Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:53:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 248 249 [250] 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 563869 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pobeditel1
Гост
« Отговор #3735 -: Февруари 03, 2011, 02:17:18 »

специално за неразбралите


Не ви ли умръзна да се плюете постоянно  .... лично на мен ,а и на доста други им дотегна да четат тази тема с писанията на всеки срещу всеки ...обвинения в какво ли не .Айде спрете се накрая  ....на всички ни стана ясно ,че хората които играят според правилата на играта са много малко ...какво искате проверки и някой да стои и постоянно да дебне из световете за прегрешения ,които всички правите  ....озапте те се  .... неможе никой да не стане и да каже ...аджеба аз познавам този бъг и той се проявява така и така ,а само говорите с недомлъвки и иската някой да си играе на стражари и апаши с вас  ... няма как да стане това . Спрете взаимните обвинения и си довършете ерата като хора ...пък след това правете каквото искате  . Следващите които продължат темата по този начин както я водехте досега ще бъдат отстранени от форума ,да могат да помислят на спокойствие .Считайте че сте предупредени всички.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3736 -: Февруари 03, 2011, 02:17:36 »

та кой ме споменава в този късен час. кой си мисли за мен. ооооооооо, лейди.
нека запазим добрия тон и да кажем просто, че един или друг в играта е бил толериран от екипа ( надявам се не искаш да ти доказвам тези твърдения)
ние не сме били толерирани, били сме хората на екипа и пак можем да ги бием. от повърхностни проверки и поръчкови ми писна и затова зарих огъня и отидох в едни други игри, където колкото и да биеш врага, не се ли обаждаш по форума никой не те закача Smiley)))

п.п. и занапреде недей намесва моето име, защото аз съм се учил от водещите измамници в играта, гледал съм ги и съм се учил и в един момент след като взех да ги бия с техните камъни по главите решиха да сменят правилата от типа обади се на бате. както знаеш аз не съм от сф и не съм идвал на сбирките, не съм част от екипа и затова нямам постоянен достъп до панеа с армията( нещо с което някои хора могат да се похвалят).......не се коси навсякъде го има това.

п.п.п. преди няколко дена в тр***ан се разбиха няколко водещи армии, на сутринта сървара бе се сринал и бе направена профилактика с бекъп. и там си казаха директно за връзки с екипа, но аз си пасувам, защото още помня как овъртяхме кралете тук и сутринта имаше бекъп.  та защо да се набивам на очи и там.

п.п.п.п. доста време сме играли и си знаем кирливите ризи, затова недей се мъчи да бъркаш в прането. аз бях единствения с 25 провки/първия/ с паладини над 1.5кк и бях блокиран заради обаждане от приятел.( между другото с колган пихме това лято в черноморец........обадиха ми се че имало имперци и отидох да ги видя, та надълго си поговорихме тогава, както и с всеки друг)....аз проблеми с играчите нямам и не съм имал с който съм се видял сме сядали на маса и доста битки сме водили с шопската и дробчетата. проблемите ги насабдате вие с определени комплекси от играта. КАТО ДОЙДЕТЕ ПО МОРЕТО СЕ ОБАДЕТЕ ДА ОБСЪДИМ ИЗМАМНИКА ЖОРО МЕТАЛА. НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ ЩЕ ДОЙДЕ И ВЕНУСТ. *cocktail* *cocktail* *cooking* тогава ще се обърне палачинката.


и ади моля те не закл'чвай темата в стар стил
в трав играя с бот Wink))

Ееее измамнико де ходиш бре, вземи си хвани ботове, програми, измами и всичко и ела да обърнем няколко дробчета и бири  *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3737 -: Февруари 03, 2011, 02:18:56 »

Ама май не им се отдава и за това реват  Grin упс магарето ли ревеше  *hihi*
Не фърфиш, отговор няма  *hmm*
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #3738 -: Февруари 03, 2011, 02:20:02 »

Не бе лицемерко и лъжецо, не може да се скриеш..........колкото и да овърташ, или отоговори или млъкни............. просто си толкова, опорочен че нямаш ама грам доблест и чест да отговориш дори на един въпрос............ всички разбраха че не струваш е 1 стотинка!


АЗ ИСКАМ ЗА  ТОЯ ПОСТ ОТПРАВЕН КЪМ АТИЛАХ НЯКОЙ  ДА СИ ПОЧИНЕ ОТ ФОРУМА ПОРАДИ НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА МУ!??!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!??!
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #3739 -: Февруари 03, 2011, 02:21:28 »



АЗ ИСКАМ ЗА  ТОЯ ПОСТ ОТПРАВЕН КЪМ АТИЛАХ НЯКОЙ  ДА СИ ПОЧИНЕ ОТ ФОРУМА ПОРАДИ НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА МУ!??!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!??!

ти много искаш, и аз искам световен мир ама не съм мис америка.........и защо точно борето да е наказан.
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #3740 -: Февруари 03, 2011, 02:22:51 »

Не фърфиш, отговор няма  *hmm*

остави го боре. той може да не може и да пие ,че под 18 не дават вече, закона ги лови......админите на бате бойко.
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #3741 -: Февруари 03, 2011, 02:23:17 »

ти много искаш, и аз искам световен мир ама не съм мис америка.........и защо точно борето да е наказан.
Grin Grin Grin Grin Grin Според теб защо >>>>>Дали спазва правилата на форума г-н адвокат ?
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 04:13:11 от pobeditel1 » Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3742 -: Февруари 03, 2011, 02:23:42 »

ти много искаш, и аз искам световен мир ама не съм мис америка.........и защо точно борето да е наказан.

Много, ги ядосвам нещо братле......... правят магарии, а се правят на чисти кобилки, ама нали знаеш........
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #3743 -: Февруари 03, 2011, 02:24:18 »

Напротив радваш ме  Grin
Активен

jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #3744 -: Февруари 03, 2011, 02:24:55 »

ХАЙДЕ СЕГА КАТО ЕДИН ПЕНСИОНЕР ЩЕ ВИ КАЖА ЛЕКА НОЩ. И УМНАТА, ЧЕ УТРЕ ВЛИЗАМ И ЩЕ ВИДЯ КАКВО СТЕ ПИСАЛИ И ТОГАВА ЩЕ НАКАЗВАМ С ЛЕЙДИТО, ЩЕ ТРИЕМ ПОСТОВЕ И ЩЕ БЛОКВАМЕ ХОРА ЗА Х168 ЧАСА
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #3745 -: Февруари 03, 2011, 02:28:49 »


шшшт Lips Sealed Lips Sealed
айде лягай си ,че след напускането на ''смелото'' драконче тая вечер мисля да продължа да те паля  Lips Sealed  Kiss  *rose*
Активен
jorometala
Капитан
****

Karma: +126/-356
Неактивен Неактивен

Публикации: 392


АКО НЕ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ЧЕСТНО, РЕВИ НА АДМИНА


Профил
« Отговор #3746 -: Февруари 03, 2011, 02:32:17 »

Grin Grin Grin Grin Grin Според защо >>>>>Дали спазва правилата на форума г-н адвокат ?

утре ще ти обясня правилата на форума. за момента се постарай сам да ги прочетеш и научиш. доколкото виждам той задава въпроси и е редно някой да му отговори. форума е говорилня. а мнението е като задника: всеки го има, но не всеки го показва. не съм чел цялата тема, но за времето когато играхме заедно, а то не беше малко, борето бе един от хората които се държеше най отговорно и не псуваше и не обиждаше дори при явни несправедливости, нещо с което малко хора от вражеските съ'зи могат да се похвалят. борето беше еталон за подражение.............а ти стига се подмазва, ще те предложа за форумен администратор на следващото гласуване( ако има такова). интересно ми е защо в другите игри играчи от водещите кланове влизаха в екипа по разисквания и решаване на проблеми. а тука влизаха само от два клана( да не казвам кои) да не казвам че един друг са си трили темите( след като аз ги визирам за тях). айде лека че требе да се спи.

нали знаеш че аз ако играя ти никога не можеш ме запали...... сега пак ли измами казвам и правя

сега ти мернах медалите, когато затриха акаунта ми. бях с 16 медала най многобройна армийка и видимо непобедим с съ'зници като венуст, борето, лина, влади и къмпани. но много им дойде, пръв с 25 провинции, пръв с медалите и то кой ,,,,,,,,,оня дето само ни пържи. и затова затриха аццто, дори блокиран им беше кофти да ме ударят противниците заради явната несправедливаст, та накрая ме удариха " приятелите от екипа" хората които не тормозехме за да си играем спокойно.
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 02:36:38 от jorometala » Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #3747 -: Февруари 03, 2011, 02:35:20 »

ПОНЕЖЕ ПОРЪЧКАТА ЗА НАКАЗАНИЕ БЕШЕ ИЗПЪЛНЕНА( А НА ПОРЪЧИТЕЛЯ ПОСТОВЕТЕ САМО СЕ ТРИЯТ, БЕЗ ДА Е БАНН)  , ДА ПРОДЪЛЖИМ......
ТИ БЪЛГАРСКИ НЕ РАЗБИРАШ ЛИ БРЕ ?!?!?!?!?!!?!?!!??!
Не ви ли умръзна да се плюете постоянно  .... лично на мен ,а и на доста други им дотегна да четат тази тема с писанията на всеки срещу всеки ...обвинения в какво ли не .Айде спрете се накрая  ....на всички ни стана ясно ,че хората които играят според правилата на играта са много малко ...какво искате проверки и някой да стои и постоянно да дебне из световете за прегрешения ,които всички правите  ....озапте те се  .... неможе никой да не стане и да каже ...аджеба аз познавам този бъг и той се проявява така и така ,а само говорите с недомлъвки и иската някой да си играе на стражари и апаши с вас  ... няма как да стане това . Спрете взаимните обвинения и си довършете ерата като хора ...пък след това правете каквото искате  . Следващите които продължат темата по този начин както я водехте досега ще бъдат отстранени от форума ,да могат да помислят на спокойствие .Считайте че сте предупредени всички.
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #3748 -: Февруари 03, 2011, 02:45:14 »



нали знаеш че аз ако играя ти никога не можеш ме запали...... сега пак ли измами казвам и правя


Когато и в който свят решиш се обади да се пробваме  *SPITEFUL* *write* ..........А алабалистиките които изписа както сам каза ''БЕШЕ'',''БЯХМЕ'' и т.н минало време  Wink
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 04:13:46 от pobeditel1 » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3749 -: Февруари 03, 2011, 02:48:31 »

ПОНЕЖЕ ПОРЪЧКАТА ЗА НАКАЗАНИЕ БЕШЕ ИЗПЪЛНЕНА( А НА ПОРЪЧИТЕЛЯ ПОСТОВЕТЕ САМО СЕ ТРИЯТ, БЕЗ ДА Е БАНН)  , ДА ПРОДЪЛЖИМ......
Абе , ти си кат някаква волна "пеперудка" , скачаш от тема на тема и само създаваш интриги
Активен

Страници: 1 ... 248 249 [250] 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!