Imperia Online България  
Април 29, 2024, 12:32:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Военна си е играта  (Прочетена 3064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« -: Октомври 23, 2010, 09:37:52 »

Хиляди извинения на екипа.  Smiley Smiley В началото ми се стори, че играта е ориентирана към икономиката основно. На 4-ия ден обаче си промених мнението. Та играта май си доста военна. (няма значение дали са търсили ефекта или неволно се е получило)
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2010, 10:19:36 »

аз като го разправях още от началото никой не ме слушаше  Tongue а с анексирането на още провинции повече хора ще достигнат до този извод... а фермерите тука нямат особено голям шанс, освен, ако световната банка не им е спонсор  *pardon*... дано да си номад, че с тая импреска раса още не мога да се включа в битките  Cry с намадите има поиче кютек  >Sad
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2010, 10:55:07 »

 Минала покрай военните - номадите изобщо не са номади , за имперците не съм играл с тях още ... изцяло играта е съсредоточена да седиш по 24 часа в нея , само битките дето са с по-кратко време , явно стремежа им да заприличат на другите онлайн игри е бил доста по-голям отколкото да създадат нещо уникално като класиката .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2010, 12:15:36 »

Минала покрай военните - номадите изобщо не са номади , за имперците не съм играл с тях още ... изцяло играта е съсредоточена да седиш по 24 часа в нея , само битките дето са с по-кратко време , явно стремежа им да заприличат на другите онлайн игри е бил доста по-голям отколкото да създадат нещо уникално като класиката .
Че си има бъгове и недомислици, има си и то доста. Обаче като казвам, че е военна имам предвид, че с промените в единиците, начина и времето на атакуване ако искаш да се поразвиеш щеш не щеш трябва да правиш армия. Особено поради невъзможността да се направи контра плюс ограничението да се продава на пазара ресурс над определената квота.

Да добавя, че се сетих по-късно - тук май няма да има сейф. Grin
« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 12:25:17 от yoyotintin » Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2010, 12:28:43 »

Че си има бъгове и недомислици, има си и то доста. Обаче като казвам, че е военна имам предвид, че с промените в единиците, начина и времето на атакуване ако искаш да се поразвиеш щеш не щеш трябва да правиш армия. Особено поради невъзможността да се направи контра плюс ограничението да се продава на пазара ресурс над определената квота.
Играй блиц и после ми говори ,че новата версия е военна .  Тук става дума за невъзможността да се защитиш или да навредиш на някой по-силен . В новата версия само играчите с кредити ще си играят защото ще са що годе равни един на друг и в най-скоро време ще видите че като изкарат по една ера на хората ще им омразне понеже нестига че издават куп пари ами няма да има кой да нападат или и да има понеже са що годе с равни войски ще се получи на принципа деби се с дни за 1 атака .  Grin В момента интереса е голям но пилците се броят на есен .   ;D
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2010, 12:36:05 »

Интересно ми е и да попитам противниковите гилдийте в калколатора никаде ги няма да ги въведеш . Не че ме бърка но това са примерно 10% атака , защита  Grin . Като проведеш някоя битка на кантар и калколатора покаже че биеш но тези 10 % не си ги преброил просто ще ти е много кеф да гледаш колко е военна играта  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2010, 12:39:05 »

Тук става дума за невъзможността да се защитиш или да навредиш на някой по-силен .

Нищо различно от мен не казваш.  Smiley
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2010, 12:50:46 »

Нищо различно от мен не казваш.  Smiley
E ти на това военно ли му казваш ?  *scratch*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 23, 2010, 12:58:36 »

E ти на това военно ли му казваш ?  *scratch*
Дали е по твое желание или по принуда, все си е военно.  Smiley
Активен
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 23, 2010, 13:04:15 »

Играй блиц и после ми говори ,че новата версия е военна .  Тук става дума за невъзможността да се защитиш или да навредиш на някой по-силен . В новата версия само играчите с кредити ще си играят защото ще са що годе равни един на друг и в най-скоро време ще видите че като изкарат по една ера на хората ще им омразне понеже нестига че издават куп пари ами няма да има кой да нападат или и да има понеже са що годе с равни войски ще се получи на принципа деби се с дни за 1 атака .  Grin В момента интереса е голям но пилците се броят на есен .   ;D

 Всичко ново е интересно докато се разучи - военната игра е забатачена доста : бавен пазар бавен транспорт , бързи атаки , много единици(все още сме в ранен етап на играта , но няма да ме учуди по-късно от всичките тия единици да се използват само 2-3 вида) - водят до повече време за игра .

 Като цяло все още не сме видели пълния замисал на играта . По време на съюзна война с съюзните замъци и войски може да стане доста интересно .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 23, 2010, 13:50:34 »

Всичко ново е интересно докато се разучи - военната игра е забатачена доста : бавен пазар бавен транспорт , бързи атаки , много единици(все още сме в ранен етап на играта , но няма да ме учуди по-късно от всичките тия единици да се използват само 2-3 вида) - водят до повече време за игра .

 Като цяло все още не сме видели пълния замисал на играта . По време на съюзна война с съюзните замъци и войски може да стане доста интересно .
Най-е ми харесва това с бързото връщне на войската иначе другото ще го преживея някак .
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Afrodita
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2010, 14:16:41 »

Най-е ми харесва това с бързото връщне на войската иначе другото ще го преживея някак .
А аз не, ще си цъкам 4а, за мен няма по-добра версия....


Е хайде и блица, въпреки, че там не съм джиткала много  *freak*
« Последна редакция: Октомври 23, 2010, 14:18:27 от Afrodita » Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2010, 14:22:11 »

А аз не, ще си цъкам 4а, за мен няма по-добра версия....


Е хайде и блица, въпреки, че там не съм джиткала много  *freak*
Ама кой е казал че и аз ще играя В5 Smiley Там влизам за да я разуча иначе класиките са истината за мен . *gamer* Но и В4а пак е хубавичка въпреки малко неудобния пазар , но пък се ловят мултитата  Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!