Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:15:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: телепортация  (Прочетена 12272 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #60 -: Октомври 22, 2010, 20:41:51 »

А някой прочете ли това питам аз?Huh?Huh?? и след като проведе битката да приключи със задачата си.

Четох го, когато преди много време се регистрирах в старото ИО. За новата версия не важи, екипът така е решил и дори се е изказал по въпроса (разровете форума от препратката, която ви дадох по-горе).

Пример от историята: в една друга игра, мултиакаунтингът е разрешен (понеже не събаря баланса на играта- не е стратегия, а ролеви жанр). Знаете ли, че в правилата на играта имаше точка (2.8 мисля беше), която ясно го забраняваше, човек се съгласяваше с тези правила и условия при създаване на акаунт, и преди няколко месеца беше изтрита въпросната точка. А някои хора се чудеха- на правилата ли да вярват или на някой ТМ, ГМ или СМ, който им казва, че е разрешено. Текстовете просто не са напълно приложими в новата версия, като намерят време, ще ги коригират.

Толкоз от мен, приятна вечер, meine Damen und Herren. Smiley
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #61 -: Октомври 22, 2010, 20:44:28 »

ОК де прибират се и тогава се събличат, ама защо се обличат по път и атаката е видима като АТАКА Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??
обясних логиката каква е не един път... значе не виждам как да го обясня по нагледно и ще  опитам пак. значе в тия 40 минути се включва тяхното събуждане, ако спят да се облекът, да оседлаят конете, и да направят всичко каквото име е нужно за битката. ако ги нямаше тези 40 минути те щяха да отиват направо и да се бият за 3 минути и тогава проблемите щяха да са други. напрактика тези действия навръщане те не ги извършват и затова тези 40 минути ги няма и се връщат за 3 минути.
40те минути са ти включени в пътя като твое улеснение да можеш да видиш атаката по-рано. ако искаш може да преложим на админите да не се виждат тези 40 минути за да могат войниците да се приготвят на спокойствие и за защитника да е видимо времето, което е за път, т.е. 3те минути. ти виждаш, че се изпива 43 минуити, защото на екрана ти се изпива пътя на атакуващия ,който той изминава(3мин) + времето за подготовка на армията(40мин)

п.п.: повече от това не мога да го обясня *gamer*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #62 -: Октомври 22, 2010, 20:47:00 »

Както казах за реалисточността какпо се прави със загиналите , ранените . Военната медицина лекува но тези "лекари" искат време , няма да се впуснат в боя да умрат я  *pardon*
отговорих ти на този въпрос...
Говорим за реалност, по-реално е да има и 40 мин. в които те са пред моята крепост и си товарят ресурса, не мислиш ли?
и да според мен трябва да има някакво време, което да се дава, но не е 40 минути и то според мен трябва да е 10 минути, но сега говорим за това как са правилата, а не как ни се иска на нас да бъдат
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #63 -: Октомври 22, 2010, 20:49:31 »

Знаем как е в момента . Просто нали ресурса трябва да се товари , да се преброят ранените , живите , мъртвите . Трябва да се строят и да тръгнат към къщи , защото кой нормален пълководец ще остави войската да си ходи където си иска , нали такъв човек който изостави бойното поле или своите събратя е дезертиор . Ами планници щуротии , от мого реалистичност накрая ще плащаме играта да играе вместо нас щото става твърде сложна за разбиране ( не че и сега не е ) .  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #64 -: Октомври 22, 2010, 20:57:38 »

И 30 минутки да е времето за прибиране , трябва да има някакъв минимален лимит . Все пак тази версия се предполага ,че ще е за едногодишни ери ( може и да се лъжа ) .
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #65 -: Октомври 22, 2010, 21:03:48 »

И 30 минутки да е времето за прибиране , трябва да има някакъв минимален лимит . Все пак тази версия се предполага ,че ще е за едногодишни ери ( може и да се лъжа ) .
аз мисля, че темата е не какво трябва да има, а защо го има сегашното... и се надявам най-накрая да сте го разбрали защо е така. За това дали трябва или не трябва да има време за връщане има кой да го реши ние. обаче трябва да го пуснем като тема в съответната секция, а не спамим в тази тема...
ерата може да продължи 8 месеца и една седмица, а 12 месеца е лимита за врмето, което може да достигне като продължителност ерата

п.п.: след като всичко е изляснено по темата мисля, че сега е момента да се сложи катинара  *locker*
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #66 -: Октомври 22, 2010, 21:07:32 »

Тооо с тези "телепортации" наистина нещата от друг мой пост ще се сбъднат . ИО Warcraft Версия...  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tripi
Гост
« Отговор #67 -: Октомври 22, 2010, 21:10:31 »

аз мисля, че темата е не какво трябва да има, а защо го има сегашното... и се надявам най-накрая да сте го разбрали защо е така. За това дали трябва или не трябва да има време за връщане има кой да го реши ние. обаче трябва да го пуснем като тема в съответната секция, а не спамим в тази тема...
ерата може да продължи 8 месеца и една седмица, а 12 месеца е лимита за врмето, което може да достигне като продължителност ерата

п.п.: след като всичко е изляснено по темата мисля, че сега е момента да се сложи катинара  *locker*
ами темата е пусната на място ИО 2 раздел въпроси, несмятам че съм обиркал мястото, не решаваме ние просто се разиска повече от необходимото Smiley
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #68 -: Октомври 22, 2010, 21:10:36 »

обясних логиката каква е не един път... значе не виждам как да го обясня по нагледно и ще  опитам пак. значе в тия 40 минути се включва тяхното събуждане, ако спят да се облекът, да оседлаят конете, и да направят всичко каквото име е нужно за битката. ....

 Ти в казарма стъпвал ли си ... 40 минути подготовка при редова войска ?!?!?! Точно при тръгване потготовката е много малка - ПРИ РЕДОВА ВОЙСКА - тя винаги е готова да тръгне на момента щом на някой луд военноначалним му се е приискало кръв . В ИО войската е редовна - плаща и се , седи в крепостта или пред нея и чака някой да е затири на някъде ... не се мобилизира и събира от цялата империя за да потегли срещу врага ... Момента след битката - след като са превзели крепостта/града , започва разграбване и товарене на плячката , обикновенно се дава и почивка на войската преди да тръгне на обратния път за дома ...
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #69 -: Октомври 22, 2010, 21:17:28 »

Ти в казарма стъпвал ли си ... 40 минути подготовка при редова войска ?!?!?! Точно при тръгване потготовката е много малка - ПРИ РЕДОВА ВОЙСКА - тя винаги е готова да тръгне на момента щом на някой луд военноначалним му се е приискало кръв . В ИО войската е редовна - плаща и се , седи в крепостта или пред нея и чака някой да е затири на някъде ... не се мобилизира и събира от цялата империя за да потегли срещу врага ... Момента след битката - след като са превзели крепостта/града , започва разграбване и товарене на плячката , обикновенно се дава и почивка на войската преди да тръгне на обратния път за дома ...
Ето нагледен пример за реалноста .  *gamer* 6+ *ok*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Afrodita
Гост
« Отговор #70 -: Октомври 22, 2010, 21:32:52 »

Ето нагледен пример за реалноста .  *gamer* 6+ *ok*
Ти си най-големия хроникьор в темата!  *hahaha* *ok*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #71 -: Октомври 22, 2010, 21:35:20 »

Ти си най-големия хроникьор в темата!  *hahaha* *ok*
Абе все пак съм отличник по история  Grin Особено на презентациите на видео стена които праве с Power Point .  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #72 -: Октомври 22, 2010, 23:15:27 »

Ти в казарма стъпвал ли си ... 40 минути подготовка при редова войска ?!?!?! Точно при тръгване потготовката е много малка - ПРИ РЕДОВА ВОЙСКА - тя винаги е готова да тръгне на момента щом на някой луд военноначалним му се е приискало кръв . В ИО войската е редовна - плаща и се , седи в крепостта или пред нея и чака някой да е затири на някъде ... не се мобилизира и събира от цялата империя за да потегли срещу врага ... Момента след битката - след като са превзели крепостта/града , започва разграбване и товарене на плячката , обикновенно се дава и почивка на войската преди да тръгне на обратния път за дома ...
в средновековието една войска се е събирала доста по-трудно от сега, особено, ако става въпрос за многохилядна армия... ако твоята реалност е такава, моята не е ... а според мен най-важна е реалността, която ни дават създателите на играта и нашата приспособимост към нея, ако вие не можете аз мога Tongue
в казармата к'во да правя?няк'фи комплексари да ми дават нареждания  *stop* туй не е моята игра...

ами темата е пусната на място ИО 2 раздел въпроси, несмятам че съм обиркал мястото, не решаваме ние просто се разиска повече от необходимото Smiley
ние не разискваме, ние спамим... и темата от много време насам е за общи приказки...


Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #73 -: Октомври 22, 2010, 23:25:32 »

Никой не е казал ,че неможем да се приспособим към версията .  Lips Sealed Просто това е нещо което си беше наред . Все пак неможе вечно да си пред компа .  *xxx*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #74 -: Октомври 22, 2010, 23:27:27 »

Никой не е казал ,че неможем да се приспособим към версията .  Lips Sealed Просто това е нещо което си беше наред . Все пак неможе вечно да си пред компа .  *xxx*
все пак и затова е нова версия Wink  Tongue
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!