Imperia Online България  
Септември 21, 2024, 05:45:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 573137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #2100 -: Декември 28, 2010, 13:51:03 »

Докажи че съм касичка  Grin  Драги ми смехурко  Grin   

                     
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
LamqBG
Гост
« Отговор #2101 -: Декември 28, 2010, 13:51:24 »

Така, така... аз ще изтичам за пуканки.  Grin
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2102 -: Декември 28, 2010, 13:52:17 »

"Сдавихме" ги , време е за шоуууу  ;D Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #2103 -: Декември 28, 2010, 13:52:39 »

Така, така... аз ще изтичам за пуканки.  Grin
 Недей аз се махам    *rose*     В подписа ми някъде пише защо   Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2104 -: Декември 28, 2010, 13:53:33 »

 Недей аз се махам    *rose*     В подписа ми някъде пише защо   Grin
Добър довод  *gamer* *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #2105 -: Декември 28, 2010, 13:54:16 »

Докажи че съм касичка  Grin  Драги ми смехурко  Grin   

                     
имали нужда да ти доказвам  нещо ,след като маса хора и най-вече аз и  ти  и целия ти  бивш ( бивш щото вече всички сте вън от него без скъпияти приятел коренчето ) съюз го знае че и двата ти акаунта са каси ? ?
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2106 -: Декември 28, 2010, 13:55:23 »

 Недей аз се махам    *rose*     В подписа ми някъде пише защо   Grin
нормално  Grin Grin
Който се страхува от вълци, в гората не ходи.  Wink
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #2107 -: Декември 28, 2010, 13:57:14 »

КЕЛЕШ е красива българска дума, на която може да се отговори само с толкова красива дума, нямаш избор, т.е. имаш или си премълчаваш или отговаряш, НЕКАДЪРНИК е друга българска дума, която оставя правото на опонента да се защити подобаващо, като покаже резултат и покаже на човека отправящ обвинението, че той е такъв Smiley Да ви кажа вече ми е скучно с вас, лихвата е почти готова, остават 1-2 банки още, войската се прави, 7цата се прави, просто не ви виждам как ще ме бутате, но вие си знаете, след НГ ще имам и армия и лихва, а вие си пишете Smiley
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2108 -: Декември 28, 2010, 14:01:09 »

аничка се появи да се похвали  Grin Grin много бързаш бре ,хубавите неща стават бавно . Ти и в бг3 така се биешев гърдите като горила ,че няма кой да те бутне ама бягаше като ''мишка''( или по скоро като мишленце с 3 класи над другите )  *freak* ;D wassup
п.с че и се модира ,бая седя в мод  Grin Grin Grin
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #2109 -: Декември 28, 2010, 14:07:55 »

Или аз не знам правилно или пилците се броят на есен  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue аз поне до тук все съм сред тия дето ги броят, а не съм от тия дето броят. Кънчо нали знаеш, че каквото и да кажеш и да напишеш е все тая, моите акаунти все са в залата на славата и все на единственото място, а ти си само едно нищо, което си пише, да си мисли, че е нещо Wink даже вече както виждаш, спрях да ти пиша, не си заслужаваш, не си ми на ниво, а като гледам май само турчето знае какво прави, вземето го вербувайте, да имам поне истинска конкуренция, че другите сте гола вода и кал в ушите  Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2110 -: Декември 28, 2010, 14:12:59 »

Или аз не знам правилно или пилците се броят на есен  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue аз поне до тук все съм сред тия дето ги броят, а не съм от тия дето броят. Кънчо нали знаеш, че каквото и да кажеш и да напишеш е все тая, моите акаунти все са в залата на славата и все на единственото място, а тия си само едно нищо, което си пише, да си мисли, че е нещо Wink даже вече както виждаш, спрях да ти пиша, не си заслужаваш, не си ми на ниво, а като гледам май само турчето знае какво прави, вземето го вербувайте, да имам поне истинска конкуренция, че другите сте гола вода и кал в ушите  Tongue Tongue Tongue Tongue
Grin Grin Grin ти ставаш за поет  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* тая ера в бг3 и тук в свят 2 ще си видиш акаунти на 1 во място когато си видиш ушите без огледало !!! само незнам защо толерират такова поведение и отношение към останалите във форума на човек с табелка !!!! а честно казано за мен си айрян без мляко .......от както въведоха блока във версия 4 твой акаунт няма на 1 во място по нещо няма и да има сам се сети защо  Grin Grin Grin ще изчакаме търпеливо и тук се се осереш като куртизански вълк!!!!  *beer*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #2111 -: Декември 28, 2010, 14:15:22 »

тук се се осереш като куртизански вълк!!!!  *beer*

"Куртизански вълк"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin малееееееееее и аз съм седнал да говоря с човек като теб, верно съм си свалил много нивото. Приятен ден ви желая Smiley
« Последна редакция: Декември 28, 2010, 14:16:53 от SOMEBODY » Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #2112 -: Декември 28, 2010, 14:25:52 »

"Куртизански вълк"  Grin Grin Grin Grin Grin Grin малееееееееее и аз съм седнал да говоря с човек като теб, верно съм си свалил много нивото. Приятен ден ви желая Smiley
твоето ниво никога не е било повече от 0  Grin Grin докато напишеш един пост без грешки го поправяш 33 пътя  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #2113 -: Декември 28, 2010, 14:28:31 »

Grin Grin Grin ти ставаш за поет  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* тая ера в бг3 и тук в свят 2 ще си видиш акаунти на 1 во място когато си видиш ушите без огледало !!! само незнам защо толерират такова поведение и отношение към останалите във форума на човек с табелка !!!! а честно казано за мен си айрян без мляко .......от както въведоха блока във версия 4 твой акаунт няма на 1 во място по нещо няма и да има сам се сети защо  Grin Grin Grin ще изчакаме търпеливо и тук се се осереш като куртизански вълк!!!!  *beer*

Още ли ти остана от онова с което оакваш всички теми из форума....... вече на всякъде смърди от теб.
Активен

pobeditel1
Гост
« Отговор #2114 -: Декември 28, 2010, 14:32:29 »

Още ли ти остана от онова с което оакваш всички теми из форума....... вече на всякъде смърди от теб.

а ти си само едно нищо, което си пише, да си мисли, че е нещо Wink даже вече както виждаш, спрях да ти пиша, не си заслужаваш, не си ми на ниво, а като гледам май само турчето знае какво прави, вземето го вербувайте, да имам поне истинска конкуренция, че другите сте гола вода и кал в ушите  Tongue Tongue Tongue Tongue

ти г-жо адвокат какво очакваш .......твоята клиентка да се държи с  всички във форума все едно е гванала господ за шлифера а останалите са говна които оакват темите а !!!!!!!!!!!?Huh?Huh?? и да ви правят останали ''слуш'' нещо май се обърка а? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!