Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:05:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 564068 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #2325 -: Януари 03, 2011, 19:37:59 »

Здравейте, здравейте  Tongue не съм наясно със спора, обикновено в ИО всеки твърди, че другите играят нечестно докато сам практикува същия стил.Пиша тук само да потвърдя участието си в Свят2, което е миньорно моя акаунт си е само мой и никой не играе с него, логвам се по веднъж на 2-3 дена...както си личи.Вина за постната ми продукция поема изцяло Шадоус - който го занули получава теглото му в злато, бях се зарекъл да не играя ИО повече ама толкова да ти говорят за пребивания и занулявания...цък тук, цък там опаа минах 50 точки  *hihi* Та не участвам в мултиаканти, за другите не знам.Приятна игра, надявам се да не пиша повече по форума, защото ако се наложи май вече ще е, за да се сбия с някой  *rose*
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #2326 -: Януари 03, 2011, 19:41:11 »

Здравейте, здравейте  Tongue не съм наясно със спора, обикновено в ИО всеки твърди, че другите играят нечестно докато сам практикува същия стил.Пиша тук само да потвърдя участието си в Свят2, което е миньорно моя акаунт си е само мой и никой не играе с него, логвам се по веднъж на 2-3 дена...както си личи.Вина за постната ми продукция поема изцяло Шадоус - който го занули получава теглото му в злато, бях се зарекъл да не играя ИО повече ама толкова да ти говорят за пребивания и занулявания...цък тук, цък там опаа минах 50 точки  *hihi* Та не участвам в мултиаканти, за другите не знам.Приятна игра, надявам се да не пиша повече по форума, защото ако се наложи май вече ще е, за да се сбия с някой  *rose*
Eхееее , кой се появи от небитието *beer* *beer* *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #2327 -: Януари 03, 2011, 19:43:41 »

Найс то сий юу  *YAHOO* да не повярва човек...ама като ми дадоха линк и заредих бях логнат, смятай откога не съм преинсталирал  Grin Как си живеете вие, иху-аху само по форумите май?
Активен

Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #2328 -: Януари 03, 2011, 19:44:31 »

пълни излагации добре4е съм аз да ги бия  Grin Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2329 -: Януари 03, 2011, 19:47:09 »

пълни излагации добре4е съм аз да ги бия  Grin Grin
Направо ни спукваш от бой  Tongue Grin
« Последна редакция: Януари 03, 2011, 19:50:28 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #2330 -: Януари 03, 2011, 19:49:18 »

ох радваите са 4е не играя  Grin Grin змеиа ми досаждаше с неговите кредити та се наложи да го зарязвам тоз свят  *hahaha* *hahaha*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #2331 -: Януари 03, 2011, 20:42:47 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* защо ли елементарен въпрос .... защо за  Били всички които го плющат са мулти  *pardon*
Гаярдо стига плющя бре, от Бг световете донесе цялата помия в в Двойката, ако ти се заяжда иди си в бай Ганьо или там както се казва темата.
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2332 -: Януари 03, 2011, 20:47:14 »

Гаярдо стига плющя бре, от Бг световете донесе цялата помия в в Двойката, ако ти се заяжда иди си в бай Ганьо или там както се казва темата.

лейди не ме наричай гаярго мила става ли ?  Kiss
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #2333 -: Януари 03, 2011, 20:51:48 »

лейди не ме наричай гаярго мила става ли ?  Kiss
Добре де Неграмотник става ли? Не можеш да четеш не можеш и да пишеш *scratch* че и не играеш wassup
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2334 -: Януари 03, 2011, 20:55:01 »

Добре де Неграмотник става ли? Не можеш да четеш не можеш и да пишеш *scratch* че и не играеш wassup
я се спри с квалификациите ''г-н доцент'' с теб някой говори ? някой заяждали се с теб ? НЕ  къв ти е проблема? незадоволен ли си? след като бейлиса се заяжда с мен пише теми на светове в които не играе не виждам къв е проблема аз да се заяждам с него след като той с мен ?! ти като какъв го играеш г-н две в едно !??!?!!? гледай си канчето отпред и викай неграмотник на татенцето си панимаеш лейди ?!  Kiss *heart*
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #2335 -: Януари 03, 2011, 21:02:06 »

я се спри с квалификациите ''г-н доцент'' с теб някой говори ? някой заяждали се с теб ? НЕ  къв ти е проблема? незадоволен ли си? след като бейлиса се заяжда с мен пише теми на светове в които не играе не виждам къв е проблема аз да се заяждам с него след като той с мен ?! ти като какъв го играеш г-н две в едно !??!?!!? гледай си канчето отпред и викай неграмотник на татенцето си панимаеш лейди ?!  Kiss *heart*
Не ми давай наклон на ...,  Неграмотник си и Неграмотник ще си останеш, с кой се заяждаш не ми дреме, това е хроника на събитията, не си избивай комплексите тука, заяждай се с който си искаш ама не и в тая тема, писна ми всеки ден да ти чета простотийте и провокацийте Sad
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2336 -: Януари 03, 2011, 21:04:39 »

Не ми давай наклон на ...,  Неграмотник си и Неграмотник ще си останеш, с кой се заяждаш не ми дреме, това е хроника на събитията, не си избивай комплексите тука, заяждай се с който си искаш ама не и в тая тема, писна ми всеки ден да ти чета простотийте и провокацийте Sad

еми кой те кара да ги четеш ма мила ?? някой  на сила ли те върза пред темата лейди ?! мила а в предния пост ти казах кой е неграмотник а след като той е такъв следователно и ти не му отстъпваш  *pardon*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2337 -: Януари 03, 2011, 21:14:06 »

 Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #2338 -: Януари 03, 2011, 21:14:51 »

Тъкмо пуснах нова тема - ще да я заключа *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pobeditel1
Гост
« Отговор #2339 -: Януари 03, 2011, 21:18:06 »

Liberta    DR_SLAYER  +  лого !!!!!!!!!!! Ubiec na drakoni Grin !!!!!!!!! Били кой ти би телеграма че бил изоставен и смаотен ??!?!?!?!  ;D *hmm* *hmm* ;D *freak*
Активен
Страници: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!