Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:45:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: въпроси за играта  (Прочетена 1206 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kralitsa
Лейтенант
***

Karma: +15/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Профил
« -: Ноември 02, 2010, 17:55:24 »

Искам да попитам следните неща:
1.Ще има ли промяна в статистиката-в смисъл ще се подредят ли там играчите по растояние,ще се въведе ли обхвата,изобщо мисли ли се за някакви промени
2.Шпионажа-ще мога ли да виждам шпионажа от мой съюзник към определен играч
3.Атакуването само от картата ли ще става
4.Докладите от битките ще бъдат ли достъпни за останалите членове с постове в съюза
5.Поста дипломат-получава своя бонус +2 доблест едва след 30 ден в съюза,защо тогава и останалите посстове не си получават бонуса след 30 ден?
В момента въобще не може да се говори за игра в съюз,всеки играе соло и мисля ,че трябва да се направят тези промени
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2010, 18:11:12 »

Искам да попитам следните неща:
1.Ще има ли промяна в статистиката-в смисъл ще се подредят ли там играчите по растояние,ще се въведе ли обхвата,изобщо мисли ли се за някакви промени
2.Шпионажа-ще мога ли да виждам шпионажа от мой съюзник към определен играч
3.Атакуването само от картата ли ще става
4.Докладите от битките ще бъдат ли достъпни за останалите членове с постове в съюза
5.Поста дипломат-получава своя бонус +2 доблест едва след 30 ден в съюза,защо тогава и останалите посстове не си получават бонуса след 30 ден?
В момента въобще не може да се говори за игра в съюз,всеки играе соло и мисля ,че трябва да се направят тези промени


1. Не. Всички операции и сортирания ще стават от картата.
2. Има възможност, обмисля се.
3. Да.
4. Офицерите ще могат да виждат докладите.
5. Дипломатът, както беше писано по други теми, няма да има бонус Доблест, защото изцяло се премахва автоматичното генериране на доблест.
Активен

fhmbacardi
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #2 -: Март 01, 2011, 18:44:36 »

Здравейте искам да попитам кой "Подяволите" измисли това да не се дават военни точки от битки срещу армия на неактивен играч ?  *crazy*
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Март 02, 2011, 10:00:51 »

още един въпрос ,че темите за наглеждачи са заключени:
-защо като наглеждам съюзник товарните колички мога да ги местя ,а празните не ...къде е логиката на това решение
....и лошо с фестивалите при мен ...ще вземе колонията да се разбунтува след някой и друг ден ако продължава да немога да ги радвам с фестивали Wink
Това е единия ми въпрос имам и втори:
-мислено ли е по въпроса като изпратя колониален транспорт по някое време ако променя решението си да мога да го върна в провинцията от която е тръгнал,преди да е достигнал колонията за която е изпратен
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #4 -: Март 02, 2011, 11:15:02 »

Здравейте искам да попитам кой "Подяволите" измисли това да не се дават военни точки от битки срещу армия на неактивен играч ?  *crazy*

Търси се логично или някакво обяснение защо изобщо съществува или наистина въпросЪТ е кой е авторът?
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Март 02, 2011, 11:16:42 »

Това е единия ми въпрос имам и втори:
-мислено ли е по въпроса като изпратя колониален транспорт по някое време ако променя решението си да мога да го върна в провинцията от която е тръгнал,преди да е достигнал колонията за която е изпратен

Kолониалният транспорт има две страни - транспорт и движение по картата. В момента не е може да се връща назад, защото е транспорт, но, тъй като е с колички и е движение по картата, смятам, че е разумно да може да се връща. Ще бъде обмислено.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Март 02, 2011, 15:24:04 »

още едно въпросче :
защо като наглеждам съюзник товарните колички мога да ги местя пълни ,а празните не ...къде е логиката на това решение
предполагам с разрешаването на въпроса с прекъсване на превоза на колониалния транспорт и това да се види
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!