Imperia Online България  
Май 29, 2024, 05:15:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 564924 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2130 -: Декември 28, 2010, 15:05:11 »

Не сетихсе ,че стила ти адвокатке е да плюеш когато няма кой да те полее и те изчакъх тъпеливо  Kiss
Жалко , че ти от толкова умопомръчено отношение към играта не си се огледал , че нямаш никакви приятелчета които да те търпят за повече от ера  , а ако има такива или са ти на нивото или просто не ти обръщат внимание като пишеш (горките)... Не видях някой да се застъпи за теб явно всеки играл с теб го е срам да те защити , че няма какво да се лъжем знаем те всички как "смело"  играеш  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #2131 -: Декември 28, 2010, 15:08:49 »

Жалко , че ти от толкова умопомръчено отношение към играта не си се огледал , че нямаш никакви приятелчета които да те търпят за повече от ера  , а ако има такива или са ти на нивото или просто не ти обръщат внимание като пишеш (горките)... Не видях някой да се застъпи за теб явно всеки играл с теб го е срам да те защити , че няма какво да се лъжем знаем те всички как "почтено"  играеш  Wink
пак ти казвам ,приятели имам 100% повече от теб ,аничка и адвокатката и ..........дори може би повече от ваще на  тримцата ви взети заедно.....просто аз не си постирам биккините и да изпадам в ситуации на безпомощност а и не ми трябват адвокатки   Wink и не си мисли че всички хора които играят империя ползват форума да хранят и лекуват болни и комплексирани душици като вашите  *pardon*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2132 -: Декември 28, 2010, 15:13:06 »

пак ти казвам ,приятели имам 100% повече от теб ,аничка и адвокатката и ..........дори може би повече от ваще на  тримцата ви взети заедно.....просто аз не си постирам биккините и да изпадам в ситуации на безпомощност а и не ми трябват адвокатки   Wink и не си мисли че всички хора които играят империя ползват форума да хранят и лекуват болни и комплексирани душици като вашите  *pardon*
За теб знаем , че си връскар  *hahaha* Интерестно ми е какво толкова те унижава да развееш байрака ? Аз не се мисля за най-добрия на ИО , това е вид стратегия ... Интерестно сподели си акаунта да те видим ти дали не си с развят байрак , може би го криеш понеже постоянно е пуснат *hahaha*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #2133 -: Декември 28, 2010, 15:14:18 »

Вече се обиждаме на приятели а Grin Tongue
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2134 -: Декември 28, 2010, 15:15:02 »

Вече се обиждаме на приятели а Grin Tongue
Grin Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2135 -: Декември 28, 2010, 15:15:13 »

пак ти казвам ,приятели имам 100% повече от теб ,аничка и адвокатката и ..........дори може би повече от ваще на  тримцата ви взети заедно.....просто аз не си постирам биккините и да изпадам в ситуации на безпомощност а и не ми трябват адвокатки   Wink и не си мисли че всички хора които играят империя ползват форума да хранят и лекуват болни и комплексирани душици като вашите  *pardon*

Като те гледам как си се вкопчил, се си мисля, че тук търсиш последното оздравително хапче на света....... да вземем дружно да ти помогнем да го намериш ли  *HOSPITAL* *HOSPITAL* *HOSPITAL*
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #2136 -: Декември 28, 2010, 15:17:10 »

За теб знаем , че си връскар  *hahaha* Интерестно ми е какво толкова те унижава да развееш байрака ? Аз не се мисля за най-добрия на ИО , това е вид стратегия ... Интерестно сподели си акаунта да те видим ти дали не си с развят байрак , може би го криеш понеже постоянно е пуснат *hahaha*
в момента в който го развея (ако)  ще спра да пиша в тая тема ,не съм най -добрия играч .И не вярвам да бъда някога има няколко по добри от мен  Wink но зажялост несте вие (аничка адвокатката и и ти  *pardon* )
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2137 -: Декември 28, 2010, 15:18:06 »

Като те гледам как си се вкопчил, се си мисля, че тук търсиш последното оздравително хапче на света....... да вземем дружно да ти помогнем да го намериш ли  *HOSPITAL* *HOSPITAL* *HOSPITAL*
*heart* *rose* Kiss а дано ми помогнеш адвокатке ,много ще те обичам  *THIS*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2138 -: Декември 28, 2010, 15:18:41 »

в момента в който го развея (ако)  ще спра да пиша в тая тема ,не съм най -добрия играч .И не вярвам да бъда някога има няколко по добри от мен  Wink но зажялост несте вие (аничка адвокатката и и ти  *pardon* )

Абе споменаха хората, че лъжеш.... не ти вярваме. Докажи!
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2139 -: Декември 28, 2010, 15:19:04 »

в момента в който го развея (ако)  ще спра да пиша в тая тема ,не съм най -добрия играч .И не вярвам да бъда някога има няколко по добри от мен  Wink но зажялост несте вие (аничка адвокатката и и ти  *pardon* )
Докажи ни го бе "котенце" (Мяллллл) Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #2140 -: Декември 28, 2010, 15:23:21 »

Абе споменаха хората, че лъжеш.... не ти вярваме. Докажи!
Докажи ни го бе "котенце" (Мяллллл) Wink


Аз не казах ,че трябва да ми вярвате .........това е мое мнение не ви ангажирам с него  Wink  ще ви спукам от бой и тримата ,това е от мен ! ще си говорим пак на края на ерата  Kiss
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2141 -: Декември 28, 2010, 15:25:36 »



Аз не казах ,че трябва да ми вярвате .........това е мое мнение не ви ангажирам с него  Wink  ще ви спукам от бой и тримата ,това е от мен ! ще си говорим пак на края на ерата  Kiss
Ще се "сдавим" ли ?  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2142 -: Декември 28, 2010, 15:26:34 »

Айде, пак страсти закипяха около Кънчо! Grin
Е , че КЪК  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2143 -: Декември 28, 2010, 15:26:38 »



Аз не казах ,че трябва да ми вярвате .........това е мое мнение не ви ангажирам с него  Wink  ще ви спукам от бой и тримата ,това е от мен ! ще си говорим пак на края на ерата  Kiss

Въздух под налягане, бие с в гърдите, нищо не може да докаже........ вече с пълно право мога да кажа, че победител е една "МИЖИТУРКА"..... ТОВА НЕ Е ОБИДА А КОНСТАТАЦИЯ. Не може човек държащ на своите умения, сила и воля да не може да докаже едно свое твърдение!

пп. Покажи своите постижения в свят 2 сега, или замълчи до тогава когато решиш да ги покажеш!
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #2144 -: Декември 28, 2010, 15:27:08 »

Ще се "сдавим" ли ?  *gamer*
е ще се бием ,пък после може и да се разцелуваме  Tongue
Активен
Страници: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!