Imperia Online България  
Април 24, 2024, 04:46:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: телепортация  (Прочетена 12279 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tripi
Гост
« -: Октомври 22, 2010, 18:10:47 »

искам да знам как така ме напада играч, тръгвам на контра атака и армията му се прибира секунда след удара, наистина сме напреднали с технологията но и в днешни времена това го няма армия да се телепортира за секунда, немисля че е ставало и в средновековието  *xxx* доста глупаво е измислено,  моля да помислите по този въпрос, все пак не  играем мейдузвездни войни а средновековни  Wink
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2010, 18:13:37 »

Хубаво е когато си обрал някой да се върнеш бързо ,но от гледна точка на засечки и контра-атака е скапано малко ,понеже атакуващия се прибира много бързо ( за секунди )  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tripi
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2010, 18:14:51 »

а и да попитам този калкулатор изобщо може ли да смята с 600 меча 50 стрелеца крепост 3 ров 3 и кула 1 немога да спра 100 конни стрелеца 420 меча и 280 стрелеца, принципно на око се знае че няма как да мине такава атака но машинката си смята друго след края на битката се останови че е влязал с клизма само срещу 50 стрелеца, машинката сметна че ме хвърля без проблем  *scratch*
Активен
tripi
Гост
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2010, 18:19:05 »

Хубаво е когато си обрал някой да се върнеш бързо ,но от гледна точка на засечки и контра-атака е скапано малко ,понеже атакуващия се прибира много бързо ( за секунди )  Grin
то хубаво но не е реално както и да го погледнеш не ми е проблем загубената битка защото не взе кой знае какво, но не ми се вижда никак реално  Grin ако някой ми каже в средновековието да е имало такова телепортиране, лично му давам каквото пожелае, а и в една тема Отон каза че се стремят играта да се доближи максимално до реалното средновековие, ама явно не са го измислили това както трябва
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2010, 18:21:44 »

то хубаво но не е реално както и да го погледнеш не ми е проблем загубената битка защото не взе кой знае какво, но не ми се вижда никак реално  Grin ако някой ми каже в средновековието да е имало такова телепортиране, лично му давам каквото пожелае, а и в една тема Отон каза че се стремят играта да се доближи максимално до реалното средновековие, ама явно не са го измислили това както трябва
6 +  *ok* Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Afrodita
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2010, 18:48:56 »

Отговора ще бъде следния, за тръгване имат подготовка на екипировката 40 мин. както в другите версии, но на връщане тези 40 мин. ги няма ... Ето това е отговора  мило  *rose* *friends*
Активен
tripi
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2010, 18:55:11 »

Отговора ще бъде следния, за тръгване имат подготовка на екипировката 40 мин. както в другите версии, но на връщане тези 40 мин. ги няма ... Ето това е отговора  мило  *rose* *friends*
ммммммм немисля я ела до софия за 1 час после се върни за 1 секунда да те видя Wink пример :
армията на хан Крум се готви 40 минути за атака пътува 1 седмица до Византия, провежда си битката и за 1 секунда се връща в първоначалната точка (столицата) ако някой може да ми обясни просто и елементарно как се получава ще го разбера, но тук си има закони от точка А до точка Б птят е 1 час с определена скорост, няма как да са лазили до мен и псоле на спринт да са се прибрали, и все пак на сприн си е половината време, като сложим умората след битката, то би трябвало даже по бавно да се приберат но ще изчакам отговор на екипа ако може Smiley
Активен
tripi
Гост
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2010, 19:10:58 »

да вметна обаче че доста добре е измислен шпионажат и контра шпионажат, по добре обученият шпионин убива твоят, реално от мен много висока оценка за това  *rose*
Активен
taslakoff
Лейтенант
***

Karma: +51/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 102


Още един ден в тинята!


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2010, 19:12:24 »

да вметна обаче че доста добре е измислен шпионажат и контра шпионажат, по добре обученият шпионин убива твоят, реално от мен много висока оценка за това  *rose*
Съгласен съм ....и обучение 1 час ...ако не си направил няколко да си имаш...ще чакаш  *hahaha*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 22, 2010, 19:14:57 »

ммммммм немисля я ела до софия за 1 час после се върни за 1 секунда да те видя Wink пример :
армията на хан Крум се готви 40 минути за атака пътува 1 седмица до Византия, провежда си битката и за 1 секунда се връща в първоначалната точка (столицата) ако някой може да ми обясни просто и елементарно как се получава ще го разбера, но тук си има закони от точка А до точка Б птят е 1 час с определена скорост, няма как да са лазили до мен и псоле на спринт да са се прибрали, и все пак на сприн си е половината време, като сложим умората след битката, то би трябвало даже по бавно да се приберат но ще изчакам отговор на екипа ако може Smiley
Много точен отговор .  *gamer* По-точен пример от това няма накъде  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 22, 2010, 19:23:17 »

А щеше ли да е хубаво и мечоносците да се обучават реалистично дълго? Те са си преценили, че е нужна 40-минутна подготовка- събиране на войската, строяване, разпределяне... и после за няколко секунди твоите стигат от един град до съседния. Когато ударят, се връщат за същото време, но, понеже всеки си бърза към къщата, въобще не се церемонят още 40 минути пред портите на замъка.

Ако удряш някого за 56 минути отиване, връщането ще е само 16. А при оттегляне на атаката първите 40 минути войската наистина се "прибира" на момента.

За оргазнизиране на контра бях пуснал едно предложение, но не намирам стария форум...
Активен

tripi
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2010, 19:27:38 »

А щеше ли да е хубаво и мечоносците да се обучават реалистично дълго? Те са си преценили, че е нужна 40-минутна подготовка- събиране на войската, строяване, разпределяне... и после за няколко секунди твоите стигат от един град до съседния. Когато ударят, се връщат за същото време, но, понеже всеки си бърза към къщата, въобще не се церемонят още 40 минути пред портите на замъка.

Ако удряш някого за 56 минути отиване, връщането ще е само 16. А при оттегляне на атаката първите 40 минути войската наистина се "прибира" на момента.

За оргазнизиране на контра бях пуснал едно предложение, но не намирам стария форум...
ок , я ми кажи като си толкова запознат, как по време на движени армията оседлава конете точи мечовете слага бронята и т.н. ПО ВРЕМЕ НА ДВИЖЕНИЕ, аз знам че това се прави на място, чакаш 30-40 минути и тогава можеш да тръгнеш ИДЕЯТА доста ми допада, но ПО ВРЕМЕ НА ПЪТ ДА СЕ ПОДГОТВЯШ моля смешно е Smiley
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2010, 19:30:08 »

... ако някой ми каже в средновековието да е имало такова телепортиране, лично му давам каквото пожелае...

 Тоя храм за какво мислиш е ... всичко е с више 
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2010, 19:31:39 »

трипи афродита ти отговори много точно на зададения от теб въпрос
Отговора ще бъде следния, за тръгване имат подготовка на екипировката 40 мин. както в другите версии, но на връщане тези 40 мин. ги няма ... Ето това е отговора  мило  *rose* *friends*
*stop* това, че не си съгласен не означава, че не е направено правилно и да доближено е максимално правилно до средновековието, защото и ти го каза
ммммммм немисля я ела до софия за 1 час после се върни за 1 секунда да те видя Wink пример :
армията на хан Крум се готви 40 минути за атака пътува 1 седмица до Византия, провежда си битката и за 1 секунда се връща в първоначалната точка (столицата) ако някой може да ми обясни просто и елементарно как се получава ще го разбера, но тук си има закони от точка А до точка Б птят е 1 час с определена скорост, няма как да са лазили до мен и псоле на спринт да са се прибрали, и все пак на сприн си е половината време, като сложим умората след битката, то би трябвало даже по бавно да се приберат но ще изчакам отговор на екипа ако може Smiley
40 минути ти е подготовката и пътя ти е 5 минути, което прави 45 минути на отиване и 5 минути на връщане. Логиката е тази, че за приготовление за атката ти е нужно време, в което ти оседлаваш конете, решиш им гривата, който от войниците не е отишал до кенафа го прави, че нали път и бой ги чака, всеки прави каквото му е нужно да се приготви за боя. Ето това са 40-те минути подогтока, която армяита я няма при връщане след боя, защото те отиват бият и се връщат. Не се подготвят на ново, защото нямат устроен лагер, а са си със оседланите коне и т.н. и затова навръщане е само пътя 5те минути  Wink

п.п.: ако искаш чакай отговор на екипа, но това е тяхната офиална позиция просто аз я разказах по мой начин Wink
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2010, 19:33:17 »

Това става наистина за по-напреднал стадии на играта лошо . Някой си ме нападне аз контрирам и ме посреща със същата войска  Grin Това е глупаво в старите версии добре си бе замилено . Май това е въведено за ферми  ...  Lips Sealed Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!