Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:25:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова промяна  (Прочетена 9494 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2010, 08:18:29 »

това да т ие проблема... а аз как ше настигам тия които са на по 80к нетни? пак ни прецакаха ... чак сега ми показа промяната, ама взе да писна и сериозно ис обмислям модирането... не виждам смисъл чесно *wall* *wall* *wall* *wall* то така може да се играе 3 месеца и тогава каква промяна може да се направи?
може да направят каквото си искат промяна ,игратя умря преди да се роди ... много се излагат с промените и екстрите ... нека малко разгледат как се прави в другите игри че тука това е уникално за целия геимарски свят ... а то е промени по всяко време без предупреждения,прекалено много екстри които влиаят прекалено много на играта като развалят тактиката на абсолютно всички с изключение на ползващия ги като поставя в неравно положение останалите (начин да те накарат и ти да ползваш екстрите),неясни правила и още куп неща ... апрорпо на този които ми напише че това е бета версия ...
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2010, 10:32:41 »

може да направят каквото си искат промяна ,игратя умря преди да се роди ... много се излагат с промените и екстрите ... нека малко разгледат как се прави в другите игри че тука това е уникално за целия геимарски свят ... а то е промени по всяко време без предупреждения,прекалено много екстри които влиаят прекалено много на играта като развалят тактиката на абсолютно всички с изключение на ползващия ги като поставя в неравно положение останалите (начин да те накарат и ти да ползваш екстрите),неясни правила и още куп неща ... апрорпо на този които ми напише че това е бета версия ...
Бета версия е.

Какво ще ми кажеш?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2010, 15:25:45 »

Мога да направя съпоставка.

1) 48-часови предупреждения преди планирана поддръжка на сървър (има го и тук)
2) Замразяване на света при всяко спиране на сървър (планирано или не) + точно време за размразяването няколко часа в аванс (би решило проблема с издръжки на армиите и т.н)
3) Модулен характер на големите нововъведения + известяване за планираните малки промени своевременно (месец за едните, между 2 дни и 2 седмици за другите)
4) Отворена и Затворена Бета
5) Малките нововъведения са съобразени с текущото състояние и до голяма степен положението "който ял- ял" е ограничено (опитах се да го предложа и тук)

6) Да, играта е безплатна. Ако не вярвате, мога да дам на който и да е представител на екипа препратка, за да се запознаете по-отблизо с гореизложеното. За останалите- няма, защото рекламата е забранена.

П.П: Казах Ви и нещо за Бетата- колкото и високо да вдигате този щит, помнете, че е от стъкло. Ваше решение е какво впечатление ще направите на играчите в началото.
Активен

Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 14, 2010, 19:06:28 »

Бета версия е.

Какво ще ми кажеш?
след тебе човека е отговорил много подобаващо ...
Активен
shrayka
Редник
*

Karma: +6/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


INRY


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 16, 2010, 14:27:46 »

Според мен е излишно да се впрягате в тази все още пробна версия,просто си я цъкайте без много нерви и ще я видите в по-друга светлина Smiley
Активен

ivosim
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2010, 16:13:28 »

Според мен е излишно да се впрягате в тази все още пробна версия,просто си я цъкайте без много нерви и ще я видите в по-друга светлина Smiley
Кажи какъв матриал ползваш за инхалация да си купим и ние от него,че на мен нещата не ми изглеждат розови за тези които си плащат : Grin
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2010, 16:45:04 »

Известен напредък по точка 5, браво Smiley

EDIT: Циркулира слух, че покрай отнемането са били дадени по 100 кредита за компенсация... Приз оттегляется.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 16:50:04 от Sheremetev » Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2010, 17:36:04 »

Компенсират се сам играчите с елитна армия, а тез с тежката си остават да го д..... Това е дискриминация относно играчите. Защо избързахте да пуснете бетата, след като тези т.нар. "бъгове" можехте да ги оправите в алфата.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Izobretatel
Гост
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2010, 17:40:27 »

Щото така е по интересно. Smiley
Активен
mafia
Гост
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2010, 17:42:24 »

Na tezi s elitnata se kompensirat za6toto im q otnemat,a tejkite si ostavat,prosto vdiga6 po o6te edno nivo na prou4vaniqta i pak 6te prave6 tejki.Sega 6te gi ima6 ,no nqma da moje6 da naema6 novi.Nova era nov kasmet,tazi 6te e taka mai  Smiley
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 19, 2010, 17:43:17 »

Не защото е интересно, а защото треа да си избият парите.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2010, 17:55:23 »

Ignore feedback to stop feedback!
Активен

lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 19, 2010, 17:59:34 »

Представете си какво се случва сега във войните! Тези, които са имали шлитна войска сега увисват на бесилото защото тези с тежката, която им остава ще ги размажат. Така че едва ли 200 кредита ще компенсират загубите!!!???
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 18:06:01 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 19, 2010, 18:05:46 »

Вие пък ,на мен тежките ми отнеха..дето съм на толкова малко нетни..оплаквате елитните...
В една ера се напластяват два три свята... *freak* *freak*
Добре ,че съм долу в света на мочурищата и феите.. Grin Grin
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 19, 2010, 18:08:14 »

Вие пък ,на мен тежките ми отнеха..дето съм на толкова малко нетни..оплаквате елитните...
В една ера се напластяват два три свята... *freak* *freak*
Добре ,че съм долу в света на мочурищата и феите.. Grin Grin


Ани, тежките които имаш до момента си остават налични.
Подкрепям Галин и ще го последвам, както и много други имперци ще го направят!
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!