Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:15:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: разтояния и сейв  (Прочетена 10134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 28, 2010, 11:37:07 »

Така е. Ползваше се коефициентът от тестовия блиц. Сега е сменено на нормална скорост. Ще излезе след малко и новина в играта.
Активен

hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 28, 2010, 15:36:28 »

На мен по-скоростния начин на придвижване ми харесваше, защото имаше мн динамика. Ся бия един до мен на 40 растояние а армията пътува 83 мин. Значи на ден я направиш 2-3 битки я не. Отделно че сега мн повече ще трябва да се защитаваме и ще е некъв цикъл. Предишната версия на скоростта беше доста по-офанзивна и беше мн по-интересно. За тези които се опасяват за сейф.. емииииии кофти е да, не можеш да си пратиш армията някъде надалеч. Но сигурно има и друго решение на проблема с това да си по-защитен когато си си вкъщи. Като те разбият все ще намериш начин да се съвземеш - ще направиш някой и др войник и ще биеш други за да си върнеш армията. А сега ако те смажат.. възстановяването ще е мн по-трудно.

Ноооо то и така или инак.. все ще го играем. Просто преди ми харесваше повече.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #17 -: Октомври 28, 2010, 15:47:55 »

Странно звучи наистина 40им за 83 минути, особено като сме свикнали на разстоянията и времената на в4, но тук картата е 10 пъти по-малка и съответно и скоростта е по-малка.
Активен

tiesto_
Гост
« Отговор #18 -: Октомври 28, 2010, 15:51:00 »

ами слет като армията се връща за 2 мин то трябва за да я сейваме по време на блок да я пратим за 6 часа в едната посока...най малко та спорет тези растояния ще има ли такъв вариант за такъв сеив   *scratch* защото ако неможе да се сейва армията повреме на блок незнам колко играчи ще останат да играят  *hihi*
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #19 -: Октомври 28, 2010, 15:55:46 »

впрочем не 2 мин връщане но е по бързо от колкото в едната посока..та ще има ли някакъв вариант за плuтен 6 часов сеив при тези растояния
Активен
JGCWJ47
Гост
« Отговор #20 -: Октомври 28, 2010, 15:58:00 »

впрочем не 2 мин връщане но е по бързо от колкото в едната посока..та ще има ли някакъв вариант за плuтен 6 часов сеив при тези растояния
Варианти много. По-нагоре правих едни сметки. 500 разстояние тук се равнява на около 4000 във версия 4
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #21 -: Октомври 28, 2010, 16:00:29 »

хмм..еми добре ще видим как ще е...благодаря
Активен
hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 28, 2010, 16:02:16 »

Аз предлагам друг вариант - не може ли да се направи избирането кога да влезеш в 6 часов блок и като го цъкнеш, за тия 6 часа да не можеш да си влезеш в акаунта, но докато си офлайн да не можеш да бъдеш нападан. Докато си под нападение да не можеш да го активираш и също така да не можеш да го правиш по често от 1 пъти на 18 часа? Така ако приемем че сме нормални хора и се нуждаем от сън някой щото работим примерно - ако го пуснеш блока в 00:00 вечерта, сутринта в 6 да е изтекъл, и да можеш да го активираш пак в 00:00. От 6:00 до 00:00 са точно 18 часа. И така ще се изравнят донякъде силите на тези които по цял ден могат да прекарват в играта и тези които работят и играят.
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #23 -: Октомври 28, 2010, 16:05:49 »

  Grin то целта на този блок е точно за да може да те бият заради такува които играят с чекър и затова беше въведен блока повреме на блока да може да се атакуват тези с програмките но поне да направят така че да може да си сейваме армиите ако неможе да ги сейваме за 6 плътни часа аз от сега да спирам да се занимавам с тази версия  *pardon*
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #24 -: Октомври 28, 2010, 16:09:38 »

А някой може ли да каже какво е това нещо СЕЙВ ? И по-точно каква е ролята му в световната военна теория. Не съм чел за такова нещо. И почти съм сигурен че Цезар не си е "сейвал" армията докато спи.
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #25 -: Октомври 28, 2010, 16:12:54 »

А някой може ли да каже какво е това нещо СЕЙВ ? И по-точно каква е ролята му в световната военна теория. Не съм чел за такова нещо. И почти съм сигурен че Цезар не си е "сейвал" армията докато спи.
и аз не съм чувал цезар да е имал PC + NET  *hihi*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 28, 2010, 16:15:39 »

А някой може ли да каже какво е това нещо СЕЙВ ? И по-точно каква е ролята му в световната военна теория. Не съм чел за такова нещо. И почти съм сигурен че Цезар не си е "сейвал" армията докато спи.
Ама Цезар е имал генерали и съгледвачи . Някой му е наглеждал войската докато той спи  Wink Grin Всъщност по онова време незнам дали и 6 часов блок е имало но пък в играта е полезен  Tongue
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tiesto_
Гост
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2010, 16:17:05 »

еми точно къде ме прати тоя във ерата на цезар няма нищо общо с това цезар не е имал 6 часов блок до империята си  Grin абе...няма смисъл да говорим за тва  *pardon*
Активен
hyren
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2010, 16:17:53 »

Сори ма малко разводнявате темата. Тук в тая игра основно има 2 типа играчи - такива които работят и такива които не работят или поне имат достатъчно свободно време за да могат да са в играта по цял ден и нощ. Според мен този 6-часов блок трябва да има точно ролята на уравновесяване на силите. Изпращането на армията на майната си с цел нейното запазване тук не е вариант, защото ще има съюзни армии, замъци. Така че няма да ти е необходимо да ходиш до края на света. Нали това е идеята, да има динамичност, общи армии, съюзни замъци. Там ще си запазваш армията. Но трябва да се уравновесят силите между тея дето могат да са 24 часа нон стоп онлайн и тези коити не могат. Защото и 2-та типа играчи вкарват доста усилия, време и нерви и е добре да са балансирани нещата. Затова за мен тоя 6-часов блок може точно тази работа да свърши, а скоростта на движение на армиите да се върне както беше преди - т.е. бързо движение. Така никой няма да се чувства сигурен от някой който е далеч от него. Недосегаеми няма да има, но същевременно ще се играе офанзивно и отборно.

Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2010, 16:21:05 »

Сори ма малко разводнявате темата. Тук в тая игра основно има 2 типа играчи - такива които работят и такива които не работят или поне имат достатъчно свободно време за да могат да са в играта по цял ден и нощ. Според мен този 6-часов блок трябва да има точно ролята на уравновесяване на силите. Изпращането на армията на майната си с цел нейното запазване тук не е вариант, защото ще има съюзни армии, замъци. Така че няма да ти е необходимо да ходиш до края на света. Нали това е идеята, да има динамичност, общи армии, съюзни замъци. Там ще си запазваш армията. Но трябва да се уравновесят силите между тея дето могат да са 24 часа нон стоп онлайн и тези коити не могат. Защото и 2-та типа играчи вкарват доста усилия, време и нерви и е добре да са балансирани нещата. Затова за мен тоя 6-часов блок може точно тази работа да свърши, а скоростта на движение на армиите да се върне както беше преди - т.е. бързо движение. Така никой няма да се чувства сигурен от някой който е далеч от него. Недосегаеми няма да има, но същевременно ще се играе офанзивно и отборно.


вярно бях ги забравил тези съюзни замъци..сиг е вариант това ..ще видим  Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!