Imperia Online България  
Април 29, 2024, 15:57:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с чата  (Прочетена 1026 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« -: Октомври 23, 2010, 16:38:03 »

Чата в играта нещо не го лови кирилизатора. Само на латиница може да се пише там. ............ И имам едно въпрос4е за логиката на играта, ама не знам къде да го напиша: каква е логиката имперците когато са атакувани от номади да да си губят бонуса в защита а когато нападат номад да губят 10 морал просто ей така (имперците атакуват с 90 морал номади??? ) . И ако това ще остане така как мога да си сменя "расата"
« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 16:44:25 от az_skeleta » Активен
saroman
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 3



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2010, 16:47:57 »

да.....в чата на играта се пише само на латиница....ще може ли да се оправи тоя проблем?
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2010, 09:52:04 »

Чата в играта нещо не го лови кирилизатора. Само на латиница може да се пише там. ............ И имам едно въпрос4е за логиката на играта, ама не знам къде да го напиша: каква е логиката имперците когато са атакувани от номади да да си губят бонуса в защита а когато нападат номад да губят 10 морал просто ей така (имперците атакуват с 90 морал номади??? ) . И ако това ще остане така как мога да си сменя "расата"


Противниците на номада се бият с намален морал, защото се изправят срещу варварин. Когато е нападнат от номад имперецът не си губи бонуса в защита, има си го, ако беше без него щеше да се защитава на 90, а не на 100.

Не можете да си смените расата.
Активен

Artex
Сержант
**

Karma: +55/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Artex ]:)


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2010, 10:02:02 »

Колкото до чата... Преди време и аз писах за този проблем и ми беше обяснено, че е от браузъра ми:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=30718.msg356094#msg356094
Активен

Глупавите хора са способни да направят това, за което умните дори не се осмеляват да помислят.
az_skeleta
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2010, 10:20:21 »

Базовата му стойност за Имперците в нападение, е 100 (в защита - 110). Но ако играчът атакува друг играч извън обхвата от х2 нетни точки, моралът му пада, защото не се бие с равни. За всяка 0,1 разлика в този коефициент (под или над х2) моралът пада прогресивно с 1,67 точки.
Имперецът има винаги бонус 10 Морал в защита.
Когато се сражава с Номад, независимо дали в нападение или защита, Моралът му пада с 10, поради факта, че пред него се е изправил варварин.

Тука си пише 4е нормалния морал на импереца е 100. Зна4и съм си прецакан отвсякъде щом нямам бонус в защита. и в атаката като ми вземат 10, а въври се бий
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!