Imperia Online България  
Април 17, 2024, 01:47:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 563825 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #3570 -: Февруари 01, 2011, 13:52:33 »

Ето ви още един пример Ела Ела ударен в 7 и занулен ресурс по провките от шпионаж в 9 и 47 е натрупал рес като 20 часа добив, дори и да има 10 часов взет през този период нещо ми се губят 8 часа   Cool
Активен

lina
AngelWings
Редник
*

Karma: +135/-116
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #3571 -: Февруари 01, 2011, 14:00:56 »

И друго да питам искам.
Честно ли е да се ползват чужди скайп пароли и да се прониква в чужди скайпове и дискусии, както и да се влиза по чужди акаунти да се виждат атаките и вида на войските ?
Защото аз и това не съм правил а за някои хора е като за добър ден да правят такива неща!
За какво ми е чекър ако имам пас на някой скайп или направо на акаунт от пртивниковия съюз и мога да си гледам всички пуснати атаки и кой на линия и кой не е Huh???


Мдаа ние сме всемогъщи, влизаме където си искаме и правим каквото си искаме.. айде стига сте говорили на изуст.  ;D ;D
Активен
lina
AngelWings
Редник
*

Karma: +135/-116
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #3572 -: Февруари 01, 2011, 14:03:11 »

Ето ви още един пример Ела Ела ударен в 7 и занулен ресурс по провките от шпионаж в 9 и 47 е натрупал рес като 20 часа добив, дори и да има 10 часов взет през този период нещо ми се губят 8 часа   Cool


Ела Ела мога да ти кажа че е един от най-честните играчи които съм срещала до сега в ИО, а съм в ИО от може би от 4,5 години, така че и ти говориш колкото да не мълчиш. *stop*
Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #3573 -: Февруари 01, 2011, 14:22:41 »

        Спрете с тези глупости. Трябваше да пишете за тези неща когато Чингиз ви помоли за това http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27221.0. Тогава да мълчим а сега да пишем си е живо лицемерие.....Естествено че не вдигах границите, защото знаех колко е безсмислено.....Между другото в същата тази тема ако я прочетете ще видите как един велик съюз няколкократно е подканян да споделят знанията именно защото са съюз с история и изградено име на.......вещи в занаята.
       Тогава мълчахме сега нямаме право да плюем........
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3574 -: Февруари 01, 2011, 14:54:51 »

имате хабер от македончето Шетко, БГ_АРМС:

на што личи ова?знам дека си добар со администраторите и те пратам на бугарскиот форум кажи им дека повеќе македонско знаме нема да видат во 2свет!!!!


pandora Honor Points
Lose 0 -36048  
    
 Points Gold Honor Aragorn
-18504 1147772 57 Win
 
 
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #3575 -: Февруари 01, 2011, 15:20:24 »

Не отричам че съм ползвал чекър. Взех си го за да мога да играя срещу друг играч, който имаше такъв. Трябваше или да се откажа от играта или да се снбдя и аз.Мисълта ми беше че и ком ползват и то не чекър дето проверява за битки, а такъв който има още доста функции (атакуване, връщане, ловене на шпиони, следене на противникови играчи и т.н). Държали са ме денонощно под атака много време с такъв и двама тяхни играчи бяха изтрити за този чекър. Сега сигурно са щастливи че другите чекъри са спряни, защото тяхния си е домашно производство и не може да бъде спрян. Не съм сигурен дали го ползват в момента, но преди го ползваха.
   За всичко останало обаче съм бил твърдо против измамите. Никога не съм източвал ресурси, били то с бъгове или с нагласенни битки и съм се старал да играя чесно.
Освен това за 101-ви път ще кажа че чекъра не може да помогне на играч в тази игра по никакъв начин. Поне този стандартния чекър де. Пускат се серия от атаки с леки и всички чекъри се спират, така че не виждам защо все за чекърите говорите а те дори не работят сега.Да не говорим пък че има и 6 часов блок!
   Говорете за източването на ресурси и удвояване на армии. Какъв стимул да имам аз да играя и да не спя за да гоня някой, при положение че дори и да го хвана той си пише ей така на 5 милиона и възстановява? Какъв да ми е стимула да търся вариянти да вдигна с икономика 100-200к повече добив от друг играч, или пък да ги спестя въпросните 100к от издръжка, като той може да си напише 5 милиона ако иска?

От всичко написано от теб разбирам, че:

Имал си възможност да ползваш чекър, ползвал си го. Следователно: нямал си възможност да ползваш бъгове, не си ползвал и пишеш срещу тях, защото те е яд, че някой е ползвал. По твоята логика човек, ако ползва бъгове може да каже "Ползвах, защото знаех(съмнявах се), че другите ползват. Ето това лицемерие ме дразни. Не може да твърдиш, че си срещу измамите, а сам да ги вършиш, щото видиш ли твоите били по-малки от другите. Както беше писал великият Петручи: "Няма откраднал много, откраднал малко, има "Противозаконно отнемане на имущество" и извършителят се нарича крадец.
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 15:22:17 от nefto » Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3576 -: Февруари 01, 2011, 16:04:06 »

        Спрете с тези глупости. Трябваше да пишете за тези неща когато Чингиз ви помоли за това http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27221.0. Тогава да мълчим а сега да пишем си е живо лицемерие.....Естествено че не вдигах границите, защото знаех колко е безсмислено.....Между другото в същата тази тема ако я прочетете ще видите как един велик съюз няколкократно е подканян да споделят знанията именно защото са съюз с история и изградено име на.......вещи в занаята.
       Тогава мълчахме сега нямаме право да плюем........

Аз преди влака имах граници 16, как си мислиш дали съм знаел точно този бъг ? Всички си траете за бъговете, как примерно миналата ера остана в неактивен съюз, а получи 10% бонус на добива, все едно си в активен, с помощта на един акаунт Инферно ? Как изобщо някой от вас има наглостта да иска от мен да споделя знания с модераторите и евентуално да бъдат оправени ? Сега съм споделил знания на личен мейл със СМ преди 10на дни и пак работят тия неща, ако не ги оправят и почнат да ги ползват с-у мен ? Говорете каквото си искате, но от мен бъг няма никой да научи, освен някой СМ (евентуално) на личен мейл и само бъговете, които аз преценя да споделя.
Активен
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #3577 -: Февруари 01, 2011, 16:19:22 »

2011-01-16 18:22:50   TORRO[Acheron]   lessa[data]   0   11509   16   0   0   0   0
2011-01-16 18:22:55   TORRO[Acheron]   lessa[data]   0   4   16   0   0   0   0
2011-01-16 18:22:56   TORRO[Acheron]   lessa[data]   0   4   16   0   0   0   0
2011-01-16 18:22:57   TORRO[Acheron]   lessa[data]   0   4   16   0   0   0   0
2011-01-16 18:28:51   TORRO[Acheron]   lessa[data]   0   4   16   0   0   0   0
2011-01-16 18:28:54   TORRO[Acheron]   lessa[data]   0   4   16   0   0   0   0


няма бъгове бре стига сте спорили,ако имаше тоз колега така ли щеше да се мъчи  Grin Grin Grin Grin
изрови и фундамента на таз 6-ца на касичката
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3578 -: Февруари 01, 2011, 16:22:07 »

Говорете каквото си искате, но от мен бъг няма никой да научи, освен някой СМ (евентуално) на личен мейл и само бъговете, които аз преценя да споделя.
това защо ми се струва ,че също е лицемерие ....бъговете които аз преценя да споделя ..... не го разбирам и никога няма да го разбера това .... после всички се плюете из форума кой и какво и защо ползвал и защо това или онова не е оправено ..... преди близо година го повдигнах тоя въпрос и колкото и малко бъгове да бяха споделени Сахо ги оправи  .... но от тогава си е все същата ситуация и такава явно ще си остане  .... всеки ще си запазва за себе си и ще експлоатира до безкрай този или онзи бъг на който се е натъкнал
Активен

caspermkd
Редник
*

Karma: +6/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #3579 -: Февруари 01, 2011, 16:30:05 »

разбирате ли тука македонски или за бадијала се регистрирав на форума ?

ИМА ЛИ НЕШТО НОВО ЗА НАПАДА ОД ПАНДОРА НА АРАГОРН ? ГУБИМЕ ВРЕМЕ, ТРОШИМЕ ПАРИ, СЕ КАРАМЕ СО МОМИЧКИТЕ ПО ДОМА ЗА ШТО ? НЕКА ПРЕЗЕМЕ НЕКОИ НЕШТО ОТИ ВАКА МНОГО МАЛКИЧКО ВИСТИНСКИ ИГРАЧИ ЌЕ ОСТАНАТ ВО ИО  Tongue .... ЧАКАМЕ ОДГОВОР
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3580 -: Февруари 01, 2011, 16:37:47 »

разбирате ли тука македонски или за бадијала се регистрирав на форума ?

ИМА ЛИ НЕШТО НОВО ЗА НАПАДА ОД ПАНДОРА НА АРАГОРН ? ГУБИМЕ ВРЕМЕ, ТРОШИМЕ ПАРИ, СЕ КАРАМЕ СО МОМИЧКИТЕ ПО ДОМА ЗА ШТО ? НЕКА ПРЕЗЕМЕ НЕКОИ НЕШТО ОТИ ВАКА МНОГО МАЛКИЧКО ВИСТИНСКИ ИГРАЧИ ЌЕ ОСТАНАТ ВО ИО  Tongue .... ЧАКАМЕ ОДГОВОР
Някой ще обясни ли какъв е проблема
Активен

_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #3581 -: Февруари 01, 2011, 16:39:45 »

не са си заключили съюза ,и пандора се е наврял и са го ударили...елементарен проблем Grin Grin Grin
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3582 -: Февруари 01, 2011, 16:41:17 »

по точно се е разбил...сега видях доклада ...дали са ми го в играта
Активен

ONOGUNDUR
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #3583 -: Февруари 01, 2011, 16:42:01 »

с чиста съвест вече мога да стана ничия касичка, или пък да пусна смс и да изляза в мод (определено не). Много хора вече не играят ИО а модераторите маи не правят нищо да задържат тези които играят. Направо ми убихте желанието. То маи по -добре да дигнеш 20k  и да расцакваш с пичовете долу отколкото да не спиш и да те прават на маимуна.  *crazy*
Активен
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #3584 -: Февруари 01, 2011, 16:43:17 »

по точно се е разбил...сега видях доклада ...дали са ми го в играта
може нещо такова е
Активен
Страници: 1 ... 237 238 [239] 240 241 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!