Imperia Online България  
Април 23, 2024, 21:44:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Заслужава си  (Прочетена 2242 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« -: Октомври 20, 2010, 16:03:15 »

Като всичко ново е интересно и си заслужава, омръзна ми ИО4 все едно и също нищо не се случва, това си е като ново гадже Tongue.Има интересни нововъведения и кото се стиковат ще стане.

 Подарявам 2 акк. в ИО4 на сериони играчи, единия има 4кк армия,другия
 22 провки 2,3 к нетни , втория по нетни е 1,8кк. Който има желание да пише на лично, условието е да има референции *ok*
« Последна редакция: Октомври 20, 2010, 16:07:23 от kirlivanof » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2010, 16:23:23 »

дано да не са от един и същ свят  Wink и внимавай на кой ги даваш да не изревеш и ти накрая някой ми осакати играта, разпуснаха ми армията Cool
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2010, 16:47:51 »

Като всичко ново е интересно и си заслужава, омръзна ми ИО4 все едно и също нищо не се случва, това си е като ново гадже Tongue.Има интересни нововъведения и кото се стиковат ще стане.

 Подарявам 2 акк. в ИО4 на сериони играчи, единия има 4кк армия,другия
 22 провки 2,3 к нетни , втория по нетни е 1,8кк. Който има желание да пише на лично, условието е да има референции *ok*

Абе ти го каза като ново гадже си е Wink колкото и хубавко да е момичето , като нещо по характера му не ти допада го изоставяш .   Grin Не всичко ново означава , че е хубаво поне за мен  *pardon*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2010, 17:32:20 »

е то затова никой и не те заставя ...отивай там ...
Активен

space1986
Лейтенант
***

Karma: +10/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


not go back and do not let the enemy


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2010, 16:58:27 »

Евала на екипа най после нещо ново и доста по различно от верся 2 и 4 наистина май тук ще си заслужава блъскането на кредити   *ok* *ok* *ok* Grin
Активен

Рекламите във форума са забранени.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2010, 17:56:36 »

Евала на екипа най после нещо ново и доста по различно от верся 2 и 4 наистина май тук ще си заслужава блъскането на кредити   *ok* *ok* *ok* Grin
Направо нямам думи и за кредитите  Grin Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
duda
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2010, 20:36:55 »

Евала на екипа най после нещо ново и доста по различно от верся 2 и 4 наистина май тук ще си заслужава блъскането на кредити   *ok* *ok* *ok* Grin
блъсни некой и към мене... Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!