Imperia Online България  
Май 29, 2024, 07:12:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 564937 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
pobeditel1
Гост
« Отговор #675 -: Ноември 24, 2010, 19:39:49 »

E поне знаеш какво ще се случи  Wink Grin

че как да не знам бре нали за това се регнах в тоя свят  Grin като давам на два дена по 1 медал еди ,ще затрудня и били да подобри рекорда си  Tongue 2 в 1 ще стане  *freak*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #676 -: Ноември 24, 2010, 19:41:32 »

Абе не е задължително Wink Били е напред с медалите вече такаче не му бера грижата на него  Tongue
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 19:45:13 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #677 -: Ноември 24, 2010, 19:44:50 »

Тъкач или токачка, последно? Grin
Квачка   Tongue Grin Сега ще го поправя  *SPITEFUL*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
leonny
Редник
*

Karma: +45/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #678 -: Ноември 24, 2010, 19:46:57 »

И турчина и пипилота, палеха безпирно, но направиха икономики колкото целия ви съюз заедно, на дали ще се модират скоро...... но за сметка на това леони и гаярдо, просто играят малоумно...... на дали това са им възможностите.

ей го на Леони, пак се е задала да показва велики умения и стратегия  Grin

Мога само да те посъветвам да си гледаш в собствената паничка и да не поглеждаш в чуждите. Когато постигнеш и половината от това, което съм постигнала аз в тази игра, тогава ще можеш да ми правиш оценки и да ми даваш акъл как да играя.

П.П. Отдавна те познавам и много добре знам, че единственото, което мога да науча от теб е лицемерие.
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #679 -: Ноември 24, 2010, 19:48:26 »

в тоя пост долавям шубе от страна  на корекомци Grin  Grin усещат че ще ядът парпалягата и взеха да търсят под вола телета  Lips Sealed

Ако се задържиш в обхват  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Голямо шубе ни е подгонило, направо от страх не можем да спим  Grin Grin Grin Grin Grin Като гледам къде сме се заковали, едвам се подаваме в топ 50, за разлика от другите профита  Grin Grin Grin Grin Grin нИдИЕЙ ни би Кънчо, че мнОООО ша рИвИЕМ  Grin Grin Grin Grin
Сега малко сериозно, ако искате да преосмислите началната си стратегия може да направим един групов мод за 3-4 дни, да може малко да изравним силите, че честно казано очаквах друго, малко съм разочарован, ако искате дори погледнете Ахил, който с 7-10 дни закъснение изпревари голяма част от вас, просто другояче я виждах аз тая ера, но пък знае ли се може после рязко да дръпнете и ние да треперим от страх и да се чудим къде на 50000000000000 км да сейфнем  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #680 -: Ноември 24, 2010, 19:52:36 »

Ако се задържиш в обхват  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Голямо шубе ни е подгонило, направо от страх не можем да спим  Grin Grin Grin Grin Grin Като гледам къде сме се заковали, едвам се подаваме в топ 50, за разлика от другите профита  Grin Grin Grin Grin Grin нИдИЕЙ ни би Кънчо, че мнОООО ша рИвИЕМ  Grin Grin Grin Grin
Сега малко сериозно, ако искате да преосмислите началната си стратегия може да направим един групов мод за 3-4 дни, да може малко да изравним силите, че честно казано очаквах друго, малко съм разочарован, ако искате дори погледнете Ахил, който с 7-10 дни закъснение изпревари голяма част от вас, просто другояче я виждах аз тая ера, но пък знае ли се може после рязко да дръпнете и ние да треперим от страх и да се чудим къде на 50000000000000 км да сейфнем  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ти обаче много се вживяваш в ролята си, май ми се струва .....ще поиграем ще видим кой до къде ще я докара виж има некво петно на чершава ти не се е изпрало  Wink  Lips Sealed
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #681 -: Ноември 24, 2010, 19:53:52 »

ти обаче много се вживяваш в ролята си, май ми се струва .....ще поиграем ще видим кой до къде ще я докара виж има некво петно на шершава ти не се е изпрало  Wink  Lips Sealed
Друже, без лоши чувства - наистина е зле положението.Аако се продължи така, някой ще си кукуваме сами в 2х няма да има кой да се атакува.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #682 -: Ноември 24, 2010, 19:55:46 »

Друже, без лоши чувства - наистина е зле положението, ако се продължи така, някой ще си кукуваме сами в 2х няма да има кой да се атакува.
Аз кво ви виках ще се разделиме на две и ще се бием помежду си  Tongue Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #683 -: Ноември 24, 2010, 19:56:16 »

Друже, без лоши чувства - наистина е зле положението.Аако се продължи така, някой ще си кукуваме сами в 2х няма да има кой да се атакува.

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  
http://vbox7.com/play:b7d5c273

 *beer* *beer* а дано след бирите слезеш на земята -ще умреш от студ в облаците  Cool
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #684 -: Ноември 24, 2010, 19:57:38 »

Тонът ти е неуместен, или наистина никога не си изкарвал цяла ера в класика.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pobeditel1
Гост
« Отговор #685 -: Ноември 24, 2010, 19:59:11 »

Тонът ти е неуместен, или наистина никога не си изкарвал цяла ера в класика.
е аз не разбирам от класики бре ,новобранец съм  Tongue ама виж за свят 2 ще опитам да изкарам до края и да си изпълня обещанието  Cool
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #686 -: Ноември 24, 2010, 20:02:30 »

тук атаките са ограничени в 3х обхват , кой ше атакуваш? Може би Павел?

повтарям се вече освен корекомец няма да атакувам други ,ако случано ви касирам по с време може да се насоча към драконите  *freak* Tongue
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #687 -: Ноември 24, 2010, 20:06:54 »

Мога само да те посъветвам да си гледаш в собствената паничка и да не поглеждаш в чуждите. Когато постигнеш и половината от това, което съм постигнала аз в тази игра, тогава ще можеш да ми правиш оценки и да ми даваш акъл как да играя.

П.П. Отдавна те познавам и много добре знам, че единственото, което мога да науча от теб е лицемерие.


Хахах, аз пък що ли не те познавам.... сигурно защото не съм постигнал това което ти си постигнала, твърде на високо си летяла  Wink ........ аз говоря за сега и тук, показваш ми за момента на какво си способна, това и коментирам.

пп. Не съм ползвало обиди до сега, надявам се и да не се налага, за разлика от тебе..... щом твърдиш, че съм лицемер, съм спокоен че не ме познаваш, защото тук има поне 20 човека, които могат да потвърдят обратното  *rose*
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #688 -: Ноември 24, 2010, 20:07:38 »

Пуснах провката..Отивам да разбия армията Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #689 -: Ноември 24, 2010, 20:08:31 »

Пуснах провката..Отивам да разбия армията Grin
и за една провка ли бяха тея колизий? мани , одърте.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!