Imperia Online България  
Април 25, 2024, 04:59:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: разтояния и сейв  (Прочетена 10133 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 28, 2010, 18:25:00 »

Защо да не можеш да сейваш? Няма ли активни играчи , които можеш да победиш и без да си следиш атаката и да са достатъчно далеч за да направиш сейв? Не съм  много наясно с версията , но ме убеждават че била като ИО..Та затова питам..Може и да няма начин при вас , но ми е любопитно..

Едит: Или пък се разберете с друг играч от другия край на света и сейвайте взаимно..Това като първа мисъл де..Пак казвам - не съм запознат с версията и това го базирам на хипотези от ИО..Но както се казваше - няма начин да няма начин.. Smiley
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 18:29:00 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
tiesto_
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 28, 2010, 18:31:01 »

Защо да не можеш да сейваш? Няма ли активни играчи , които можеш да победиш и без да си следиш атаката и да са достатъчно далеч за да направиш сейв? Не съм  много наясно с версията , но ме убеждават че била като ИО..Та затова питам..Може и да няма начин при вас , но ми е любопитно..

Едит: Или пък се разберете с друг играч от другия край на света и сейвайте взаимно..Това като първа мисъл де..Пак казвам - не съм запознат с версията и това го базирам на хипотези от ИО..Но както се казваше - няма начин да няма начин.. Smiley
ами и аз затова питам...не съм наясно с растоянията и точно как ще се пътува все още не съм и атакувал за да знам кое как ще бъде няма скоростен калкулатор....... ако няма достатъчно далечен играч за да си сейвам повреме на блока независимо каса или активен,това не ме интересува
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 28, 2010, 18:39:54 »

Защо да не можеш да сейваш? Няма ли активни играчи , които можеш да победиш и без да си следиш атаката и да са достатъчно далеч за да направиш сейв? Не съм  много наясно с версията , но ме убеждават че била като ИО..Та затова питам..Може и да няма начин при вас , но ми е любопитно..

Едит: Или пък се разберете с друг играч от другия край на света и сейвайте взаимно..Това като първа мисъл де..Пак казвам - не съм запознат с версията и това го базирам на хипотези от ИО..Но както се казваше - няма начин да няма начин.. Smiley
нима пропагандираш нагласениете битки? защото едно такова разбирателство си е чиста проба нахласянка отвсякъде.... пък и толкова ли са слаби, че могат да ударят някой на дойно по-ниски точки на другия край на картата? като искат сейф ... и да забравих ние не можем да играем и трябва да си нагласяме всичко... и най-вече битките, че те са май най-сложното нещо в тая игра...
ами и аз затова питам...не съм наясно с растоянията и точно как ще се пътува все още не съм и атакувал за да знам кое как ще бъде няма скоростен калкулатор....... ако няма достатъчно далечен играч за да си сейвам повреме на блока независимо каса или активен,това не ме интересува
стига с ттоя скоростен калкулатор... избирап си един на единсикакво разтояние пускаш му атака и гледаш колко, ако те устройва отиваш, ако ли не гледаш за друг и така... навремето нито битки сме ис нагласяли за сейф, нито скоростни калкулатори имахме...
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #48 -: Октомври 28, 2010, 18:43:39 »

нима пропагандираш нагласениете битки? защото едно такова разбирателство си е чиста проба нахласянка отвсякъде.... пък и толкова ли са слаби, че могат да ударят някой на дойно по-ниски точки на другия край на картата? като искат сейф ... и да забравих ние не можем да играем и трябва да си нагласяме всичко... и най-вече битките, че те са май най-сложното нещо в тая игра...стига с ттоя скоростен калкулатор... избирап си един на единсикакво разтояние пускаш му атака и гледаш колко, ако те устройва отиваш, ако ли не гледаш за друг и така... навремето нито битки сме ис нагласяли за сейф, нито скоростни калкулатори имахме...
Е да сейваш армия при познат надали е нагласена битка..Поне не знам в империята някой да го брои за такова..Но не съм запознат с това новото чудо и ми стана интересно как да не може да се сейва..И първата ми идея беше към някой дето не може да те спре дори да види атаката..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
tiesto_
Гост
« Отговор #49 -: Октомври 28, 2010, 18:44:53 »

е не ме интересува навремето какво било... Smiley може би трябва да си задам въпроса по друг начин...колко време ще пътувам до играч на растояние 1000 да речем с картография 0
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 28, 2010, 18:45:43 »

И за какво изобщо играеш ми кажи,за нетни точки.Какъв е смисъла на играта,да си сейваме армиите докато ни няма и да копаме докато сме онлайн.Колко хора мислиш че ще издържат да правят 1-2 макс. опити не битки да ограбят или да разбият някой играч.От 2-3 години играя ИО и само и единствено в блица,макар че нямах много време  за игра не ми е било проблем да направя достатъчно армия  за да мога да се защитавам.
Добре де..!Направихте блок да може да се бият сички ..хубаво..сега ако неможе да сейваме армиите правите така че да може да се бият и армиите на всички..ами направо ни блокирайте да ни разфасофат и това е после да се чудим закакво играем...то ако немога да си сейвам армията когато съм блок закакво да играя едно просто нещо питам ще има ли вариант за платен 6 часов сеив или не > вие сте по запознати КАЖЕТЕ няма скоростен калкулатор нищо няма.....
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #51 -: Октомври 28, 2010, 18:48:23 »

... навремето нито битки сме ис нагласяли за сейф ...

Точно това го имаше навремето. Тогава нямаше така наречените каси. Касите се появиха в последствие. Според мен за улеснение играчите.

@tiesto_ имаш формула за скорост сметни си го.
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #52 -: Октомври 28, 2010, 18:48:48 »

И за какво изобщо играеш ми кажи,за нетни точки.Какъв е смисъла на играта,да си сейваме армиите докато ни няма и да копаме докато сме онлайн.Колко хора мислиш че ще издържат да правят 1-2 макс. опити не битки да ограбят или да разбият някой играч.От 2-3 години играя ИО и само и единствено в блица,макар че нямах много време  за игра не ми е било проблем да направя достатъчно армия  за да мога да се защитавам.
какво значение има как играя дори да се бия дори и за нетни аз искам да си сейвам армията а не като вляза слет блока и да не намеря нищо
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #53 -: Октомври 28, 2010, 18:49:19 »

Точно това го имаше навремето. Тогава нямаше така наречените каси. Касите се появиха в последствие. Според мен за улеснение играчите.

@tiesto_ имаш формула за скорост сметни си го.
къде да я намера
Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #54 -: Октомври 28, 2010, 18:53:07 »

е не ме интересува навремето какво било... Smiley може би трябва да си задам въпроса по друг начин...колко време ще пътувам до играч на растояние 1000 да речем с картография 0
Ако си номад, с обсадни машини (скорост 48 им/ч) => 40 минути + повече от 20 часа на отиване + повече от 20 часа на връщане.
Или друг пример - на 48 разстояние с обсадни машини пътуваш час и 40 минути и се връщаш за час.

къде да я намера
В някой учебник по математика за 5-ти клас  *hahaha*
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 18:57:00 от JGCWJ47 » Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #55 -: Октомври 28, 2010, 18:57:49 »

Провинция 1    piergiulio - [1]    Разграбване    

    
2:18:51

пуснах атака по играч на 160 растояние някъде ...значи ще може да се сейва армията това питах от самото начало...май трябваше тогава да пусна атака не да пиша тука  Smiley
Активен
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #56 -: Октомври 28, 2010, 19:14:17 »

Винаги има по-слаб и по-силен играч който да те бутне и който ти да претрепеш.На мен ми е кеф да правя битки а не да гледам 2 филма докато си чакам атаката.
какво значение има как играя дори да се бия дори и за нетни аз искам да си сейвам армията а не като вляза слет блока и да не намеря нищо
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 28, 2010, 19:20:13 »

Е да сейваш армия при познат надали е нагласена битка..Поне не знам в империята някой да го брои за такова..Но не съм запознат с това новото чудо и ми стана интересно как да не може да се сейва..И първата ми идея беше към някой дето не може да те спре дори да види атаката..
по твоята логика и 50к военни не са нагласена... примерно ся двамата сме авери и аз цяла ера ти давам да си сейфаш армията по мен ,ама накрая викам бате аи ся дай малко точки да стана първи по военни и ти нали да ми услужиш то не е нагласяне се разбиваш в мен нищо, че остават 3 дни до края на ерата и ще стана първи... то няма нищо нередно ... браво ти си човека и сигурно с право са те сложили там да отстояваш правдата и да представляваш екипа пред потребителите на форума.

Точно това го имаше навремето. Тогава нямаше така наречените каси.
какви хубави времена бяха...
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 28, 2010, 19:29:13 »

по твоята логика и 50к военни не са нагласена... примерно ся двамата сме авери и аз цяла ера ти давам да си сейфаш армията по мен ,ама накрая викам бате аи ся дай малко точки да стана първи по военни и ти нали да ми услужиш то не е нагласяне се разбиваш в мен нищо, че остават 3 дни до края на ерата и ще стана първи... то няма нищо нередно ... браво ти си човека и сигурно с право са те сложили там да отстояваш правдата и да представляваш екипа пред потребителите на форума.
какви хубави времена бяха...
Не ми вкарвай приказки и логики дето не са мои..Говоря за чист сейв.Не за гласене на битки.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #59 -: Октомври 28, 2010, 19:33:38 »

Не ми вкарвай приказки и логики дето не са мои..Говоря за чист сейв.Не за гласене на битки.
нищо не ти вкарвам и нямам намерение да го правя споко *stop*
най-добронамерено се опитвам да ти обясня, че и това е вид нагласяне на битка, а ти като не искаш да си го разбереш си е твоя работа. не само ела да се разбиеш и ми дай военните точки е нагласена битка, а и прати си армяита и аз няма да ти я ударя... чистата игра е без уговорки...
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!