Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:30:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 563987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #3015 -: Януари 18, 2011, 14:09:31 »

следиш ли ми нетните днес?
 да видим довечера в 12:20 колко ще е разликата

Записано
CepCeMuH   little      139596   
Ако бъркам ацц кажи! Утре пак ще сравним. Няма да те разпитвам или слухтя. Колкото рес имаш да ти е бонус. Кредит само не тегли! Утре трябва да си 153 000. Успех!
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #3016 -: Януари 18, 2011, 14:10:20 »

Между другото , гледам и нетото на втория в класирането - турчето..Разликата му с първият е незначителна , а не вярвам и той да е ползвал бъг..Така че има някакво обяснение за нетото - явно би могло да се достигнат такива стойности.
Да има- не преживя такива палежи като АннаБГ.
Активен

bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #3017 -: Януари 18, 2011, 14:10:39 »

Между другото , гледам и нетото на втория в класирането - турчето..Разликата му с първият е незначителна , а не вярвам и той да е ползвал бъг..Така че има някакво обяснение за нетото - явно би могло да се достигнат такива стойности.
Ама вие наистина се правите на луди. Нали знаеш каква е разликата С или БЕЗ 50-100к елитна армия.
То и мойта разлика с първите може да се стопи за 36 часа ако напускам армията.
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #3018 -: Януари 18, 2011, 14:11:01 »

Турчето не е пален и никой не го закача това май забравяте  *ok*
Активен

bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #3019 -: Януари 18, 2011, 14:14:31 »

Абе не знам, аз втори ден чета и направо не мога да ви се начудя... Не казвам, че някой е невинен, но и не мога с такава сигурност като вас да твърдя, че е виновен без доказателства! Ама смятали сте, ама не знам си какво... Доказателства имате ли, освен собствената ви увереност, че той по презумция е виновен?!?
Има си доказателствата, ако някой каже как се правят въпросните точки с въпросните провинции и въпросния брой население - нека опровергае това в което е обвинен анабг. Има си логове играта, кой кога какво е правил - не е толкова трудно при желание на ръководството на играта.

Апропо, вече писах че отделих 10 минути за да хвана бъга, не се знае още колко подобни начини има след като класиките са оставени на доизживяване, може човека да е намерил и други начини да се направят 13к нето за 16 часа, но никой не може да ме убеди че не са ползвани дупки в "системата".
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 14:20:16 от bateemo » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3020 -: Януари 18, 2011, 14:18:44 »

Ама вие наистина се правите на луди. Нали знаеш каква е разликата С или БЕЗ 50-100к елитна армия.
То и мойта разлика с първите може да се стопи за 36 часа ако напускам армията.
Не се правя на луд и не знам кой каква армия има..Просто загледах класацията..Не защитавам и не нападам никой..Има един единствен критерий да се каже кой и за какво е виновен , а именно - да излезе оторизиран член на Екипа и да прекрати тази вакханалия с прост отговор - да , тези и тези са наказани за експлоатиране на бъг - тези и тези не са експлоатирали..Докато това не стане , можем да се съмняваме в каквото си искаме..Ето и аз бях обвинен от един "играч" че съм ползвал това чудо..А дори и след обяснението как става не съм сигурен че ще успея да го направя , като имам представа от мизерните си компютърни познания..Ама това попречи ли да бъда обвинен?! И виновен ли съм?! Там е ясно , де - въпросния елемент , макар и лидер на доминиращия съюз в 1 се крие в модове , а аз , макар и сам срещу 5 си развявам байрака , та от гледна точка личния му мотив донякъде нещата са ясни..Ама просто казвам , че всеки може да бъде обвинен , както бях аз , без грам вина.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kaly69
Гост
« Отговор #3021 -: Януари 18, 2011, 14:19:55 »

Има си доказателствата, ако някой каже как се правят въпросните точки с въпросните провинции и въпросния брой население - нека опровергае това в което е обвинен анабг. Има си логове играта, кой кога какво е правил - не е толкова трудно при желание на ръководството на играта.
Ами точно за това говоря и аз де... Нека това първо да стане, пък после разпъвайте на кръст който си искате  Wink
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3022 -: Януари 18, 2011, 14:22:06 »

Не се правя на луд и не знам кой каква армия има..Просто загледах класацията..Не защитавам и не нападам никой..Има един единствен критерий да се каже кой и за какво е виновен , а именно - да излезе оторизиран член на Екипа и да прекрати тази вакханалия с прост отговор - да , тези и тези са наказани за експлоатиране на бъг - тези и тези не са експлоатирали..Докато това не стане , можем да се съмняваме в каквото си искаме..Ето и аз бях обвинен от един "играч" че съм ползвал това чудо..А дори и след обяснението как става не съм сигурен че ще успея да го направя , като имам представа от мизерните си компютърни познания..Ама това попречи ли да бъда обвинен?! И виновен ли съм?! Там е ясно , де - въпросния елемент , макар и лидер на доминиращия съюз в 1 се крие в модове , а аз , макар и сам срещу 5 си развявам байрака , та от гледна точка личния му мотив донякъде нещата са ясни..Ама просто казвам , че всеки може да бъде обвинен , както бях аз , без грам вина.

Въпросния лидер, беше на 4 дневна почивка със семейството си ... понеже света не започва и не свършва с ИО .. извинявам се за поста не по-темата на всички играчи в свят 2  *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #3023 -: Януари 18, 2011, 14:25:03 »

Ами точно за това говоря и аз де... Нека това първо да стане, пък после разпъвайте на кръст който си искате  Wink
Ако не знаеш какво ще стане, аз ще ти кажа - едно голямо НИЩО - никой няма да излезе и да каже "ДА, еди кой си е ползвал нечестни методи"
Първо защото така на някого ще се накърни егото, второ защото може и да няма начин това да се докаже /за тест на бъга ползвах акаунт който не се играе в момента в свят 2, а като гледам какъв е бъга и с мойте скромни познания в web програмирането се сещам поне за 2 начина да не могат да ме хванат админите дали съм взел 2 часовия/
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #3024 -: Януари 18, 2011, 14:27:20 »

Не се правя на луд и не знам кой каква армия има..Просто загледах класацията..Не защитавам и не нападам никой..Има един единствен критерий да се каже кой и за какво е виновен , а именно - да излезе оторизиран член на Екипа и да прекрати тази вакханалия с прост отговор - да , тези и тези са наказани за експлоатиране на бъг - тези и тези не са експлоатирали..Докато това не стане , можем да се съмняваме в каквото си искаме..Ето и аз бях обвинен от един "играч" че съм ползвал това чудо..А дори и след обяснението как става не съм сигурен че ще успея да го направя , като имам представа от мизерните си компютърни познания..Ама това попречи ли да бъда обвинен?! И виновен ли съм?! Там е ясно , де - въпросния елемент , макар и лидер на доминиращия съюз в 1 се крие в модове , а аз , макар и сам срещу 5 си развявам байрака , та от гледна точка личния му мотив донякъде нещата са ясни..Ама просто казвам , че всеки може да бъде обвинен , както бях аз , без грам вина.
Пак казвам никой не е казал че е ползван точно този бъг, а че е практически невъзможно това дето стана ония дни с 13к нето за 16 часа без да се ползва бъг.

П.П. Ей толкова постове нямам откакто съм регистриранв във форума колкото написах от вчера :-) Май започва да ми писва.
« Последна редакция: Януари 18, 2011, 14:29:10 от bateemo » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3025 -: Януари 18, 2011, 14:27:41 »

Въпросния лидер, беше на 4 дневна почивка със семейството си ... понеже света не започва и не свършва с ИО .. извинявам се за поста не по-темата на всички играчи в свят 2  *beer*
Въпросния лидер се върна от почивката , излезе от мода докато бях блок , пусна няколко миши атаки , след което разбра че е засечен и се скри пак в мод..Гледам е само в почивка в играта - във Форума - много активен. *hihi* [:-}
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kaly69
Гост
« Отговор #3026 -: Януари 18, 2011, 14:28:54 »

Ако не знаеш какво ще стане, аз ще ти кажа - едно голямо НИЩО - никой няма да излезе и да каже "ДА, еди кой си е ползвал нечестни методи"
Първо защото така на някого ще се накърни егото, второ защото може и да няма начин това да се докаже /за тест на бъга ползвах акаунт който не се играе в момента в свят 2, а като гледам какъв е бъга и с мойте скромни познания в web програмирането се сещам поне за 2 начина да не могат да ме хванат админите дали съм взел 2 часовия/


Което пак ме връща към основното ми питане. Понеже екипа не прави проверки, по презумция тоя човек трябва да е виновен, така ли?!?! Ами я го погледни малко по обратния начин. Ако човекът е невинен и той също иска тези проверки, за да докаже невинността си, но никой не му обръща внимание? Какво правим тогава, как той да докаже на цялата глутница тук невинността си.
Не ме разбирайте погрешно, аз нищо не твърдя. Просто ви питам, вие защо с такава увереност твърдите нещо, за което също като мен не сте сигурни?!?!? Само защото е Еди ли?!?!?
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #3027 -: Януари 18, 2011, 14:29:35 »

Пак казвам никой не е казал че е ползван точно този бъг, а че е практически невъзможно това дето стана ония дни с 13к нето за 16 часа без да се ползва бъг.
Ама нали разбираш , че всеки може да бъде обвинен..Има основателни съмнения - аз се надявам да се излезе с официално становище поне по този случай..Все пак е замесен член от Екипа.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #3028 -: Януари 18, 2011, 14:34:25 »

Което пак ме връща към основното ми питане. Понеже екипа не прави проверки, по презумция тоя човек трябва да е виновен, така ли?!?! Ами я го погледни малко по обратния начин. Ако човекът е невинен и той също иска тези проверки, за да докаже невинността си, но никой не му обръща внимание? Какво правим тогава, как той да докаже на цялата глутница тук невинността си.
Не ме разбирайте погрешно, аз нищо не твърдя. Просто ви питам, вие защо с такава увереност твърдите нещо, за което също като мен не сте сигурни?!?!? Само защото е Еди ли?!?!?
Явно да ! Просто даже и с този 2 часов на аванта ми е интерестно  как сметките им не излизат според теорията на Варната за 16-те часа  *pardon* Все още 2 часа ви се губят момчета , какво ще направите ще изкарате обяснение как да се взима ресурса и от Артилерията в свят 2 ли  *hahaha* Като ви чета сметките щом 40 уни влияе на добива , представям си какво смятат елките ви  *pardon* Интерестно колко добре се копаете сами как така днес или вчера разбрахте как се взима този ресурс ! Не ядем само банани , че да не виждаме какво целите  *stop*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3029 -: Януари 18, 2011, 14:37:03 »

ами ти прочете ли описанието на бъга  ...Агента каза че го е взел два пъти този добив ....демек колкото акаунта имаш във версия4 толкова пъти си могъл да го вземеш
Активен

Страници: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!