Imperia Online България  
Април 27, 2024, 06:59:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Защо не?  (Гласуването приключено: Ноември 03, 2010, 00:08:44 )
ЗА - 4 (40%)
ПРОТИВ - 6 (60%)
Общ брой гласове: 9

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1718 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vaninka
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« -: Октомври 24, 2010, 00:08:44 »

Имам предложение както към разработващия екип,така и за всички дето убиваме времето си тук. Имам една идея: Защо да не се прибави (примерно 20%) бонус към разтежа за тази част от населението което се е отдало на безделие...то поражда раждаемост (ха-ха),така ще има полза от тях докато не са длажни да бачкат и плащат данъци !!!???  Grin
« Последна редакция: Октомври 24, 2010, 00:11:02 от vaninka » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2010, 00:35:18 »

гласувах ПРОТИВ, защото бонусите се раздават върху цялото население. няма логика да се дава бонус на определена част от населението. също вече са уредни раздаването на бонуси в процентно изражение във всеки различен терен. само натрупване на бонуси един над друг не е правилно според мен
Активен

vaninka
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2010, 00:45:30 »

Имах предвид, да се ДОБАВИ бонус към лентяите дето шават в храстите  Grin (имаш 200 палавника дето не си ги впрегнал в работа, да им се дадат 20% отгоре)
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2010, 00:46:59 »

Ванинка е права. Виж икономическия модел на Глобални Войни- там наетите в университета даже не се размножават.
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2010, 00:57:59 »

Имах предвид, да се ДОБАВИ бонус към лентяите дето шават в храстите  Grin (имаш 200 палавника дето не си ги впрегнал в работа, да им се дадат 20% отгоре)
разбрахте добре и не съм съгласен, по-горе обясних защо...

Ванинка е права. Виж икономическия модел на Глобални Войни- там наетите в университета даже не се размножават.
тук не е Гловални войни  *pardon*. всяка игра е различна и това е хубавото. ако ги направим еднакчи всичките дали ще е интересно? напротив еднообразно и скучно...
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!