Imperia Online България  
Април 28, 2024, 10:38:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 111   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преглед на печата  (Прочетена 344265 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Лигличка
Гост
« Отговор #1050 -: Юни 22, 2011, 15:10:12 »

http://www.webcafe.bg/id_1950971386_Balgarski_gabki-chernobilki
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1051 -: Юни 22, 2011, 18:31:32 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3894171

Втората половина на новината е доста по-интересна. А защитниците на хуманността се въздържат от действия този път.

 Няма нефт няма го и Барак Осама ... поне не като в другите арабски страни Smiley . Самите сирийци внасят от Ирак нефт Smiley .

Режимът в Сирия ще се бори до последно



Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1052 -: Юни 22, 2011, 20:21:52 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3905671

Д-р Симеон Атев от болницата в Пазарджик, в която за няколко дни починаха четири новородени, е действал под въздействието на алкохол и е имал "неадекватно и непрофесионално" поведение.
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1053 -: Юни 24, 2011, 00:24:50 »

Добре са се справили , жалко че не влагат енергията си в по-полезни неща

Руски медии: Оскверниха паметника на Съветската армия



„Паметниците съществуват, за да ни напомнят за някакви събития, често трагични, а не за да им се надсмиваме и да издевателстваме над тях”, заявява пред телевизията американска туристка.
карма  *pardon*

http://www.dnevnik.bg/analizi/2011/06/22/1110958_izrisuvani_pokrai_pametnika/

За мен авторите на това произведение вече са легенги. Трябва да имаш едновремено дарба и топки да го направиш

 А това е иронията:

http://www.dnevnik.bg/analizi/2011/06/21/1110284_vuprosi_v_krak_s_vremeto/
« Последна редакция: Юни 24, 2011, 00:35:20 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ppsto
Гост
« Отговор #1054 -: Юни 27, 2011, 07:30:13 »

http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2714826
 Smiley
Активен
ppsto
Гост
« Отговор #1055 -: Юни 27, 2011, 07:46:52 »

http://news.data.bg/4/economics/240885/най_добрите_авиолинии_в_света
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1056 -: Юни 28, 2011, 02:04:34 »

В девненското с. Падина студентка по МИО попитала премиера: „Какво трябва да мотивира младите и образовани хора, за да останат в малките населени места?”

И той отговорил: “Аз съм против това изкуствено мотивиране. На мен, сирака, кой ми е помогнал или толерирал, за да вляза в политиката, а след това да стана кмет и премиер?”

Не симпатизирам на Бойко, но това за сирака като го прочетох и тежка буца ми заседна в гърлото… Така, едва да сдържам сълзите, ми е ставало за последно като гледах „Беднякът милионер”. Хем, нали, знаеш, че онова е художествена измислица.

Всъщност,  то и това е измислица, макар и грозна, нехудожествена. Премиерът вече трудно излиза от роля…

„Онзи ден, като ме направиха генерал, вечерта отидохме с Цветелина в Банкя при баща ми. Майка, Бог да я прости, не можа да ме види такъв. Но татко много се радва, и сестра ми също. Бях взел много хубаво месо. Нахраних хубаво кучетата. Така ги нахраних – да разберат как генерал храни!” (“Труд” от 23.01.2002)

Значи бащата е жив. Майка му наистина е починала, но през 1998 г., когато клетото сираче е било на 38 г. Остава под сирак в случая премиерът пак да има предвид, че комунистите са убили прадядо му и той е израснал без прадядо.

Няма до коментирам повече тая пошла лъжа, защото силните епитети ще ми трябват за следващите думи на премиера: “Ако си активен, винаги ще си намериш мястото. Има безработни, да, но ето, търсят се толкова много овчари. Агнешко месо и зеленчуци се купуват и навън…”

Кой мрънкаше, когато написахме „Бягайте деца, бягайте от тази страна на фалшиви герои и истински престъпници”? Във времето, когато децата по света се раждат с джойстик в ръка, българският премиер им бута гега! И въпросът ”На мен кой ми помогна…” застава пред нас със страшна сила! Кой, кой помогна да изтикаме тая тиква на върха?! И пак ще кажа: По-просто нещо на по-видно място досега не сме имали!

Началото на д-р Филипов от линка постнат от Румен..Много жалко за нас като нация , че допуснахме подобно дебилно , арогантно , безпардонно , цинично , откровено просто и неуко недоразумение , подвластно единствено и само на болното си его да ни управлява.Жалко и за нас и за децата ни. Sad
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1057 -: Юни 28, 2011, 09:09:20 »

 Grin И на теб не ти се пасат овце явно  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #1058 -: Юни 28, 2011, 21:02:28 »


Началото на д-р Филипов от линка постнат от Румен..Много жалко за нас като нация , че допуснахме подобно дебилно , арогантно , безпардонно , цинично , откровено просто и неуко недоразумение , подвластно единствено и само на болното си его да ни управлява.Жалко и за нас и за децата ни. Sad
Това е разлика между тях и нас Grin Grin Grin - Верно е, че Буш беше много прост. Той е единственият жив човек, който е успял да падне от сегуей. Но коефициентът му е 91, а не 75. И на баща му беше татъка – 98. От което излиза, че Америка 12 г. се е управлявала от хора с интелект по-нисък от тоя на средния кюстендилец, поне както го измериха по БНТ. Това го съобщавам за некои, дето опищяха орталъка, че едва ли не България ще загине за четирите години на Бойко. Няма, споко! Макар че пък между двамата Буш беше Клинтън, който имаше IQ 138. А след Буш Джуниър пък е Обама със 148. Искам да кажа, че в САЩ ги редуват – прост, умен, прост, умен, а ние не ги редуваме…
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1059 -: Юни 29, 2011, 00:30:23 »

Корнезов предлага закон за евтаназията

Най-сетне една хуманна идея в тази страна

http://bnt.bg/bg/productions/75/edition/15379/bnt_taksi_28_uni_2011

 
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1060 -: Юни 29, 2011, 10:40:04 »

Писмо от едно куче...По - точно от това казано няма накъде  Sad
http://www.besove.com/новини/26466/Писмо-от-едно-куче
Всъщност, за първи път чуваме от официалната власт, че единствения начин да ни вкарат в крак е да ни държат изкъсо. Едва ли има някой в България, който да е на друго мнение.

Истината понякога не е за казване.  Още кънти в ушите ми истинската българска реалност, разказана от Йовков:

- Паша, ние сме като овцете. Трябва ни един овчар, да ни дой, да ни стриже , но и от вълци да ни пази.



Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1061 -: Юни 29, 2011, 13:18:52 »

Всъщност, за първи път чуваме от официалната власт, че единствения начин да ни вкарат в крак е да ни държат изкъсо. Едва ли има някой в България, който да е на друго мнение.

Истината понякога не е за казване.  Още кънти в ушите ми истинската българска реалност, разказана от Йовков:

- Паша, ние сме като овцете. Трябва ни един овчар, да ни дой, да ни стриже , но и от вълци да ни пази.




А кой ще ни пази от пазачите ;D
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1062 -: Юни 29, 2011, 13:25:57 »

А кой ще ни пази от пазачите ;D
ами явно не искаме някой да ги пази.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #1063 -: Юни 29, 2011, 17:04:10 »

Тия да направят една акция "абитуриентите"... щото наистина всичките са такива, не само от ДАНС.

Напомня ми на пияните шофьорчета, които карат с книжките на някоя леля или друга роднина. Иначе 100% оръжието е било на жената, а не на сина или някой авер.
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #1064 -: Юни 29, 2011, 19:19:14 »

 Скоро май ще минем на VASIMR – Електромагнитно-импулсен плазмен двигател и мисията Марс 500 ще стане реалност *dance*

Другия петък е последният полет на космическа совалка в историята

Марс-500 , една година полет.
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 111   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!