Imperia Online България  
Юни 26, 2024, 16:11:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблеми от погрешното начисляване на население на анексирани провинции  (Прочетена 776 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
danchogeo
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Октомври 26, 2010, 19:21:19 »

1. ще ни бъдат ли дадени разликите в ресурсно отношение което могат да правят 600 човека и 6000 човека така и за останалите провинции.
2. ще ми бъдели възстановено щастието до утре преди изчисленията на щастие защото моето падна по вина на екипа на ИО, не беше спазен обявеният час за получаване на населението което също бе сгрешено от ИО, което доведе до невъзможноста ми да си нормализирам щастието преди преизчислението му. така утре ще ми бъде взето това което ми се полагаше по правилата на играта ако нямаше създаден проблем от страна на екипа на ИО нямаше да съм с ниско ниво на щастие.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2010, 10:35:24 »

Не. Това беше бонус, не можете ли просто да се зарадвате?
Активен

danchogeo
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 11:08:01 »

Искам първо да благодаря за вниманието и за оправеният проблем със щастиети ми в централната провинция. А относно населението незнам как е бонус при положение че сте дали таблица в която го пише че трябва да е налично, а относно това че го дадохте се зарадвахме. Сигурен съм че вие нямате вина за това защото винаги при всяко ново нещи има проблем. За това сме хора да комуникираме и да решяваме проблемите цивилизовано и справедливо. За това помолих да прегледате опцията как да играем и да махнете или прибавите по някое изречение или дума, така че да се избягнат недоразуменитята в текста и да не задаваме постоянно едни и същи въпроси. Точноста на правилата  най важното нещо, води до развлечение с тази игра и почивка от напрегнатият работен ден. А не внасяне на по голямо напрежение. Благодаря за отстранените проблеми в моят акаунд лек и спокоен ден.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!