Imperia Online България  
Май 29, 2024, 07:15:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 564938 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #660 -: Ноември 24, 2010, 16:48:20 »

минутки за реклама  *ok* *ok* *ok*
и аз я харесвам тази рикийка Wink
редно е като се съберат в Плевен, плевенчани от странство, да го ударят на местен патриотизъм  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #661 -: Ноември 24, 2010, 16:56:33 »

Аз към теб продължавам да тая добри чувства, това че ни е навик да сме от двете страни на барикадата, май вече си става традиция  Grin Grin Grin Човека зад Пипи не знам дали таи същите чувства, може би трябва него да питаш, играли сте заедно, а ние двамата с теб не сме Smiley Относно пожарите, еми то така или иначе ще горя до един определен момент, та дали ще си ти или друг е все тая, даже по-добре да си ти отколкото някой бот, поне да знам, че парите отиват за добра кауза  Grin Grin Grin Grin Grin или ако реша да се сражавам поне да знам, че не е с бот  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Странно, защото не си спомням да съм се карал с някой в тази игра. Дай поне малко жокерче Smiley Човека с английското или с българското знаме ? Ако е с английското се сещам за двама човека с които и с двамата се уважавам много и едвали ще са те. А иначе смятам за играта е добре че сме от различни отбори и има шанс да стане по-интересно, стига да не ми писне и да се модирам по някое време, което е много вероятно ако се съди по досегашните ми изяви Smiley
ПП, сега се замислих. Да не е един човек дето преди беше с немско знаме в бг3. На неговия стил прилича  Smiley
« Последна редакция: Ноември 24, 2010, 17:01:31 от varnahouse » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #662 -: Ноември 24, 2010, 17:06:29 »

ерата е решена вече  Sad Sad, надях се поне при теб да надделее разума, ама не би.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #663 -: Ноември 24, 2010, 17:55:49 »

Странно, защото не си спомням да съм се карал с някой в тази игра. Дай поне малко жокерче Smiley Човека с английското или с българското знаме ? Ако е с английското се сещам за двама човека с които и с двамата се уважавам много и едвали ще са те. А иначе смятам за играта е добре че сме от различни отбори и има шанс да стане по-интересно, стига да не ми писне и да се модирам по някое време, което е много вероятно ако се съди по досегашните ми изяви Smiley
ПП, сега се замислих. Да не е един човек дето преди беше с немско знаме в бг3. На неговия стил прилича  Smiley

Иво ако искаш го питай. За знамето тр да е английско, тоя с немското дори и не говоря с него, под достойнството ми е да говоря с такива като него, камо ли да играя с него партия. Не знам дали сте се карали и в какви отношения сте, аз мога да говоря само от мое име. Както и да е, нека ерата е хубава и интересна Smiley пък накрая ще правим разбора Smiley
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #664 -: Ноември 24, 2010, 18:17:01 »

За знамето тр да е английско
да ...ама днес отново беше в бг Smiley
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #665 -: Ноември 24, 2010, 18:29:28 »

Чингизе цял ден е с БГ и вчера беше БГ. Като има свободно време сигурно ще пише, ако знае от какво е.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #666 -: Ноември 24, 2010, 18:40:51 »

Kато вашия приятел Пипилотка например  *SMOKE*  Grin

И турчина и пипилота, палеха безпирно, но направиха икономики колкото целия ви съюз заедно, на дали ще се модират скоро...... но за сметка на това леони и гаярдо, просто играят малоумно...... на дали това са им възможностите.

ей го на Леони, пак се е задала да показва велики умения и стратегия  Grin
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #667 -: Ноември 24, 2010, 18:42:50 »

аз само отбелязах ,че днес е с бг .... иначе предните дни си беше английско знаме .... само в началото пак имаше менкане .... незнам от къде иде това ,а и отдавна не ме интересуват подобни неща
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #668 -: Ноември 24, 2010, 18:45:55 »

аз само отбелязах ,че днес е с бг .... иначе предните дни си беше английско знаме .... само в началото пак имаше менкане .... незнам от къде иде това ,а и отдавна не ме интересуват подобни неща

Честно казано и на мене..... ако ще да си правят по 3 ацц, или да викат приятелчета от 5 свята да им помагат все ми е тая... баницата се реже, когато стане готова....
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #669 -: Ноември 24, 2010, 18:57:57 »

Борето го каза точно  Wink
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #670 -: Ноември 24, 2010, 19:31:36 »

Честно казано и на мене..... ако ще да си правят по 3 ацц, или да викат приятелчета от 5 свята да им помагат все ми е тая... баницата се реже, когато стане готова....
в тоя пост долавям шубе от страна  на корекомци Grin  Grin усещат че ще ядът парпалягата и взеха да търсят под вола телета  Lips Sealed
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #671 -: Ноември 24, 2010, 19:34:30 »

в тоя пост долавям шубе от страна  на корекомци Grin  Grin усещат че ще ядът парпалягата и взеха да търсят под вола телета  Lips Sealed
опа, друже, не и тук с твойте полемики.  Wink
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pobeditel1
Гост
« Отговор #672 -: Ноември 24, 2010, 19:35:19 »

опа, друже, не и тук с твойте полемики.  Wink
хахаахах аз съм тук да раздавам на еди медали  Tongue
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #673 -: Ноември 24, 2010, 19:37:21 »

хахаахах аз съм тук да раздавам на еди медали  Tongue
E поне знаеш какво ще се случи  Wink Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #674 -: Ноември 24, 2010, 19:38:10 »

да бе обратното по го вярвам Grin Tongue
Активен

Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!