Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:16:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 563870 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #3615 -: Февруари 01, 2011, 17:55:15 »

Пълна комплексарщина цари в този свят...великите бойци до скоро никовете не си казваха,чакали дати и незнам си какво,сякаш термин са му дали в АГ,като вземе 70 военни точки- по 140 поста пише ,друг за военна играел -по цял ден троши хардуер да бута една и съща 6-ца ,друг пък вместо да си направи една самозадоволяваща процедура си хаби времето да върти по 5 акаунта....сякаш някой му дреме за всичко
лошото е че си Абсолютно прав
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #3616 -: Февруари 01, 2011, 18:02:39 »

  Определено и аз смятам, че беше слаб свят като игра и силен като форумни изяви:)   Това беше един експеримент за мене и не съм доволен от него - само 2 съюза рулират и много мултита.  Никой не посмя да ме нападне с изключение на а_т и Q7_Q7 и никога не съм си и помислял за нетната- имах 3 хълмисти провки:(.  Съответно полирах и двамата гореспоменати.  Поздравления на Драгон за двете класации (позволявам си да считам Емо за победител в нетната, като показано като игра)  Поздравления и на боярс за съюзната, но гарантирам че 1цата това няма как да се случи:)) , но нека оставим този спор за това кой свят е по-добър, защото няма смисъл...  всичко зависи от това колко играчи се регват в крайна сметка.  Благодаря и на Кро за добрата игра. Аз отивам в 1 свят, наздраве на всички останали имперци, беше ми приятно макар и малко скучно Wink  Писна ми да ставам 2-ри  Cry Cry Cry Cry където и да играя  (барона111)
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #3617 -: Февруари 01, 2011, 18:09:29 »

Аз преди влака имах граници 16, как си мислиш дали съм знаел точно този бъг ? Всички си траете за бъговете, как примерно миналата ера остана в неактивен съюз, а получи 10% бонус на добива, все едно си в активен, с помощта на един акаунт Инферно ? Как изобщо някой от вас има наглостта да иска от мен да споделя знания с модераторите и евентуално да бъдат оправени ? Сега съм споделил знания на личен мейл със СМ преди 10на дни и пак работят тия неща, ако не ги оправят и почнат да ги ползват с-у мен ? Говорете каквото си искате, но от мен бъг няма никой да научи, освен някой СМ (евентуално) на личен мейл и само бъговете, които аз преценя да споделя.
  Някой прочете ли това което писах съвсем на скоро ....
     Извиняваме се за това, че си мислим, че има проблеми с шпионажа ....извиняваме се за това, че си мислим, че има програмки за засичане на сейфа... извиняваме се за това, че си мислим, че има мултита....извиняваме се за това, че си мислим, че постоянно изчезват армии...извиняваме се за това, че си мислим, че се разбиват пароли...извиняваме се за това, че си мислим, че ИО се е превърнала в олимпиада за програмисти....извиняваме се и за всички тяхни думи по мой адрес...Въобще извиняваме се .....
       *beer* за всички именници и тяхните компании тази вечер.

Пак кажете, че си мълча. Специално бъга с шпионажа съм докладвал лично на Чингиз, а и в една друга тема едва ли не станах за смях като натякнах че се мълчи за него. Хората ми обясниха, че това е бъг който е докладван много отдавна ...Миналата ера активирах съюз с помоща на Инферно, Атилах,Голфа и Емо.След това ги извадих от съюза.Явно ти си видял само Инферно в съюза. С активирането на съюза действително се оказва че има проблем. Веднъж като изкараш хората от съюза го изписва като активен, друг път неактивен. От какво зависи - нямам представа и не ме е интересувало. А ти продължавай да се ровиш в линковете и сорса на играта за да "помагаш" на екипа и да ги тестваш на "тестови " акаунти....Интересно как човек който не търси умишлено на баницата мекото въобще ще му хрумне да се завира в кода на играта.....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #3618 -: Февруари 01, 2011, 18:16:11 »

Hа тебе само Edy ти е в остата ,да не си ял скоро БОБ? Grin Grin Grin
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3619 -: Февруари 01, 2011, 18:18:47 »

  Някой прочете ли това което писах съвсем на скоро .... Пак кажете, че си мълча. Специално бъга с шпионажа съм докладвал лично на Чингиз, а и в една друга тема едва ли не станах за смях като натякнах че се мълчи за него. Хората ми обясниха, че това е бъг който е докладван много отдавна ...Миналата ера активирах съюз с помоща на Инферно, Атилах,Голфа и Емо.След това ги извадих от съюза.Явно ти си видял само Инферно в съюза. С активирането на съюза действително се оказва че има проблем. Веднъж като изкараш хората от съюза го изписва като активен, друг път неактивен. От какво зависи - нямам представа и не ме е интересувало. А ти продължавай да се ровиш в линковете и сорса на играта за да "помагаш" на екипа и да ги тестваш на "тестови " акаунти....Интересно как човек който не търси умишлено на баницата мекото въобще ще му хрумне да се завира в кода на играта.....

Вие верно мислите, че падам от Марс, или съм расъл в саксия, ама слънце не ме е огряло. Инферно, Атилах и Голфа станаха съветници, защото бяха приети в съюза, а Крали Марко или Емо или който и да е, не. След което ти получи бонус за лидер, а съюза си остана неактивен. Все ми е тая какви бъгове знаете и не знаете, но АЗ да докладвам бъг на модератор, 10000000000000% няма да се случи, щом някои от тях се изхитриха да ги ползват или препредават. А относно кодовете на играта, направо сте без никакво въображение и дори и не знаете за какво ви говоря  *pardon*
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3620 -: Февруари 01, 2011, 18:22:39 »

но АЗ да докладвам бъг на модератор, 10000000000000% няма да се случи, щом някои от тях се изхитриха да ги ползват или препредават.
днес за втори път ще те цитирам  .....бъгове за оправяне съм искал само аз от модераторите в тема която беше цитирана по горе ..... така че това ми звучи като лична обида  ....моля те да се уточниш ....кога и кой бъг съм ползвал или на кой съм препредал ...
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3621 -: Февруари 01, 2011, 18:31:45 »

днес за втори път ще те цитирам  .....бъгове за оправяне съм искал само аз от модераторите в тема която беше цитирана по горе ..... така че това ми звучи като лична обида  ....моля те да се уточниш ....кога и кой бъг съм ползвал или на кой съм препредал ...

Не видях някъде да съм написал твой акк или нещо по твой адрес. Човека за който говоря сам знае кой е, не обвинявам никого, както казах ми е все тая, колкото и бъгове да знаете, но само недейте да ми четете морал. В крайна сметка нито съм платен бета тестер, нито нищо, решението дали да направя нещо или да не направя е лично мое. Когато съм нарушил правилата, ще бъда наказан и ще си понеса отговорността, което пак не означава, че ще кажа или няма да кажа и да раясня за какво съм бил наказан или не, както и как функционира.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3622 -: Февруари 01, 2011, 18:44:28 »

Ееее войната на табелките..Стига де..Само С.М. преценяват кой се облажил , кой не , ...За Лейди *rose* , за Somebody *beer*..Само сега Лейди да не каже , че няма с какво да каже наздраве Tongue *cocktail*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3623 -: Февруари 01, 2011, 18:45:50 »

Почна да ми писва от наглото и лицемерно държание, на някой........ признаха, че са ползвали бъгове и програми, и с цялото си безочлие търсят правдата и истината, която не им е била присъща вече толкова години....... дали защото вече не може да си ползват "тайните оръжия" или просто ги е страх, че някой има по могъщо от техните.........  


Още малко ми трябва, и ще накарам целия комекон да се разбие на парчета в турчето, барем вземе, нетна, военна и доблестна........

пп. Да ви е приятно ръфането и простирането на оаканите си ризи...........
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3624 -: Февруари 01, 2011, 18:48:04 »

Еди, хайде като си казал "А", имай доблеста да кажеш и "Б"...
До скоро модераторите бяхме 5 човека. Ако изключим хана, остават четири имена...


Дали има значение в случая "Б"? Като кажа "Б" ще промени ли това мнението ми или изобщо нещо ? Сигурно знаете, че като посочите с пръст някого, 3 ви сочат Вас, за това не е нужно да соча, аз акаунтите съм ги написал, сигурно припознавате вашият акаунт-Инферно в св2, ако не то има ли изобщо някакво значение ?
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #3625 -: Февруари 01, 2011, 18:49:02 »

Айде да си го кажем направо, че всички сме си виновни че играта се превърна в това което е в момента. Това си е истината. Жалко само за играчи като сион и румбата, които се борят с вятърните мелници. Сега като се замисля, вярно е това. Не се дразня че другите ползват бъгове, а че ползват ПОВЕЧЕ бъгове, предполагам и с тях е така. Те си викат, че щом някой си ползвал чекър, те пък ще си източват ресурси, следващия вика щом някой си източва аз пък ще удвоявам армии и всеки си е прав за себе си от цялата работа. Лошото е обаче че развалихме цялата игра тотално и я обезмислихме по този начин. Аз поне лично вече нямам почти никакво желание да играя и се чудя какво да правя  от тук нататък. Най-вероятно това ще е поредната ера която ще зарежа посредата. Освен ако не намеря някакъв си свой смисъл да продължа...........
Активен
lina
AngelWings
Редник
*

Karma: +135/-116
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #3626 -: Февруари 01, 2011, 18:50:38 »

Айде да си го кажем направо, че всички сме си виновни че играта се превърна в това което е в момента. Това си е истината. Жалко само за играчи като сион и румбата, които се борят с вятърните мелници. Сега като се замисля, вярно е това. Не се дразня че другите ползват бъгове, а че ползват ПОВЕЧЕ бъгове, предполагам и с тях е така. Те си викат, че щом някой си ползвал чекър, те пък ще си източват ресурси, следващия вика щом някой си източва аз пък ще удвоявам армии и всеки си е прав за себе си от цялата работа. Лошото е обаче че развалихме цялата игра тотално и я обезмислихме по този начин. Аз поне лично вече нямам почти никакво желание да играя и се чудя какво да правя  от тук нататък. Най-вероятно това ще е поредната ера която ще зарежа посредата. Освен ако не намеря някакъв си свой смисъл да продължа...........

То твоето отказване край няма.  *hahaha* *hahaha*
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #3627 -: Февруари 01, 2011, 19:01:06 »

Hа тебе само Edy ти е в остата ,да не си ял скоро БОБ? Grin Grin Grin

     Въобще не мислех и да се заяждам с Еди но след като той сам ме цитира бях длъжен да му отговоря след като ме обвинява лично.
      А ако толкова Еди искаше да се изчистят нещата около него вместо да мълчи когато се разбра за доходите - можеше просто да си докаже дохода пред някой на който имаме всички доверие.

П.П. А нещо гущерчето пак побягна днес в мод...... Сигурно пак чекерите са му виновни....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3628 -: Февруари 01, 2011, 19:02:34 »

Аз не соча никого с пръст Еди. Зададох рутинен въпрос след подхвърлени разни полуобвинения от някого в пространството, в случая - от теб...Към момента на въпроса си не получих директен отговор...
Да, "Инферно" е мой акаунт. Нямам спомен това като факт да съм се опитвала да го крия от някого и някога... Но тъй като не ми стана особено ясна връзката между моя акаунт и разните му бъгове, би ли се уточнил, по възможност без словесни алабалистики...  

Конкретно, конкретно, колко да е по-конкретно:
Вие верно мислите, че падам от Марс, или съм расъл в саксия, ама слънце не ме е огряло. Инферно, Атилах и Голфа станаха съветници, защото бяха приети в съюза, а Крали Марко или Емо или който и да е, не. След което ти получи бонус за лидер, а съюза си остана неактивен. Все ми е тая какви бъгове знаете и не знаете, но АЗ да докладвам бъг на модератор, 10000000000000% няма да се случи, щом някои от тях се изхитриха да ги ползват или препредават. А относно кодовете на играта, направо сте без никакво въображение и дори и не знаете за какво ви говоря  *pardon*
За да съм по-конкретен, трябва да съм го пробвал, но на мен дребните неща не ми правят впечатление. Да си отделям от времето за да откривам бъгове от тоя калибър, просто не ми доставя удоволствие, щом друг е открил топлата вода, защо и аз да я откривам. За сметка на това на мен ми доставя удоволствие, да откривам топлата вода, преди другите да са я открили и да имам опцията да я шерна с който АЗ преценя  *pardon*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #3629 -: Февруари 01, 2011, 19:05:50 »

Айде да си го кажем направо, че всички сме си виновни че играта се превърна в това което е в момента. Това си е истината. Жалко само за играчи като сион и румбата, които се борят с вятърните мелници. Сега като се замисля, вярно е това. Не се дразня че другите ползват бъгове, а че ползват ПОВЕЧЕ бъгове, предполагам и с тях е така. Те си викат, че щом някой си ползвал чекър, те пък ще си източват ресурси, следващия вика щом някой си източва аз пък ще удвоявам армии и всеки си е прав за себе си от цялата работа. Лошото е обаче че развалихме цялата игра тотално и я обезмислихме по този начин. Аз поне лично вече нямам почти никакво желание да играя и се чудя какво да правя  от тук нататък. Най-вероятно това ще е поредната ера която ще зарежа посредата. Освен ако не намеря някакъв си свой смисъл да продължа...........
Смисъла е да развиеш не два а 100 акаунта по един и същи начин, сходна икономика, сходен добив, сходна войска която освен да я камикадзираш за друго не става,войската в двата акаунта ти е подредена по един и същи начин по крепостите и е с еднакъв състав, ниски граници и така нататък и така нататък
 *rose*
Активен
Страници: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!