Imperia Online България  
Април 27, 2024, 22:59:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: цената на ИО  (Прочетена 11241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 19, 2010, 16:42:17 »

според моите изчисления ако се играе на макс (борба за челните 20 места ), даден играч трябва да плаща 18 лв на седмица  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
аре малко екипа да си свери часовника иначе маи когато пуснете официално играта няма много народ да я играе ... само за сравнение WoW ,Lineage и други от сорта само максумим 28 лв на месец . хубава е Ио но с тези цени в версия 5  *suicide*
кеф цена няма, играи си ниско не ти трябва топ 20  Grin
Активен

m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2010, 18:26:35 »

добра темичка радвам се че вече има и други който мислят като мен че новата версия ще се обезмисли ако се намерят богаташчета да я играят просто играта е добра но екипа е мислил повече за печалбата от колкото за количеството играчи които да играят, и съм убеден че с течение на времето играчите няма да се увеличат а ще намаляват и така както повечето български фирми и ИО май е решила да печели не от повечето брой играчи(копувачи) а от по скъп продукт това е тъпо с уважение към екипа...................
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 19, 2010, 18:30:34 »

Новата версия ще опорочи класациите до голяма степен ,защото няма добрите играчи да са по класациите а тези които са си "купили мястото" там  Grin
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #18 -: Октомври 19, 2010, 21:35:24 »

Вярно е напълно сте прави , че то френската любоф на Дунав мост е колкото един голям фестивал  4 лв. Tongue   Grin  *beer*
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 19, 2010, 21:38:32 »

Вярно е напълно сте прави , че то френската любоф на Дунав мост е колкото един голям фестивал  4 лв. Tongue   Grin  *beer*
Shocked баси примоцията, на разклона на миролюбово е по 5 лв... мамичката им алчна на айшетата знаех си, че зимат скъпо...  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* и все пак един смс за ИО е по-скъп от всичко  Grin *beer* *beer* *beer*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 19, 2010, 21:49:07 »

Много си светнат за тарифите и разклоните  *hihi* *hihi*
спамиш  Grin Grin Grin Tongue Tongue Tongue
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 19, 2010, 21:54:32 »

Ами... в този форум е заразно  Wink *hihi* *hihi* *hihi*
 *beer* *beer* *beer*
то си е като епидемия направо *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 19, 2010, 22:00:12 »

Затова спряха класиките!

Никой не е спрял класиките, аз си цъкам там. Всяка ера съм в топ 20, даже в топ 5 съм сега. А пари не давам !
Добре е че има много разочаровани от версия 5, след 2 седмици започва нова ера в класическия свят 2. Чакаме нови играчи. Дерзайте ! В подписа ми е регистрацията.

Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 19, 2010, 22:09:30 »

Никой не е спрял класиките, аз си цъкам там. Всяка ера съм в топ 20, даже в топ 5 съм сега. А пари не давам !
Добре е че има много разочаровани от версия 5, след 2 седмици започва нова ера в класическия свят 2. Чакаме нови играчи. Дерзайте ! В подписа ми е регистрацията.


зема да дойда  Grin ама трябва да има кой да бия Tongue там ходещи каси има ли?
а дезертьорството не е за мен аз мисля да си играя в новия свят кефи ме макр и без диаманти... не всичко е пари на тоя свят Cool
Активен

kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #24 -: Октомври 19, 2010, 22:12:28 »

Никой не е спрял класиките, аз си цъкам там. Всяка ера съм в топ 20, даже в топ 5 съм сега. А пари не давам !
Добре е че има много разочаровани от версия 5, след 2 седмици започва нова ера в класическия свят 2. Чакаме нови играчи. Дерзайте ! В подписа ми е регистрацията.




ТАКА Е АГЕНТИТЕ ОТ ДАНС  ВИНАГИ В 10 КАТА   *hahaha*
Активен
goro77
Редник
*

Karma: +5/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 32



Профил WWW
« Отговор #25 -: Октомври 19, 2010, 22:12:41 »

Та от подписите ли да търсим регистрация след като ИО не я пуска...
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 20, 2010, 00:01:49 »

Споко, ще има промоции, промяна на цените......... а ако не, ще се пръкнат няколко трамповци, дето да си мерят портфейлчетата, кой колко диаманта събира или с колко диаманта напада, а може и да заменят армията с леки диаманти, тежки диаманти и елитни диаманти  Smiley
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 20, 2010, 08:45:19 »

Има и една игра, в която са платени само Премиум, Ваканционен Мод, 6- и 10-часов добив, Втора* пропаганда и Втора* капитулация от играч. http://globalwars.org/

Идеите там са интересни, замисълът също. За съжаление все още не е качена проверка срещу ботове и класация по военни точки. Аз там с Премиум успях да завърша в Топ10 на първи международен свят, без да се ползвам от останалите платени екстри.

П.П: Не се подмазвам никому, нито пък имам някаква полза от това да ви занимавам с други игри на екипа (всъщност това си е тяхна работа, но толкоз с коментара засега). Вчера обаче се замислих и си направих една съпоставка между различните им продукти. Резултатите бяха толкова много в полза на GW, че нямаше как да не драсна няколко реда тук.
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 20, 2010, 09:59:01 »

То има една игра, ИО класически светове, където се плащат 6 и 10 часов и ваканционен мод. Обаче там регистрациите са апокрифни. По-добре да ги направят напълно невъзможни, така ще изкяриме някой лев от наем на собствените си акаунти и дори ще тръгнем да правим маркетингова кампания, защото и ние ще бъдем заинтересовани.

Иначе това с втората капитулация е направо супер. Брилянтна идея всъщност! Но защо да се спира само до две?! Трета - двойно на втората, а четвъртата - четворно, за да съотвества на името. Може да се приложи и формулата за масови фестивали, масова капитулация към всички за 24 часа - х диаманта. Това си е блестяща идея отвсякъде.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 20, 2010, 10:30:32 »

То има една игра, ИО класически светове, където се плащат 6 и 10 часов и ваканционен мод. Обаче там регистрациите са апокрифни. По-добре да ги направят напълно невъзможни, така ще изкяриме някой лев от наем на собствените си акаунти и дори ще тръгнем да правим маркетингова кампания, защото и ние ще бъдем заинтересовани.

Иначе това с втората капитулация е направо супер. Брилянтна идея всъщност! Но защо да се спира само до две?! Трета - двойно на втората, а четвъртата - четворно, за да съотвества на името. Може да се приложи и формулата за масови фестивали, масова капитулация към всички за 24 часа - х диаманта. Това си е блестяща идея отвсякъде.

Ти се шегуваш, но е напълно възможно да стане. Както узакониха наглеждането, утре и чекъра ще узаконят. "Парите не миришат"

Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!