Imperia Online България  
Май 29, 2024, 05:20:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 251   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нова Ера,ДОБРИЯ,ЛОШИЯ И ЗЛИЯ  (Прочетена 564925 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #450 -: Ноември 19, 2010, 14:40:42 »

Мисля си направя сейва при skull_ Grin Утре може и двамата без армия.. Grin

стига си се хвалил 4е имаш голяма армиа ами вземи напраи по здрава битка от моита   Grin Grin
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #451 -: Ноември 19, 2010, 17:32:30 »

Основната разлика е в разстоянията ... както и в затрудненото ползване на едни "помощни програмки" .... щото много по-лесно се хваща когато се прави ...



Лелее след цялата помия която изля по мой адрес .... сега почна на добричък да се правиш ... ти наистина имаш много къса и избирателна памет на нагаждач .... Както вече ти казах, за теб специално не е необходимо да се трудя дори и да те насочвам ... само трябва да те оставя (с цялата ти липса на проблеми с егото - която фраза повтаряш през 3-4 дена белким я запомниш) да твориш на спокойствие по форума .... и ти сам си се закопаваш  Cool


По твой адрес няма помия от моя страна - само истини..Ако ти се струват нелицеприятни търси проблема в образа в огледалото..И избягвай да ме квалифицираш, г-н Насочвач..Ако имаш комплекси да избиваш , си е твоя работа и последна моя грижа..Но да ти търпя квалификациите - няма да стане..

Едит: Все се заричам да не ти обръщам внимание , но така остава лош форумен пример.Този път обаче ми е за последно..В никакви спорове няма да влизам с теб - загуба на време си е..Пиши си на воля в рамките на добрия тон..Толкова от мен по темата с господина.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 17:48:07 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #452 -: Ноември 19, 2010, 18:05:32 »

стига си се хвалил 4е имаш голяма армиа ами вземи напраи по здрава битка от моита   Grin Grin
Сега като остане време малко..Вчера даже не мпжах да пална турчето ама гледам другите са се погрижили да пострада доста Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #453 -: Ноември 19, 2010, 18:51:46 »

По твой адрес няма помия от моя страна - само истини..Ако ти се струват нелицеприятни търси проблема в образа в огледалото..И избягвай да ме квалифицираш, г-н Насочвач..Ако имаш комплекси да избиваш , си е твоя работа и последна моя грижа..Но да ти търпя квалификациите - няма да стане..


 Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #454 -: Ноември 19, 2010, 19:41:56 »

Браво Боре гледах я битката, хубава е Smiley може след 1 седмица да я постнеш Smiley

Можеше и да стане по-хубава, ама тоя малко превари дейстията......... помсили си че може да си прави спокоен сейф на палеж. Скоро, пак ще ме навести и вече тогава ще го наиграя как си знам.
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #455 -: Ноември 19, 2010, 19:43:53 »

Cool

Като, малки деца сте или по скоро като семейни и живеете на сила в една стая, и дори въздуха който дишате е повод да се здъвчете.......
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #456 -: Ноември 19, 2010, 19:50:58 »

Относно ерата, наистина ще бъде добра, доста добри играчи и от старото и от новото поколение...... има и приятели и врагове достатъчно....... което се надявам да задържи интереса.

Относно интереса дали българите срещу чужденците....... те са черешката на тортата, има различни хора, едните ядат тортата и си оставят черешката за накрая, другите пък бързат да  хапнат черешката на секундата и отсвирват после тортата.

И последно, много се радвам, че избързаха с версия 5, та за да може наистина толкова много играчи да се завърнат във великите класики.... в момнета и двата свята са толкова живи, колкото не е било от поне 2 години насам.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #457 -: Ноември 19, 2010, 19:55:27 »

Относно ерата, наистина ще бъде добра, доста добри играчи и от старото и от новото поколение...... има и приятели и врагове достатъчно....... което се надявам да задържи интереса.

Относно интереса дали българите срещу чужденците....... те са черешката на тортата, има различни хора, едните ядат тортата и си оставят черешката за накрая, другите пък бързат да  хапнат черешката на секундата и отсвирват после тортата.

И последно, много се радвам, че избързаха с версия 5, та за да може наистина толкова много играчи да се завърнат във великите класики.... в момнета и двата свята са толкова живи, колкото не е било от поне 2 години насам.
Кога ще направят класиките "Елитни турнири" незнам  *hihi* ама знам , че ще се кефим яко  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #458 -: Ноември 19, 2010, 21:11:43 »

Тази ера и двата акаунта са особено активни...........дано не е това,което си мисля! *scratch*
А твоя ник как е   Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #459 -: Ноември 19, 2010, 21:18:28 »

Ами все някога ще се разбере..........засега си кютам в средният ешелон  Tongue
Grin ок
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
pobeditel1
Гост
« Отговор #460 -: Ноември 19, 2010, 21:33:18 »

Ами все някога ще се разбере..........засега си кютам в средният ешелон  Tongue (където ми е мястото впрочем като играч  Grin )
Grin *beer*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #461 -: Ноември 19, 2010, 22:58:12 »

Тази ера и двата акаунта са особено активни...........дано не е това,което си мисля! *scratch*

Не го знам кой е Кардинала не го познавам, но Стиви лично го познавам и знам, че като за без кредити добре си движи акаунта и каквото и да го помолиш винаги ще гледа да ти помогне, той е отборен играч, лично не вярвам точно той да е мулти.
Активен
KARDINALA
Редник
*

Karma: +131/-57
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #462 -: Ноември 20, 2010, 00:41:53 »

 8)Бъдете спокойни, UNDERTAKER си го играя аз!А Стиви си играе с неговия, просто преди време аз играех с неговия! Cool
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #463 -: Ноември 20, 2010, 14:52:45 »

 Huni -Свят 2 Grin

http://www.youtube.com/watch?v=ENhMSUxYeDI&feature=related
Активен

atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #464 -: Ноември 20, 2010, 15:44:43 »

По - добре но хората в устата, колкото в краката  Cool
П.с. Аз договор не съм ти предлагал и няма да видиш, ама ти от мен си искал мир, тъй че трай си  Grin
Активен

Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 251   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!