Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:19:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: разтояния и сейв  (Прочетена 10132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2010, 16:23:40 »

И да дойде някой съюз с голяма войска и айдеее съюза умре  *hahaha* Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tiesto_
Гост
« Отговор #31 -: Октомври 28, 2010, 16:27:28 »

еми..аз не съм запознат мн с тези замъци чудно ми е ако има атака към тях то как ще разбираме кой ще вижда че има атака и ще се вижда ли изобщо  *scratch*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #32 -: Октомври 28, 2010, 16:29:31 »

Незнам  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Kilgor
Гост
« Отговор #33 -: Октомври 28, 2010, 16:34:26 »

еми точно къде ме прати тоя във ерата на цезар няма нищо общо с това цезар не е имал 6 часов блок до империята си  Grin абе...няма смисъл да говорим за тва  *pardon*
и аз не съм чувал цезар да е имал PC + NET  *hihi*

Това не е никакъв аргумент. Ти играеш симулация на средновековен свят, абстрахирай се от техническите пособия чрез които "влизаш" в този свят. Лично на мен, колкото е по-реалистично, толкова повече ми допада. Искаш да се биеш - прави голяма армия, вдигай военна медицина и т.н. Има достатъчно възможности за успешна игра в защита. Сейвове, контри, засечки и темподобни "класически" глупости, единствено превръщат играта в пародия на средновековието. Тетрис с картинки.
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #34 -: Октомври 28, 2010, 16:36:23 »

колкото и армия да имам все ще се намери кой да ми я удари Smiley затова ако няма вариант да си я пазя повреме на блок ....мерси играй си я ти и се мисли за цезар  *hahaha*  *pardon*
Активен
hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #35 -: Октомври 28, 2010, 16:37:26 »

Нека админите да помислят върху предложението ми. Мисля, че то наистина е близко до реалността, ще уравновеси нещата между типовете играчи, като същевременно ще повиши качеството на играта.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #36 -: Октомври 28, 2010, 17:04:50 »

Съжалявам, че ще ви разочаровам, но наистина няма вартиант да се върне бързата скорост. С нея биха пострадали точно хората, които нямат възможност да стоят в акаунта си по цял ден, защото излизаш за 2 часа да пиеш кафе, връщаш се и вече са те треснали няколко пъти, като са пътували до теб за някакви си минути. Не е редно. Всеки има право да има време за реакция.
Активен

hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #37 -: Октомври 28, 2010, 17:08:55 »

Ами просто качете времето за подготовка на 1 час, вместо на 40 мин. При всички положения армията я виждаш 1 час преди да те удари. И това е независимо от скоростта на този който те удря. Дори и при бавната скорост ако ме няма за повече от 1 час пак ще ме лумнат. Променяте само времето за което пътува противниковата армия нищо повече.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2010, 17:11:54 »

Което смятам, че е достатъчно. Не разбирам кое ви притеснява. Едни искат динамика и да пътуват за минути, други искат да могат да се опазят. Няма как всички да са напълно доволни, затова се прави уравновесен вариант, реално в момента пътуването е точно като във в4.
Активен

hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2010, 17:18:08 »

Е yovanna нали за тва ги правим тези предложения, за да подобрим нещата. Тези които не искат скорост е заради това, че не могат да си опазят армията на "сейф", което им обясних как може да се реши - чрез съюзните замъци. Така че техния проблем си е решен и няма да има нужда пътуванията да са толкова бавни. И така ще са доволни и едните и другите.

Остава проблемът с работещите и неработещите - за което дадох предложение как може да се направи. Пробвайте го и ще видите че играчите ще са доволни от този вариант. Знам че си имате куп неща на главата по тая игра и не ви е до много много промени, но това, което ви предложих, наистина ще подобри осезамо нещата. Помислете и ще видите, че има резон.
« Последна редакция: Октомври 28, 2010, 17:23:01 от hyren » Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #40 -: Октомври 28, 2010, 17:26:58 »

Хм... само не успявам да си представя как Съюзните замъци биха послужили за сейф? Не казвам, че не сте прави, но наистина не мога да си го представя.
Активен

hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #41 -: Октомври 28, 2010, 17:35:56 »

Ами нали ще могат да се обединяват армиите на играчите от 1 съюз в съюзния замък/съюзен сборен пункт:

"Съюзен Сборен Пункт може да се основе върху определен брой специални точки, разпръснати на случен принцип по Глобалната карта.

Функцията му е да събира на едно място цялата съюзна армия в удобна изходна позиция за ипращане на мисия с цел превземане на Съюзен замък, атакуване на вражески Съюзен замък или вражески Съюзен Сборен пункт.

Може да бъде нападнат само от друг Съюзен Сборен Пункт или Съюзен замък.
"

Ето така рискът не е за един играч а за съюза, което ще ги накара да мислят доста по-отборно, а не всеки да се спасявам сам за себе си. Също така съюзните замъци ще засилят своето значение и играта наистина ще стане много интересна.

Това е решението на проблема със сейфа. Но помислете и върху другото предложение за блока. Така ще уравновесите нещата между тези които могат да са нон стоп тук и тези които работят и им трябва и сън освен всичко друго. Но запазете скоростта. Така хем динамиката на играта ще се запази, офанзивността също, а същевременно няма да се губи от това че има блокове.
Активен
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #42 -: Октомври 28, 2010, 17:46:01 »

блока е уникална черта на ИО - в никоя друга игра не съм срещал такова нещо а обратното ... всички останали игри ви карат да стоите колкото се може повече време в играта ... тука този блок е супер замислен още преди 4 години (а може и повече),колкото до сеифа явно искате да не плащате за издръжка на армия а ... ако искате и бункери да ви построят и да не правите нищо ... за момента както версия 4 так и 5 са достатъчно балансирани в този аспект ... ако имате малко ум в главата ще можете да пресметнете каде , какво и ка да направите така че когато влезнете следващия път да сте в позиция от която да можете да направите каквото си поискате ... искате сеиф за 10 часа изчислете си поход на армията за 5 без малко или 5 и малко +/- 10 мин така ще запазите армията си но на някаква цена (което е идеята ), искате да не сте по цял ден в играта ок имате решение сеиф + блок (задължителен). Няма какво повече да искате .ЗА тези пък които са по цял ден в играта излесте малко на вън и се запознаите с някои от срещуположния пол ... много ще ви се промени искането за игра  Embarrassed
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 28, 2010, 17:51:23 »

Добре... слагате армията в Съюзния замък, идва друга съюзна армия (с добре пресметната атака) събаря ви замъка, взима го и на всичкото отгоре ви смачква и армията. Не ми изглежда като сейф това.

А а за блока съм съгласна с Markedjani.
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #44 -: Октомври 28, 2010, 18:05:27 »

Добре де..!Направихте блок да може да се бият сички ..хубаво..сега ако неможе да сейваме армиите правите така че да може да се бият и армиите на всички..ами направо ни блокирайте да ни разфасофат и това е после да се чудим закакво играем...то ако немога да си сейвам армията когато съм блок закакво да играя едно просто нещо питам ще има ли вариант за платен 6 часов сеив или не > вие сте по запознати КАЖЕТЕ няма скоростен калкулатор нищо няма.....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!