Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:55:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ерата завърши...В очакване на новата...  (Прочетена 29309 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kodji11
Гост
« Отговор #15 -: Ноември 05, 2010, 20:27:55 »

http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/45/2010_11_4/45020002_45019923_2661791&lang=bg
Тя ерата завърши, но как ми мирише на нагласено  Grin  

ако си поиграеш да сложиш двете армии на калка,ще видиш че в 50 % от резултатите печели младен...просто късмета е на страната на кнежо...прекрасна битка бих казал аз....поздравления и за двамата  *ok*
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2010, 20:34:50 »

http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/45/2010_11_4/45020002_45019923_2661791&lang=bg
Тя ерата завърши, но как ми мирише на нагласено  Grin  

Лисицата и гроздето... Точно те двамата ще се нагласят да знаеш Smiley.
Активен

Amat victōria cūram
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2010, 20:37:27 »

 john.smith1972   хубаво е да се уточняваш   Cool  



И аз искам да кажа на всички кийпърс Smiley който ще играе от вас - успех занапред!Много ще ми липсвате всички близки - в и извън съюза! Прекарахме незабравими мигове и хубавото е че... нямахме кой знае колко "тежки" моменти,защото играта беше истинско веселие и гонитба.
КОлкото и да се говори за лицемерие - такова не е имало и дори писателя знае че използва думата си не на място.  
    Не сме правили нагласени битки,не сме гонили модирани близки хора,не сме гонили за разбити армии,не сме подбирали играчите,а отношенията. Кийп Smiley за мен беше Много повече от удоволствие да играем заедно цяла година! За мен беше и удоволствие да имам опоненти като вега... за останалите съюзи също поздравления,който е издържал до края!
Искам да отбележа,че kobrata9 и kolev  не са играли с/у Вега ,както разбрах че са си мислели. Не сме имали никъде шпиони,не сме имали съюзни каси и НЕ СМЕ обещавали на никого неща които не сме изпълнили! Smiley "подлоги" нито сме имали,нито сме били. Сторм никой не можеше да го стигне във военната класация дори да не става от комп:). Съюзната военна не сме гонили,такъв голям съюз не може и да я гони - а когато последните 2 месеца той стана малък - беше късно.Но това няма знчение - кийп - вие сте страхотни хора - и ви благодаря за тази една година!
...без кийп бг4 щеше да е най-скучната ера в историята на империя !  
    MuTk0  *FRIEND*  keep 
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 20:50:28 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2010, 20:39:41 »

добра ера и поздравления за сторм и екипа който води цяла година, естествено и на всички играчи който успяха да стигнат финала  *beer*
Активен
red_pill
Гост
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2010, 20:40:06 »

ако си поиграеш да сложиш двете армии на калка,ще видиш че в 50 % от резултатите печели младен...просто късмета е на страната на кнежо...прекрасна битка бих казал аз....поздравления и за двамата  *ok*
Точно така *ok*
Резултатът можеше да е напълно противоположен. Поздравления и за Младен, за това, че му стискаше да влезе в такава битка  *bravo*
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 20:49:09 от red_pill » Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #20 -: Ноември 05, 2010, 21:01:26 »

Ем хайде и аз... Smiley Браво и благодаря на всички съюзници и най вече на Деси..за това че повярва в мене и ме прие в съюза си,затова че беше толкова мн отдадена на съюза,за разбирането,търпението и подкрепата  във всеки един момент аз останах изумен от нея тя играе за първа ера а постигна невероятни резултати в личен план и като лидер направи страхотен съюз и имаше винаги тактика която сработваше...
   Браво и на Did koqto в края на ерата и тя ме изнеnада радвам се че се запознах с нея и всички в Кееперс (а и извън него)въпреки всичко обиди заяждания.нападки и т.н мисля че всички трябва да сме доволни че си направихме една добра ера...аз лично съм доволен от резултатите си Smiley в трите класации съм може да не съм сред първите в класирането ама..както се казва за толкос пари толкос....


   Вс хубаво желая на всички приятели и врагове!успех за напред във всяко начинание.

Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 05, 2010, 21:12:23 »

Приятно съм изненадан от тона в новата тема..За която изцяло може да благодарите на Лейди - без нея нямаше да я има..Жалко е заради някои зрънца , да не можете да споделите преживявания за цяла една година....Поздравявам всички победители и всички участвали в ерата..Без противниците , нямаше да ги има и победителите..Успех на всички!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 05, 2010, 21:21:08 »

john.smith1972   хубаво е да се уточняваш   Cool  

И аз искам да кажа на всички кийпърс Smiley който ще играе от вас - успех занапред!Много ще ми липсвате всички близки - в и извън съюза! Прекарахме незабравими мигове и хубавото е че... нямахме кой знае колко "тежки" моменти,защото играта беше истинско веселие и гонитба.
КОлкото и да се говори за лицемерие - такова не е имало и дори писателя знае че използва думата си не на място.  
    Не сме правили нагласени битки,не сме гонили модирани близки хора,не сме гонили за разбити армии,не сме подбирали играчите,а отношенията. Кийп Smiley за мен беше Много повече от удоволствие да играем заедно цяла година! За мен беше и удоволствие да имам опоненти като вега... за останалите съюзи също поздравления,който е издържал до края!
Искам да отбележа,че kobrata9 и kolev  не са играли с/у Вега ,както разбрах че са си мислели. Не сме имали никъде шпиони,не сме имали съюзни каси и НЕ СМЕ обещавали на никого неща които не сме изпълнили! Smiley "подлоги" нито сме имали,нито сме били. Сторм никой не можеше да го стигне във военната класация дори да не става от комп:). Съюзната военна не сме гонили,такъв голям съюз не може и да я гони - а когато последните 2 месеца той стана малък - беше късно.Но това няма знчение - кийп - вие сте страхотни хора - и ви благодаря за тази една година!
...без кийп бг4 щеше да е най-скучната ера в историята на империя !  
    MuTk0  *FRIEND*  keep 

Дели, думата лицемерие използвах по повод на оплакванията ви от IRONMEN: ако се замислиш за това, което направихте през Август възползвайки се от играта, и това което те направиха на вас използвайки същия метод, и коментарите които оставихте по двата повода, ще разбереш че съвсем правилно я използвам. Иначе бих бил първия човек да ви поздрави за добрата ера, понеже извън този епизод играта ви беше чиста, както и затова че ни направихте живота интересен, както и ерата като цяло Smiley. Факт, без вас щеше да е скучна ерата.
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 21:39:16 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #23 -: Ноември 05, 2010, 21:39:10 »

Поискайте да ги направят 10 годишни ерите , че съвсем да заприличат на тамагочи .. Grin Grin Grin

Иначе поздравления за упоритостта и търпението .. *beer*
Активен

valiovg
Редник
*

Karma: +7/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


Профил
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2010, 21:42:21 »

Здравейте, колежки и колеги наистина искам да Ви поздравя всички които останахте до края на ерата до самия й край, и се забавлявахме до последно, беше изпълнена с доста интересни моменти играта особенно през последния 1 месец както се активизира и донесе допълнитено адреналин на тези които играеха сериозно. Да накрая някои останахме разочаровани от съюзните класации по конкретно от Военнта но ... , явно така ние било писано. Пожелавам успех успех на всички участници в БГ4 и по конкретно на всички мои съюзници от Фалангите, искам също и да поздравя всички мои опоненти и противници през изминалата една година.
С уважение и поздрави bateico
Активен
greedy
Лейтенант
***

Karma: +28/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 111


the most distrusted member


Профил
« Отговор #25 -: Ноември 05, 2010, 21:53:10 »

Здравейте и поздравления на всички който завършиха ерата ,а и на всички който играха но по една или друга причина не успяха да я завършат.Поздравления и за враговете и за приятелите.И да си кажа чесно единственото нещо което ме радва от цялата тази година дремане тук е че приятелита са повече от враговете.Нека да я оставим в миналото е добри спомени за нея всички.Специални поздравления за"phalanx".Най-добрите в битките и войните.Упсех на всички в новата ера.
С почитане към всички играчи : avid
Активен
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #26 -: Ноември 05, 2010, 21:57:34 »

о4акваите ме новата ера  Grin Grin ще пада яко бои само да сте ми наблизи4ко  *freak* *freak* леиди ти ще играеш ли 4е имам да ти връщам
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 05, 2010, 22:02:48 »

Освен това искам да поздравя Младен и Миро за мъжката битка, такава кантарна битка би опънала нервите на всеки, дори хора с железни нерви биха отстъпили или върнали. Както каза Коджи, от 10 симулации, 5 са в едната посока, 5 в другата, така че браво на това че направиха най-коравата битка на ерата, и на нервите които показаха и двамата.
Активен

Amat victōria cūram
GALAKTIKA
Сержант
**

Karma: +22/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #28 -: Ноември 05, 2010, 22:03:49 »

ward ти също си забрави машините.Надявам се новата ера да е по корекна и честна от страна на играчите.Нека има една достойна ера без измами.Успех на всички и не таете лоши чувства.
Активен
познай кой съм
Редник
*

Karma: +32/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #29 -: Ноември 05, 2010, 22:16:04 »

ward ти също си забрави машините.Надявам се новата ера да е по корекна и честна от страна на играчите.Нека има една достойна ера без измами.Успех на всички и не таете лоши чувства.
Добре това е ясно ама къде му е мястото тука  ;D.Оттогава ми викат кървавия Grin
Активен

http://www.clixsense.com/?4045661 регистрирай се и печели като цъкаш върху рекламите
http://www.neobux.com/?r=wizzard86 Изкарайте малко пари от тоя интернет стига с тези игри:))
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!