Imperia Online България  
Април 27, 2024, 20:29:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: телепортация  (Прочетена 12291 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #45 -: Октомври 22, 2010, 20:22:30 »

тогава си има други тактики, като например го издебваш по време на 6 часовия блок и т.н.... ако можеш да се биеш това няма да ти е проблема
Ти в играта ли живееш , защото аз не   *pardon*  Тактики и аз знам много но къде отиде контраатаката докато те напада и той да гледа мечовете и да пострада , а е като сега да те гледа как те напада и после се разбиваш в него .  Lips Sealed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Afrodita
Гост
« Отговор #46 -: Октомври 22, 2010, 20:23:21 »

Крум е написал във форума начина на придвижване на армията. Всичко извън описаното тук е бъг и се докладва.  Cool
"Придвижване на армията:
- Войниците се движат с различни скорости.
- Винаги армията се придвижва с темпото на най-бавната единица.
- Когато се праща армията на битка, се плаща по-голяма издръжка за времето, за което армията е на поход (един вид вредни и дълги снабдителни линии). Колкото часа я няма, толкова време се плаща повече издръжка. Издръжката се изчислява, като се умножи х3 нормалната издръжка на всяка единица.
Армията има нужда от предварителна подготовка за похода, след което има нужда от време за да изпълни задачата си. Това време се добавя към времето за път.
Картата на играта е с размер 4000х4000 ИМ (Империална Миля). Единица движеща се със скорост 1 (копиеносец), преминава една точка (ИМ) за 4,5 секунди. Тъй като света е кръгъл (или нещо такова), най-далечното разстояние на което може да се намира някой враг е 2000ИМ, с други думи 1 копиеносец би стигнал до всеки играч за най-много 2 часа и половина…Към времето за пътуване се добавят 40 минути и в едната и в другата посока. Това е времето необходимо на армията да се подготви за тръгване и след като проведе битката да приключи със задачата си.
Картографията може да скъси времето за пътуване, но не може да намали задължителното време за подготовка."

А някой прочете ли това питам аз?Huh?Huh?? и след като проведе битката да приключи със задачата си.
Активен
tripi
Гост
« Отговор #47 -: Октомври 22, 2010, 20:25:11 »

не не е ясно ЗАЩОТО:
1 събира се армията
2 въоражава се армията
3 потегля на поход
4 провежда битка
5 връща се от поход
6 разоражава се
7 демобилизира се
дефакто това е целият процес за една армия погледнато от всички страни но в новата версия 5 въжат само първите 5 точки, в старата версия подготовката явно е разделена на 2, ако имаш обаче постоянно подготвена армия, то какъв е смисала от подготовка преди това, но явно някой не схвана питанката или аз не се изразих както трябва
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #48 -: Октомври 22, 2010, 20:25:51 »

Ама защо не си оправя жената зад крепостта, а ми се пръкват там, че ме атакуват ....Huh? А де? Ти ли не можеш да ти разбереш или всички сме малоумни, а ти си единствения съзрял истината?
зашото преди бой му се качва тестостерона и става зъл и готов за бой  Grin  и знае, какво го чакат осе върне и затова и бърза да се върне
споко не си малоумна... и да аз и шереметев сме двамата съзряли истината, аравно с админите, но те се боят щото са боизбрани, т.е. от мен  Grin
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #49 -: Октомври 22, 2010, 20:29:28 »

Каквото и да се каже винаги ще има опозиция, важното е как се приема, а Вие не я приемате май както трябва, щом чак и за оправяне на жени си говорим .... Аз пък си мисля, че повето са се оправяли един друг? но друга е темата, попитах някой прочете ли това:  и след като проведе битката да приключи със задачата си. Или те като факири товарят и си тръгват ....? Ми то във филма "Да изчезнеш за 60 секунди" имат повече време  крадците на коли ....
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 22, 2010, 20:29:49 »

А в старите версий какво означава подготовка на армията ? Защото и там го има това. Само че неправило се начислява и на връщане.
и аз го обяснявах по едно време, че за старите версии не беше правилно, но явно дойде времето да се приложи Wink то и още за тях не е правилно, но е късно да се правят каквито и да е промени, че ще настане въстание...

не не е ясно ЗАЩОТО:
1 събира се армията
2 въоражава се армията
3 потегля на поход
4 провежда битка
5 връща се от поход
6 разоражава се
7 демобилизира се
дефакто това е целият процес за една армия погледнато от всички страни но в новата версия 5 въжат само първите 5 точки, в старата версия подготовката явно е разделена на 2, ако имаш обаче постоянно подготвена армия, то какъв е смисала от подготовка преди това, но явно някой не схвана питанката или аз не се изразих както трябва


6 и 7ма точка се правят следкато той се прибере в крепостта и няма нищо общо с проведената атака преди това, защото в тази дейност не се предвижда участие на защитника
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 22, 2010, 20:31:16 »

Каквото и да се каже винаги ще има опозиция, важното е как се приема, а Вие не я приемате май както трябва, щом чак и за оправяне на жени си говорим .... Аз пък си мисля, че повето са се оправяли един друг? но друга е темата, попитах някой прочете ли това:  и след като проведе битката да приключи със задачата си.
това, което го е дала вела е за други версии и светове и няма нищо с версия 5...
Активен

Afrodita
Гост
« Отговор #52 -: Октомври 22, 2010, 20:32:11 »

и аз го обяснявах по едно време, че за старите версии не беше правилно, но явно дойде времето да се приложи Wink то и още за тях не е правилно, но е късно да се правят каквито и да е промени, че ще настане въстание...


6 и 7ма точка се правят следкато той се прибере в крепостта и няма нищо общо с проведената атака преди това, защото в тази дейност не се предвижда участие на защитника

ОК де прибират се и тогава се събличат, ама защо се обличат по път и атаката е видима като АТАКА Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??
Активен
tripi
Гост
« Отговор #53 -: Октомври 22, 2010, 20:32:49 »

ясно няма да се разберем по темата заклучвам я и спирам с версия 5 напълно недоизмислено е за хората без време да играят късмет на тези дето не мърдат от столовете пред машинките
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #54 -: Октомври 22, 2010, 20:32:52 »

и аз го обяснявах по едно време, че за старите версии не беше правилно, но явно дойде времето да се приложи Wink то и още за тях не е правилно, но е късно да се правят каквито и да е промени, че ще настане въстание...


6 и 7ма точка се правят следкато той се прибере в крепостта и няма нищо общо с проведената атака преди това, защото в тази дейност не се предвижда участие на защитника

Както казах за реалисточността какпо се прави със загиналите , ранените . Военната медицина лекува но тези "лекари" искат време , няма да се впуснат в боя да умрат я  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Afrodita
Гост
« Отговор #55 -: Октомври 22, 2010, 20:36:08 »

това, което го е дала вела е за други версии и светове и няма нищо с версия 5...
Говорим за реалност, по-реално е да има и 40 мин. в които те са пред моята крепост и си товарят ресурса, не мислиш ли?
Активен
Afrodita
Гост
« Отговор #56 -: Октомври 22, 2010, 20:37:00 »

Няма заключване на темата сега, нека се види дискусията! В спора се ражда истината!
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 22, 2010, 20:37:05 »

Говорим за реалност, по-реално е да има и 40 мин. в които те са пред моята крепост и си товарят ресурса, не мислиш ли?
*ok* Е това е приказка .
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tripi
Гост
« Отговор #58 -: Октомври 22, 2010, 20:39:33 »

пожелание на играч отклучвам темата за изразяване на мнение а аз искам да допалня само още нещо, атаката на онзи пич трае 41 минути, колко време е необходимо да пресметнеш дали печелиш битката или не, съответно да направиш контра с бутането на неговата крепост при бързо действие около 2 минути с шпионажи и пресмятане, и ако се забавиш малко 2 сек. той се връща преди теб, ето това не е доизмислено за мен нямаш време да реагираш адекватно, това говорим сега с по 1 провинция я си представи 10 докато събереш армията за да му сринеш някоя крепост, няма начин просто пак казвам късмет от мен на всички
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #59 -: Октомври 22, 2010, 20:40:58 »

пожелание на играч отклучвам темата за изразяване на мнение а аз искам да допалня само още нещо, атаката на онзи пич трае 41 минути, колко време е необходимо да пресметнеш дали печелиш битката или не, съответно да направиш контра с бутането на неговата крепост при бързо действие около 2 минути с шпионажи и пресмятане, и ако се забавиш малко 2 сек. той се връща преди теб, ето това не е доизмислено за мен нямаш време да реагираш адекватно, това говорим сега с по 1 провинция я си представи 10 докато събереш армията за да му сринеш някоя крепост, няма начин просто пак казвам късмет от мен на всички
Просто се самозасичаш  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!