Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:05:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова промяна  (Прочетена 9498 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JGCWJ47
Гост
« Отговор #30 -: Ноември 19, 2010, 18:13:05 »

Ани, тежките които имаш до момента си остават налични.
Те хубаво остават, ама какво става ако някой будала като мен (дето си е оградил 4-та провинция, а не 1-ва) иде и и ги избие? Бойни коне 6 се правят за около час, и пак мога да си наемам всички видове тежки, а тя трябва да ме спира с леки.
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #31 -: Ноември 19, 2010, 18:15:39 »

Че имаше нужда по подобна промяна спор няма. Още по-сигурно е, че си заслужиха и негативната оценка от страна на играчите. Както и да си го мисля, все не мога да им влезя в положението и да си обоснова сам за себе си две неща:
1) Защо нямаше съобщение предварително? Това с ретроспекция към следните неща:
Бета версия е.

Какво ще ми кажеш?
3) Модулен характер на големите нововъведения + известяване за планираните малки промени своевременно (месец за едните, между 2 дни и 2 седмици за другите)
(...)
П.П: Казах Ви и нещо за Бетата- колкото и високо да вдигате този щит, помнете, че е от стъкло. Ваше решение е какво впечатление ще направите на играчите в началото.
Защо се иска да кажем нещо, след като сегашните признаци сочат, че няма да му се обърне внимание?
Хората щяха да имат време за подготовка и планиране, вместо сега да се получават такива сътресения.

2) Как така този "критичен бъг" остана скрит в алфата и толкова време в Бета? "Непредвидено нарушение на баланса" да, но "критичен бъг" вече е подигравателно и несериозно отношение. Редно ли е 75% от играчите да се чудят сега ще бъдат ли заключени заради умишлена експлоатация на критичен бъг? Акаунта на Скелета (с многото население) примерно беше заключен по тези причини, та предполагам логиката диктува и сега така да се направи. Или не съм прав?
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 18:33:08 от Sheremetev » Активен

vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #32 -: Ноември 19, 2010, 18:17:11 »

айде стига те бе  всичко е ново в играта  неможе да въврви всичко както на нас ни се иска  *gamer*
ще се оправят работите 1 по 1  но иска време  Smiley
бъдете оптимисти , на всякъде хората грешим , но нали от грешките  ставаме по силни и зрели . *FRIEND* това ни е любимата игра така че търпение и повече помощ  *heart*
Активен

Age of Extinction
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #33 -: Ноември 19, 2010, 18:20:55 »

Не става въпрос за това, че е имало голяма промяна, или за нейната същност, а за повтарящия се модел на реализация.
Активен

Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #34 -: Ноември 19, 2010, 18:22:50 »

айде стига те бе  всичко е ново в играта  неможе да въврви всичко както на нас ни се иска  *gamer*
ще се оправят работите 1 по 1  но иска време  Smiley
бъдете оптимисти , на всякъде хората грешим , но нали от грешките  ставаме по силни и зрели . *FRIEND* това ни е любимата игра така че търпение и повече помощ  *heart*

толкова години и през толкова неща сме оцелели, ще оцелем и сега
 *gamer*
 *beer* *beer* *beer*
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 19, 2010, 18:24:52 »

Те хубаво остават, ама какво става ако някой будала като мен (дето си е оградил 4-та провинция, а не 1-ва) иде и и ги избие? Бойни коне 6 се правят за около час, и пак мога да си наемам всички видове тежки, а тя трябва да ме спира с леки.


Жив и здрав ,сега аз по принцип съм многооо ,ама много назад в точките, играя изчакващо и не се натягам много ,така че....
Заповядай ,като си такъв мераклия... Cool Cool Cool Cool
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #36 -: Ноември 19, 2010, 18:25:11 »

Не става въпрос за това, че е имало голяма промяна, или за нейната същност, а за повтарящия се модел на реализация.

Изпълнението е под всякаква критика. Умря ми 10к население , защото армията е совободена в провинция достигнала лимита си. Също и ресурса не е възстановен на 100%

И аз се чудя защо това не се видя в Алфата, при положение че беше очевадно !! Та още преди първите промени в крепост 6 имаше по 963к ресурс от вид !! Беше ясно че само с една такава крепост ще се изкарат елитни. Мислех че така си е замислено, но след месец в бета свят, явно не е така.
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #37 -: Ноември 19, 2010, 18:25:26 »

На мен ИХ ми беше достатъчна,още малко ще премисля  дали да си бия мода или да се позабавлявам малко преди да го направя.
толкова години и през толкова неща сме оцелели, ще оцелем и сега
 *gamer*
 *beer* *beer* *beer*
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #38 -: Ноември 19, 2010, 18:27:00 »

толкова години и през толкова неща сме оцелели, ще оцелем и сега
 *gamer*
 *beer* *beer* *beer*

 bgflag еми да  толкова светове пуснаха  и всичко беше нормално  Smiley и тук ще тръгне  *GIRL_IN_LOVE*
Активен

Age of Extinction
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 19, 2010, 18:38:16 »

Кога? или трябва да си скъсаме нервите като ИХ за да потръгне.Без мен,раздавам ресурса и си бия мода.Жалко че не мога да даря и диамантите че са доста.
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
JGCWJ47
Гост
« Отговор #40 -: Ноември 19, 2010, 18:41:10 »

Жив и здрав ,сега аз по принцип съм многооо ,ама много назад в точките, играя изчакващо и не се натягам много ,така че....
Заповядай ,като си такъв мераклия... Cool Cool Cool Cool
Wink Чак до твоите не съм опрял. Сега съм на италиянци, понеже няма турчоля наблизо.
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 19, 2010, 18:45:27 »

Wink Чак до твоите не съм опрял. Сега съм на италиянци, понеже няма турчоля наблизо.

 Ха аз и нямам такива... Grin Grin
Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #42 -: Ноември 19, 2010, 18:47:18 »

Ха аз и нямам такива... Grin Grin
Да не сме комшии?  Grin
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #43 -: Ноември 19, 2010, 18:54:51 »

Да не сме комшии?  Grin

Вие номадите ,много интересни шатри имате  Grin Сигурни ли сте,че са стабилни тези дървени постройки  *scratch* *scratch*
Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #44 -: Ноември 19, 2010, 19:03:48 »

Да знаеш колко хубаво горят... Оня ден ми идвал на гости един китайски бухал и си изтървал фаса.... Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!