Imperia Online България  
Април 16, 2024, 09:03:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически Светове  (Прочетена 23571 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #120 -: Ноември 04, 2010, 02:39:20 »

Според мен е другия вариант, " аз поисках да помогна на играта с проверките по пощата"........... "стига си се занимавал с тия алтавите, все проверки искат, тебе нова версия те чака  *PUNISH*"
Grin
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #121 -: Ноември 04, 2010, 07:00:39 »

Круме, аз съм търговец.... и мога да ти кажа, че изпитания и доказалия се продукт, винаги струва много повече от новия или експерименталния. Не случайно всяка компания, която има много  и качествени продукти, във всяко свое представяне и презентация започва...... Ние сме на пазара от 5-10-50-150 години...... и влагаме професионализма си във всеки наш нов продукт...... , всеки си пази доказалите си продукти, и както казахте вие....... не ги променяме, защото са се доказали с годините и са истински добри........... думата "Класика" не става на въпрос само за старо или ретро, а става на въпрос, за красиво, добро, съвършенно, истинско, изпробвано от много хора и признато.....

Какво ти говори израза "класика в жанра".....?

Дори познавам много хора, които дават луди пари за коли които са "класика"........

Ето и още един пример, имаме елитен турнир НН....... скъп ли е? Скъп е! Но се регват хората и играят.. За мене, класиките свят 1 и 2 са ви новите ви елитни турнири,дори и да не сте ги замисляли така,  ако трябва направете ги скъпи, да видим, дали хората обичащи своята класика биха платили повече пари за да си я играят, както и ще има ли мераклии, които искат да се пробват на тези "класики" скъпи и трудни. Както хората дават луди пари за неща които са "класики в жанра" направете го и вие това!
*bravo* *bravo*


подкрепям идеята,дори входа за да играеш в класика да е 50 лв
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 08:30:32 от billyes » Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #122 -: Ноември 04, 2010, 12:47:03 »

Да си ме видял някога да ползвам програма ? Да са ме наказвали , че ползвам програма ? Да помниш някога в който и да е свят да вися 24 часа он ? А помниш ли , че случайно написах коментар , че човека написъл чекъра се казва Димитър ? Ако толкова ти е интересно цялото име ще напиша и каква ще е файдата ? Отговор : НИКАКВА .... Ти май си много глупав ако си мислиш , че като ме предизвикваш ще кача информацията СПЕЦИАЛНО ЗАРАДИ ТЕБ във форума и да разваля играта и удоволствието на хора които уважавам . Пък и не се прави на света вода не напита много добре знам някой твой съюзници от предни ери какво правеха  и какви неща распространяваха и те  *ok* *pardon* Не съм глупак , че да поствам откаде и от кой да си поръчат тези програми по простата причина , че имам много надежда нещата да се оправят . ПАК ПОДЧЕРТАВАМ , ЧЕ ВИНАГИ СЪМ БИЛ СРЕЩУ ПРОГРАМИТЕ И МНОГО НЕЩА СЪМ ПИСЪЛ НА СЪПОРТА И КВА Е ФАЙДАТА ? Чекъра премахнат ли е ? ( Не ) , а искаш да разпространя още програми . Регни се в някой Португалски или Гръцки сървар и само гледай около теб какво става  ;D Точно защото съм почнал като новак и заради приятелствата които завързах тук играта ми е все още от любимите . Блица е рай за мен , а дългогодишните ери простоме карат да се възхищавам на хората които остават до края . Точно ти не ми говори , че не обичам играта  понеже докато ти си чешеш езика из форума аз си разцъквам и хич не ме интересува вече от нищо .  *ok* Оправяйте се , както SOMEBODY прави , така и аз ще правя . Вече казах , че изобщо няма д споделям бъгове с екипа и да се моля насам натам . Искате ли да ви кажа една отминала истина за бъг който опорочи БГ3 ера 1 ? Някой помни ли съюз ХОРДЕ и тяхните проуччвания ? Мога съвсем просто да ви кажа какъв бе бъгът който използваха. По това време тамън се въведе да се сменя столицата в друга провинция и точно от там дойде цялата работа за около месец . Теглиш заем от столицата 8 примерно сменяш я в 9 та провка и хоп можеш да теглиш нов заем . Точно тогава писъх на съпорта и НИЩО , едвам чак когато се отвори тема във форума и стана публично достояние една седмица оправиха нещата , а преди това 3 семици какво правеха ? Аре моляви приключвам защото не желая да ставам проводник на всички проблеми в играта , но от истината боли .
Както се и очакваше..Празни приказки за измами , програми и тем подобни..Колекции , ужаси и незнам какво още..Нищо ново под слънцето. *hmm* За сметка на това - "Пък и не се прави на света вода не напита много добре знам някой твой съюзници от предни ери какво правеха  и какви неща распространяваха и те" - давай , казвай или пак празни приказки..Кои мои съюзници , къде?! Моята роля  каква е? Давай де..Или само лъжи , клевети и празни приказки.. *pardon*

П.П Доста странна представа за честна игра..Май твоите приятели и съюзници ползват забранени от правилата неща..
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 12:51:48 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #123 -: Ноември 04, 2010, 12:54:21 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Със сигорност твоите постове са празни приказки . Просто неща които си мислиш , че са лъжа , просто не ги коментирай . Някой хора са светнати за какво иде реч и не казват думичка по въпросите които обсъждам с теб . Пак те предопреждавам нито е времето нито е мясотото  ;D
Знаех си - клевети и празни приказки...Ето ти ги въпросите горе..Кои мои съюзници , къде , как, какво?! Мен как ме замесват?! Каква е моята роля?!Давай , казвай , нали си радетел за честна игра..Или само на приказки във Форума.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #124 -: Ноември 04, 2010, 13:05:39 »

*hahaha* Говори си не ми пречиш  *ok* Радвам ти се много  *hahaha* Казах ти неможеш да ме предизвикаш  *stop*
Какво имам да те предизвиквам..В рамките на 10 минути каза че "Ти май си много глупав" ,"Пък и не се прави на света вода не напита много добре знам някой твой съюзници от предни ери какво правеха  и какви неща распространяваха и те" и "ще кача информацията СПЕЦИАЛНО ЗАРАДИ ТЕБ във форума и да разваля играта и удоволствието на хора които уважавам".....И какво се оказа - като ти казах да постваш , кога къде , как и кой , ти ми се криеш като мишок зад празни фрази...Даже си ми безинтересен вече..Много хора са се пробвали да ме вкарат в някакви схеми и системи и като се появя и кажа - давайте , де , поствайте и настава тишина.. Grin Нищо ново под слънцето..Поредния елемент , търсещ своите 2 мин слава..Само дето хората четат и всеки може да си направи сам изводите.. *pardon* Пак те питам , понеже  ме намеси персонално - как , къде , кога , какво , кой?! Кои съюзници , в кои светове , каква е моята роля?! Давай и аз да разбера.. *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #125 -: Ноември 04, 2010, 13:14:37 »

Върти се сучи се не ми правиш впечатление .   ;D Моите две минути слава бяха преди година  *hahaha* Сега само си говора след време ще излезнат нещата  *hihi*
И ти на мен вече Grin Празни приказки само.. Grin Говори си , не ми пречиш.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #126 -: Ноември 04, 2010, 13:42:00 »

Да си ме видял някога да ползвам програма ? Да са ме наказвали , че ползвам програма ? Да помниш някога в който и да е свят да вися 24 часа он ? А помниш ли , че случайно написах коментар , че човека написъл чекъра се казва Димитър ? Ако толкова ти е интересно цялото име ще напиша и каква ще е файдата ? Отговор : НИКАКВА .... Ти май си много глупав ако си мислиш , че като ме предизвикваш ще кача информацията СПЕЦИАЛНО ЗАРАДИ ТЕБ във форума и да разваля играта и удоволствието на хора които уважавам . Пък и не се прави на света вода не напита много добре знам някой твой съюзници от предни ери какво правеха  и какви неща распространяваха и те  *ok* *pardon* Не съм глупак , че да поствам откаде и от кой да си поръчат тези програми по простата причина , че имам много надежда нещата да се оправят . ПАК ПОДЧЕРТАВАМ , ЧЕ ВИНАГИ СЪМ БИЛ СРЕЩУ ПРОГРАМИТЕ И МНОГО НЕЩА СЪМ ПИСЪЛ НА СЪПОРТА И КВА Е ФАЙДАТА ? Чекъра премахнат ли е ? ( Не ) , а искаш да разпространя още програми . Регни се в някой Португалски или Гръцки сървар и само гледай около теб какво става  ;D Точно защото съм почнал като новак и заради приятелствата които завързах тук играта ми е все още от любимите . Блица е рай за мен , а дългогодишните ери простоме карат да се възхищавам на хората които остават до края . Точно ти не ми говори , че не обичам играта  понеже докато ти си чешеш езика из форума аз си разцъквам и хич не ме интересува вече от нищо .  *ok* Оправяйте се , както SOMEBODY прави , така и аз ще правя . Вече казах , че изобщо няма д споделям бъгове с екипа и да се моля насам натам . Искате ли да ви кажа една отминала истина за бъг който опорочи БГ3 ера 1 ? Някой помни ли съюз ХОРДЕ и тяхните проуччвания ? Мога съвсем просто да ви кажа какъв бе бъгът който използваха. По това време тамън се въведе да се сменя столицата в друга провинция и точно от там дойде цялата работа за около месец . Теглиш заем от столицата 8 примерно сменяш я в 9 та провка и хоп можеш да теглиш нов заем . Точно тогава писъх на съпорта и НИЩО , едвам чак когато се отвори тема във форума и стана публично достояние една седмица оправиха нещата , а преди това 3 семици какво правеха ? Аре моляви приключвам защото не желая да ставам проводник на всички проблеми в играта , но от истината боли .
Виж заглавието на темата, виж за какво е дебата. БГ3 кога е бил класика? Като знаеш за бъгове и екстри, не си бии гърдите във форума за това. Щом си в съгласие със съвеста си да играеш съюзно с такива хора, не се хвали пред всички - Не е нещо с което човек трябва да се хвали(Дори във виртуална игра само за удоволтвие, допускаш да си нарушиш принципите).
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #127 -: Ноември 04, 2010, 14:55:23 »

Чакай малко къде се пишеш в А група без паспорт ? Много неща незнаеш , такаче си задръж коментара за себеси . Ахил иска да види " прословутата ми колекция " , искате откритост пък сега да не съм се хвалел . Ти изобщо знаеш ли , че за всяка програма съм докладвал . ДА и какво още си работят . И за програмата за abv.bg съм докладвал , даже и за мислите на момичето от БГ6 което я съсдаде и ми я прати да стане абсолютно безплатна , с идеи само за потребители на М-тел . Ама кво ли се занимавам , айде със здраве си останете , АЗ СТАЧКУВАМ и не се занимавам вече с форумните ви "ласкателства" *ok* Просто не опреквам никой всеки си има приоритети , моя е да си джаткам на ниски нетни без кредити , без нищо и да са радвам на щуротийте които се извършват по високите нива .  *beer* Одарете по една биричка от мен защото днес бях на окръжно ниво лека атлетика 2-ро място 600 метра от 15 човека  *YAHOO*
Сега ти чакай малко.Когато обиждаш и нападаш директно мен - няма проблем , свикнал съм..Много герои са правили опити да ме изкарват какъв ли не и все с нулев резултат..Просто щото за мен е принцип да играя по правилата .Така съм си решил , така правя.Когато почнеш обаче да определяш А групи , Б групи и подобни и да вкарваш потребители на Форума там взимам леко да се дразня..Форума е да се коментира и определено не си ти човека , който ще казва кой да си задържа коментарите , както на теб никой не ти го казва..Дал съм ти свободата да се изразяваш и както виждаш дори след персоналните нападки и клевети по мой адрес / още чакам отговорите кога , къде , как , кой от мои съюзници какво е ползвал и разпространявал и каква е моята роля в това/ , не са ти наложени рестрикции..Но да ми празнословиш тук , да определяш реда , да обиждаш всеки на различно от твоето мнение и да му казваш дали да си изразява мнението или не - нещо много си се объркал..Стачкувай си / макар да стана ясно че имаш "колекция" от 3 години а стачкуваш от 3 дни - та преди това  що не ги постна 'матрялите"/ , само не нарушавай добрия тон и не пречи на другите..Иначе честито за окръжното..Явно е важно за теб. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #128 -: Ноември 04, 2010, 15:14:29 »

Предопреждавам , че поста сам ще си го изтрия !  >Grin
трий си... и за какво служи тая програма?
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #129 -: Ноември 04, 2010, 15:16:17 »

Темата май е за продуктите, които страдат от сянката на ИО5. И конфликтът идва оттам, че си имат поддръжници, а и са проекти на същия екип. Както и че според някои има начин да се изкарат обратно на печелившо ниво.

П.П: Нямам желанието да чета последните няколко публикации подробно. Само две неща ще добавя- модераторите са само играчи в самата игра. И гледат витрината (форумът) да е лъскава и подредена. Ахиликс не е имал задължението да гони някого от съюза си, защото е заподозрян в нещо... а може би не е имал и пълномощията в този съюз. Всъщност, единственият случай, за който ми е известно, беше в ГВ- Polymeron гонеше от съюза без право на връщане за всякакво умишлено възползване от слабости на програмния код... и пак имаше няколко човека, които редовно разпространяваха конспирации.

П.П: Може би трябва да се забрани играта през Firefox Grin
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #130 -: Ноември 04, 2010, 15:20:54 »

Казах не се мешам там където не ми е работа . Просто както вече казах моята стачка се разминава малко и съжалявам , че опорочих темата , просто ще си изтрия постовете нагоре за да се мине по темата . Точка по въпросите от този вид  *pardon*
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 15:23:02 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #131 -: Ноември 04, 2010, 15:31:38 »

Наема население , търси ти каси , следи дали те нападат , има още доста функций не съм си ги превеждал всичките понеже Грък я е писал и малка , част от опътването е на Английски .  *pardon*
Давай , поствай я тая програма , за да може да се взимат мерки..Хем искате да се оправят нещата към по-добро , хем си траете от някаква криво разбрана солидарност..Ами много ясно , че когато една игра е особено популярна , ще се правят опити на нейна база да се разработват продукти..Просто защото са доходоносни..Ето , пак казвам - вместо да ги криете тия неща ги поствайте , ако трябва тема си отворете..Иначе излиза много лицемерно...Ама не се взимало отношение - ми постнете ги да ги видят всички..Като не се взима поне да ги ползват всички..И аз играех 3 месеца в 25 и видях едни поляци с моето население и моят брой атаки и откраднато злато как ми избягаха извъм х2 обхвата и още нямам обяснение на факта..Питах , постнах за проверка и ми казаха че не могат да засекат нищо..И понеже стана от ясно по-ясно че е някаква измама , просто спрях да играя..Аз в карнавали не участвам..Затова наистина ви казвам - ако ги криете тия неща , никога тая игра няма да се промени към по-добро , а призивите ви за каквито и да е промени ще са крайно несъстоятелни и лицемерни.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #132 -: Ноември 04, 2010, 15:37:02 »

Давай , поствай я тая програма , за да може да се взимат мерки..Хем искате да се оправят нещата към по-добро , хем си траете от някаква криво разбрана солидарност..Ами много ясно , че когато една игра е особено популярна , ще се правят опити на нейна база да се разработват продукти..Просто защото са доходоносни..Ето , пак казвам - вместо да ги криете тия неща ги поствайте , ако трябва тема си отворете..Иначе излиза много лицемерно...Ама не се взимало отношение - ми постнете ги да ги видят всички..Като не се взима поне да ги ползват всички..И аз играех 3 месеца в 25 и видях едни поляци с моето население и моят брой атаки и откраднато злато как ми избягаха извъм х2 обхвата и още нямам обяснение на факта..Питах , постнах за проверка и ми казаха че не могат да засекат нищо..И понеже стана от ясно по-ясно че е някаква измама , просто спрях да играя..Аз в карнавали не участвам..Затова наистина ви казвам - ако ги криете тия неща , никога тая игра няма да се промени към по-добро , а призивите ви за каквито и да е промени ще са крайно несъстоятелни и лицемерни.
Колко ПЪТИ трябва да обеснявам , че са докладвани . И чекъра е докладван нищо , единствиното което стана е че се овеличи търсенето на програмата . Колко пъти трябва да дъвча едно и също . Сега излизам лошия , ама не ми пука аз програми не съм използвал иначе постоянно щях да съм в класацийте  *crazy*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #133 -: Ноември 04, 2010, 15:39:23 »

А защо не си ползвал, м?!?!?!

Отон:
"Да, повтарям - ползвайте си колкото искате чекъри.

Останалото го оставете на нас."
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #134 -: Ноември 04, 2010, 15:43:53 »

Помниш ли първата си ера изиграна в ИО , защото аз я помна . Не ползвам защото  , не си заслужава , но ако ги сложа във форума други няма да мислят като мен .
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!