Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 07:32:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 111   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преглед на печата  (Прочетена 344949 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #1125 -: Юли 31, 2011, 18:38:32 »

http://www.winner.bg/bulgarian-football/read46514.html

Перуката блокира мачове!

Ясно обясниха и от УЕФА, че  не може да се блокират мачове от определени страни. Тази клауза ако се приложи, то тя блокира излъчването и на БГ мачове в дадения часови пояс. Не може да се излъчват само БГ пък други - не. Или всичко или нищо. С цел да отидат "уж" повече хора на стадиона.
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1126 -: Август 01, 2011, 11:09:30 »

Потребителите на Internet Explorer били по-глупави

 Grin Grin Grin
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1127 -: Август 01, 2011, 11:21:30 »

 Grin Grin Grin ... комай съм от най - тъпите  Undecided
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1128 -: Август 01, 2011, 20:45:19 »

Grin Grin Grin ... комай съм от най - тъпите  Undecided

Всички сме в кюпа

Човешкият мозък се изчерпа
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1129 -: Август 01, 2011, 22:03:20 »

”Атомстройекспорт” заплаши НЕК с още искове за ”Белене”
И забраната за ЛукОйл е "временно" отменена... Трайков ще се научи, че на хипопотам юзди не се слагат, ама що му беше да замесва цялата държава?
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1130 -: Август 02, 2011, 20:14:18 »

Европейската комисия предупреди българския телекомуникационен регулатор да предприеме мерки срещу високите цени на разговорите на мобилните оператори, тъй като клиентите в най-бедната страна от ЕС плащат повече от всички останали европейци.
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1131 -: Август 04, 2011, 12:13:22 »

Циганска държава, цигански живот, а аз съм идиот

Не просто съм идиот - расист съм и затова е виновна държавата. Защото докато около мен приятелите ми с висше образование са без работа и не посмяват и едно дете да си направят, за да не мизерства, циганките вдигат крака по три пъти на ден и държавата щедро им плаща за това. Плащаме им после тока и водата, държат ни отговорни, ако не ги наричаме роми и ако поискаме да ги изселят от катуните пред блоковете.

В същото време премиерът да сте го чули да гъкне по темата - нещастието наречено Боце не смее да си отвори устата, защото го е страх да не би да му се скарат от високото. Във всяка нормална държава бих имала права - тук лично премиерът с поведението си ми показва, че съм виновна, задето съм се родила българка.

....

И не искам да слушам, че държавата не им осигурявала работа на циганите - и на мен държавата не ми ходи по задника да ме облича и да ми гарантира работно място, и тока не ми плаща, и водата, и покрив не ми дава безплатно. И не ме защитава ако някой друг ми вгорчи животеца.
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1132 -: Август 05, 2011, 13:15:48 »

Юзеир Юзеиров се появи в ЦИК по боксерки

Подигравка с ЦИК, подигравка с властта...
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #1133 -: Август 05, 2011, 14:48:49 »

Юзеир Юзеиров се появи в ЦИК по боксерки

Подигравка с ЦИК, подигравка с властта...

Ех, защо закриха трудовите лагери, защо??
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1134 -: Август 05, 2011, 17:06:31 »

Чета си аз какви (условни) присъди имат братята Юзеирови. Америка отдавна не е страна на неограничените възможности, щото там такъв грозен цирк е невъзможен.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1135 -: Август 05, 2011, 19:43:59 »

http://www.bnews.bg/article-33002  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #1136 -: Август 05, 2011, 19:48:03 »


А не можело да се качват бомби на самолет  Grin Grin
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1137 -: Август 06, 2011, 12:15:10 »

Седмицата: Почти по Смирненски

Ако сега собственото финансиране стига до 50 процента от сумите по програмите, от следващата година е възможно евросъюзът да дава до 95 на сто от общия бюджет. Председателят на Европейската комисия Жозе Мануел Барозу сравни идеята с нов план Маршал за икономическо възстановяване.България, засега поне, остава извън обхвата на този финансов жест. ....



Найденов измърмори: "Щом толкова ви харесват преференциите, които македонското правителство дава на своите производители...". И макар някакъв здрав разум да спря министъра, едва ли някой от земеделците си е помислил, че продължението щеше да е: „и ние ще ви дадем преференции.”....



По данни на КНСБ през юни за едно четиричленно семейство издръжката е скочила до 2 100 лева,
като само осем процента от домакинствата реално са имали тези пари. Повече от една четвърт – 28 на всеки 100 – вече са под чертата на бедността. Обобщението на Евростат пък гласи – българите имат най-дългата работна седмица, най-малък платен отпуск и... най-ниска производителност на труда. ... Отличници сме в друга класация – за укрити данъци. Там сме пуснали по-напред само италианците и румънците и сме трети с над 38 процента недекларирани доходи....



резистентност на кризата са показали само фирмите за производство и разпределение на ток и парно. Затова не е чудно, че докато малцината ентусиасти още довършват моловете си, вече имаме първи официален фалит на мол в Пловдив, а във Варна е възможно да настанят районното кметство на „Младост” в един от големите и подтискащо празни големи магазини....


През това време “Бритиш-Американ Табако“ се отказа от състезанието за „Булгартабак” и на пистата остана само “БТ Инвест“ - регистрирана в Австрия фирма, финансирана с парите на Външнотърговската банка на Русия. Агенцията по приватизация веднага оповести, че състезанието може да продължи и с един кон, а ние останахме да се чудим колко пъти една държава може да си позволи да стъпи на една и съща мотика.....


Спорове имаше тази седмица и около Бузлуджа. След като така и не решиха безопасли е петолъчката и БСП си я пуснаха сами по партизански, социалистите трябваше да се червят, че са оставили мръсно след себе си. Самоотвержени млади гербери веднага се втурнаха да чистят след тях, а накрая стана ясно, че както всяка друга година, БСП са си платили за почистване и фирмата просто е изчакала един ден, за да види парите в сметката си. ...


общината да получи собствеността върху Морската градина и Аспаруховия парк, тази седмица Кирил Йорданов директно отказа предложението за връщане и заяви, че вариантът общината само да ги поддържа е много по-добър. Съветниците можели да се изкушат и да продадат градината, докато това „в министерствата не може да се случи”,каза кметът....


Ние пък трябваше да се задоволим с разяснението, че цената на залата не била вдигната и със стотинка. Макар че първоначално обявените параметри бяха зала с 16 500 места за 107 милиона лева, а накрая получихме 12 500 места за 90 милиона, а простата аритметика показва, че така условната цена на едно място от 6 485 лева е ставала 7 200. А волейболистите, като осветиха залата с победа, върнаха се да тренират във Варна, защото софийската перла се оказа не по джоба им....


Комсомолците от ГЕРБ самоотвержено пак се пребориха за цифричката 1 върху бюлетината,макар че този път шоуто беше открадното от Юзеир Юзеиров. Той дойде да регистрира кандидатурата на брат си в шикозен ансамбъл от риза, сако, вратовръзка и боксерки. Това бил протестът му, че държавата не регистрира партията им. Поне бельото беше чисто....


Борисов разясни и основите на демокрацията: „Демокрацията е да ме питате и мене, нали? Защо не ме питате дали искам да говоря с вас? Идете се наредете там и ще дойда". Нервното избухване на магистрала «Марица» беше предизвикано от настойчивите въпроси, свързани не с броя на магистралите, а с броя на бедните в България,както и с искреното обяснение, че когато коментира и други въпроси, журналистите все пропускат магистралите. А може би премиерът тайничко е завидял на руските си колеги - след „Армията на Путин” от млади жени, които се събличат публично в подкрепа на любимия вожд, тази седмица се появиха и „Медведев гърлз” – с тесни блузки, къси шорти и високи токчета....


Тази седмица на български прочетохме едно германско изявление, в което никакъв превод не може да тушира усещането за шамар. „Брюксел вярва, че България може да се подобри чрез нови закони, но забравя балканския манталитет.”, казва Клаус Шрамайер. Като ползва опита си на дипломат в София през 90-те и на наблюдател на процесите днес, Шрамайер твърди, че е все по-ясно – „ЕС и българите живеят в два различни свята.” Дали не е време да направим нещо или ще чакаме пак да чуем: Два свята, единият е излишен?
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1138 -: Август 06, 2011, 15:05:27 »

Ти тези изречения като ги подчертаваш с червено, какво искаш да ни кажеш? Че всичко трябва да стане пак в червено ли в България?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1139 -: Август 06, 2011, 15:43:50 »

Червено, зелено - все е полю...шване!  Grin
Аз не мога да разбера Грозний, от поне 6 години ни управляват руски(съветски) възпитаници, а той все недоволен от положението в България. Иначе си е явен русофил.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 111   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!