ще е достъпна ли опцията и каква ще е комисионата
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #53 -: Ноември 18, 2010, 14:45:46 »

А има ли възможност да изписва и за колко време ще пристигне до получателя, че така или иначе преди да пратиш няма как да знаеш колко време ще отнема, а няма опция за връщане. Sad
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #54 -: Ноември 18, 2010, 15:20:31 »

по време на атака ще е достъпна ли опцията и каква ще е комисионата

Не.
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #55 -: Ноември 18, 2010, 15:24:39 »

А има ли възможност да изписва и за колко време ще пристигне до получателя, че така или иначе преди да пратиш няма как да знаеш колко време ще отнема, а няма опция за връщане. Sad

Би могло, да.
Активен

Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!