Imperia Online България  
Април 25, 2024, 15:50:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: разтояния и сейв  (Прочетена 10136 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #60 -: Октомври 28, 2010, 20:15:54 »

Галине , добре знаеш за какво говоря.Не може да има нагласяне на битка , като няма битка *pardon* Че и никакви ползи ресурсно или като военни точки за страните.Същата работа и по каса да я пусна - даже там поне има полза...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #61 -: Октомври 28, 2010, 20:22:03 »

аз мног одобре знам за какво говориши затова ти казвам, че аз съм по-прав с случая и ти давам пример след пример... а тоя път ще те питам направо. не е ли едно и също да си нагласиш битката да не вземеш нищо или да вземеш нищо? разбирането между двама играчи за каквато и да било битка си е чиста проба нагласяне от всякъде или и тука ще кажеш, че не съм прав? за касите там няма с кой да се договаряш за нищо, атакуваш по нищото и после си идва армяита с ресрс или без въпрос на късмет.

не ми се влиза в излишна полемика и спам в темата... аз за себе си съм си прав и, ако се опиташ да разбереш доводите ще разбереш какво се опитвам да обясня Wink ако ли не, нека така да ти е по-удобно и се радвай на все повече ненагласени битки занапред  *BOSS*
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #62 -: Октомври 28, 2010, 20:27:19 »

аз мног одобре знам за какво говориши затова ти казвам, че аз съм по-прав с случая и ти давам пример след пример... а тоя път ще те питам направо. не е ли едно и също да си нагласиш битката да не вземеш нищо или да вземеш нищо? разбирането между двама играчи за каквато и да било битка си е чиста проба нагласяне от всякъде или и тука ще кажеш, че не съм прав? за касите там няма с кой да се договаряш за нищо, атакуваш по нищото и после си идва армяита с ресрс или без въпрос на късмет.

не ми се влиза в излишна полемика и спам в темата... аз за себе си съм си прав и, ако се опиташ да разбереш доводите ще разбереш какво се опитвам да обясня Wink ако ли не, нека така да ти е по-удобно и се радвай на все повече ненагласени битки занапред  *BOSS*
Разбирам те и донякъде съм съгласен с теб..Според мен обаче за да има нагласяване това трябва да води до някакви ползи и вреди..Демек да има резултат от цялототова действие..Дали по каса или на полева или при някой на долния ръб на Х 2 ... *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #63 -: Октомври 28, 2010, 20:38:45 »

pri vm na iperes s 5 na dolu si e po dobre armiay da nama dryk e vaprosasa kak adgiba nomadite s bilki lekuvat po dobre ot bolnisi na samanite nomaski no to bag nomada e Big bosa Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #64 -: Октомври 28, 2010, 20:42:50 »

Разбирам те и донякъде съм съгласен с теб..Според мен обаче за да има нагласяване това трябва да води до някакви ползи и вреди..Демек да има резултат от цялототова действие..Дали по каса или на полева или при някой на долния ръб на Х 2 ... *pardon*
раздвам се, че си разбрал това, което искам да кажа, а за мен лично няма разлика дали ще си спасиш армията или ще вземеш от някой някакви военни точки и двете са си наглсяне на битка между двама играчи, затова си ги има касите, който иска да ходи до тях. те са друга те, която не мисе разисква. всички знаят, че съм против тях...

п.п.: виждаш ли може да се води диалог с мен Wink а не да зимам бан или да се заключват теми без да се дало шанс за аргументция

п.п2: мисля, че стана мнгоо спама в тая тема и време някой да и удари катинара *locker*
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 28, 2010, 20:54:40 »

pri vm na iperes s 5 na dolu si e po dobre armiay da nama dryk e vaprosasa kak adgiba nomadite s bilki lekuvat po dobre ot bolnisi na samanite nomaski no to bag nomada e Big bosa Wink

Което си е така, така си е.

Според мен самото уговаряне за взаимни военни скатавки си е безпредметно от първия месец нататък. Затова по-добре да не се рискува- вижда се, че не е само едно мнение по въпроса. Не се знае и системата за какво ще изпищи, пък като те банннат, иди обяснявай колко абсурдно било...
Активен

hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #66 -: Октомври 28, 2010, 23:05:35 »

Ок, правете квото искате, явно няма смисъл да се дават предложения.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!