Imperia Online България  
Април 27, 2024, 07:43:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 109 110 [111]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преглед на печата  (Прочетена 344247 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #1650 -: Март 06, 2014, 13:46:51 »

http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=644953
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #1651 -: Март 07, 2014, 10:27:30 »

http://www.dnevnik.bg/evropa/2014/02/20/2245705_shveciia_vdiga_danuci_za_da_investira_v_obrazovanieto/?ref=embed&source=www.odit.info
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #1652 -: Април 19, 2014, 13:39:18 »

http://novinite.bg/articles/49855/Deca-ot-Blagoevgrad-protestirat-pred-bloka-sreshtu-zlite-babichki
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1653 -: Декември 19, 2014, 15:34:53 »

СТЪРШЕЛ Брой 3571 от 19 Декември 2014

ПОКОЛЕНИЯ

Напоследък са плъзнали едни 60-65-годишни... Не мога да ги понасям! Избягвам ги. Не общувам с тях. Общувам със синовете и дъщерите им. И дори с внуците им.

Какво поколение са тия 60-65-годишните! Веднъж викам на един 63-годишен познат: "Я отвори компютъра на внучката си да видиш с кого си е писала на Скайпа!" А оня отива до компютъра и вместо да натисне копче "on", се мъчи да го отвори като прозорец и се ядосва, че не открива никаква дръжка. Да не говорим за понятия като Facebook, WhatsApp, Twitter, iPhone, iPad, iTunes, iCloud и всички други "i" неща. Аз и един ден не мога без тях, а тия мухльовци, 60-65-годишните, мислят, че им говоря на китайски за разни извънземни технологии.

Най-много се вбесявам, когато някой от тия кара колата си с 30 км в час и намалява на 15 на половин километър преди кръстовището. Или пък стои на светофара и чака да му светне не зелено, ами турско синьо, за да тръгне.

Мразя също 60-65-годишни, които се гипсират пред апарат за паркиране, не знаейки как да платят с банкова карта. Или пък изминават по 5 километра пеша, за да отидат до банката и да изтеглят на гишето пари, докато пред входа им има 2 банкомата. А да не говорим за онези, които стоят по един час на опашка на аерогарата, за да се чекират за полета си, вместо да направят това вкъщи онлайн.

Най-противно е обаче да попаднеш в компания на 60-65-годишни. Там се говори само за пенсиониране, неизлечими болести, погребални застраховки, за задгробен живот или за липса на такъв... Ако съм на тяхно място, ще надуя последните модерни рок парчета и ще поведа оживен разговор за екскурзии, екзотични пътувания, сексуални авантюри, емигриране в топли страни! Ще отворя втора, трета бутилка... Ама неее! Тези 60-65-годишни си пият чая и охкат от въображаеми прорязвания в кръста, колената, врата... мозъка. Абе, мани! Ужасни са. Напоследък пътувам много и виждам, че тези отвратителни 60-65-годишни са се нароили навсякъде - от Холандия през България и чак до Япония. Не мога да ги понасям! Затова се заглеждам във внучките им. Видя ли от колата си някоя по-сексапилна 18-годишна, натискам клаксона!

Значи, при мен е така. Колкото повече остарявам, толкова по-млад се чувствам. Вдругиден по случай 85-годишния си юбилей съм решил да направя страхотен купон! Вече постнах покана за приятелите на стената си във Фейса!


Станимир РАШКОВ
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 109 110 [111]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!