Imperia Online България  
Април 25, 2024, 00:15:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 249 250 [251]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 563967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3750 -: Февруари 03, 2011, 03:05:19 »

Кажи ми интригант , за да поискам наказание за теб.  То е мода вече Grin Grin Grin

Ако го кажа , едва ли ще излъжа ... поискаи , тъкмо ще си отдъхна от глупостите ти
Активен

varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #3751 -: Февруари 03, 2011, 03:18:09 »

Айде спрете се бре другари. Няма смисъл да се драчите и да си разваляте настроението. Пак ви казавам че истината е една. Да не кажа всички ама поне 90 процента от тези дето пишат в този форум са ползвали някога нещо. Сега за какво се карате не мога да разбера при това положение? Кой е по-виновен ли. Аз ще ви кажа кой е виновен.
Виновен е първият играч, който е използвал какъвто и да е бил скрипт, защото всеки следващ оправдава постъпката си с това че някой друг е ползвал нещо друго. Това е според мен истината. Боре, Неделчо вие  се оправдавате че някой ползвал чекър и затова и вие сте те ползвали друг вид средства нали? Не ви ли идва на ум че този който е ползвал чекър, също може да се оправдае, че в даден момент се е снабдил с него за да противодейства на пртивник в играта, който също е имал чекър ? Когато в бг3 два месеца не спах за да гоня един играч а той си спеше всяка вечер скадко сладко, аз какво трябваше да направя, като екипа отказваше да спре чекърите? Борето и Неделчо знаят за кого говоря и предполагам че ще потвърдят това което казвам. Заслужават ужажение единствено тези играчи, които никога не са ползвали никакво помощно средство, въпреки че другите играчи го ползват. Но за мен това си е борба с вятърни мелници, която не е модерна в днешни времена. Замислете се и признайте че това е истината.
Активен
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #3752 -: Февруари 03, 2011, 06:35:38 »

Винаги съм намирал форума за по-интересен от играта  Grin
А това е най-интересната тема. Има си всичко - закани, злорадстване, взаимна подкрепа, приятели, "врагове", нови играчи, стари играчи (отказали се вече играчи Wink ) . Все едно, че играя  Grin .
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #3753 -: Февруари 03, 2011, 09:32:59 »

Айде спрете се бре другари. Няма смисъл да се драчите и да си разваляте настроението. Пак ви казавам че истината е една. Да не кажа всички ама поне 90 процента от тези дето пишат в този форум са ползвали някога нещо. Сега за какво се карате не мога да разбера при това положение? Кой е по-виновен ли. Аз ще ви кажа кой е виновен.
Виновен е първият играч, който е използвал какъвто и да е бил скрипт, защото всеки следващ оправдава постъпката си с това че някой друг е ползвал нещо друго. Това е според мен истината. Боре, Неделчо вие  се оправдавате че някой ползвал чекър и затова и вие сте те ползвали друг вид средства нали? Не ви ли идва на ум че този който е ползвал чекър, също може да се оправдае, че в даден момент се е снабдил с него за да противодейства на пртивник в играта, който също е имал чекър ? Когато в бг3 два месеца не спах за да гоня един играч а той си спеше всяка вечер скадко сладко, аз какво трябваше да направя, като екипа отказваше да спре чекърите? Борето и Неделчо знаят за кого говоря и предполагам че ще потвърдят това което казвам. Заслужават ужажение единствено тези играчи, които никога не са ползвали никакво помощно средство, въпреки че другите играчи го ползват. Но за мен това си е борба с вятърни мелници, която не е модерна в днешни времена. Замислете се и признайте че това е истината.

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Дойдохме на едно мнение! Smiley  *cocktail*

Относно БГ3, разбра ли сега защо се наложи да се ползват "помощни средства" да ти пускаме на атаки с по 1000 войника. Това беше единствения ненатоварващ начин да ти спрем чекъра. Колко можеш да ми вярваш, не знам, но гарантирам ти, че тогава това беше единственото използване на тия неща. Изтрититите тогава акаунти бяха най-несправедливо наказаните, откакто съществува ИО. Въобще тия чекъри "отпушиха духа от бутилката" и играчите тръгнаха да търсят противодействие, което пък по-късно се оказа друго "оръжие" за нечестна игра. Сега много трудно някой може да ме убеди, че противникът ми не ползва нищо подобно.

Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3754 -: Февруари 03, 2011, 13:12:39 »

I want to leave this world and playing in another as a PROTEST for some protected players by IO team
Щом и чужденците зеха  да  птотестират  до каде е стигнало   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #3755 -: Февруари 03, 2011, 13:18:16 »

ImperialChecker пише в форума Grin ,защитавайки продукта си  *freak*


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34586.0  *xxx*
Активен

varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #3756 -: Февруари 03, 2011, 14:13:26 »

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Дойдохме на едно мнение! Smiley  *cocktail*

Относно БГ3, разбра ли сега защо се наложи да се ползват "помощни средства" да ти пускаме на атаки с по 1000 войника. Това беше единствения ненатоварващ начин да ти спрем чекъра. Колко можеш да ми вярваш, не знам, но гарантирам ти, че тогава това беше единственото използване на тия неща. Изтрититите тогава акаунти бяха най-несправедливо наказаните, откакто съществува ИО. Въобще тия чекъри "отпушиха духа от бутилката" и играчите тръгнаха да търсят противодействие, което пък по-късно се оказа друго "оръжие" за нечестна игра. Сега много трудно някой може да ме убеди, че противникът ми не ползва нищо подобно.



Това се опитвах да обясня от три дена насам. Затова и чаках да ми отговори Борето защо са ги ползвали за да обясня аз защо съм ги ползвал. Обаче все като става дума за мен се говори че аз съм го измислил едва ли не тоя пуст чекър. А чекър в ИО е имало 2 години преди аз изобщо да съм чувал за ИО.Радвам се че се разбрахме. А най прав си за това, че наистина и мен може някой да убеди че противника ми не ползва помощо средство. Мен чекър дори и да ползвате не ме дразни и не ми пречи. Сега като са спряни чекърите, стила ми на игра няма да се промени, което доказателство че за мен чекъра не е нужен.Бързо ще спрем с леки ако някой има някакъв друг вид чекър, така че имайте си който си има. Но ако се удвояват армии или се източват ресурси се изкривява геймпея и става безмислен. Затова апелирам да не се правят такива неща за да можем поне що годе да завършим нормално ерата.
Толкова са опорочени нещата, че не виждам начин да се оправят, освен ако не се разберем помежду си и не започнем да играем нормално. Това е в интерес на всички, иначе не играем игра а си губим времето.
ПП: Ако някой не е разбрал чекъри няма вече, поне тези купешките не работят. За домашното производство не знам, не съм виждал такъв Smiley
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #3757 -: Февруари 03, 2011, 14:18:22 »

И друго искам да ви питам.
Разрешено ли е наглеждането и минаването напред с камикадзе, че после да не стане грешка и пак да не сме се разбрали Smiley
Активен
Страници: 1 ... 249 250 [251]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!