Imperia Online България  
Април 26, 2024, 08:12:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 4 в 1  (Прочетена 1929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« -: Октомври 19, 2010, 08:47:02 »

1. В крайна сметка генерира ли се всеки ден доблест? Ако да, брояча май зациклил.
2. Слухове май няма, шпионаж само. Като дойде време да се ходи по каси с много по-малко точки, как ще знаем за какво отиваме? Или няма да има ограничение в шпионажа като в 4а за точките?
3. Бутнах една крепост. При повторната атака наистина отчете, че е разрушена и започна с по-малко точки. Обаче никъде из инфото на играча няма индикация, че му е свалена крепостта.
4. Пускам уж да атакувам някой, просто да видя колко доблест ще ми вземе. Не ми даде, просто щото нямам войска в провката в този момент. (маловажно)
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2010, 08:51:54 »

1. В алфата не се генерираше доблест всеки ден
2. Слухове казаха че нямало да има, доколкото си спомням от алфата, можеш да шпионираш наред и без ограничение.
3. На империалната картна на противника трябва да личи че е строшена крепостта.
4. Така дава, но ако имаш един шпионин в собсвеното село, няма проблем, отчита го като армия.
Активен
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2010, 09:21:07 »

1. Значи дипломатите изскачат с едни гърди напред.
3. Няма индикация.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2010, 10:06:50 »

1. В крайна сметка генерира ли се всеки ден доблест? Ако да, брояча май зациклил.
2. Слухове май няма, шпионаж само. Като дойде време да се ходи по каси с много по-малко точки, как ще знаем за какво отиваме? Или няма да има ограничение в шпионажа като в 4а за точките?
3. Бутнах една крепост. При повторната атака наистина отчете, че е разрушена и започна с по-малко точки. Обаче никъде из инфото на играча няма индикация, че му е свалена крепостта.
4. Пускам уж да атакувам някой, просто да видя колко доблест ще ми вземе. Не ми даде, просто щото нямам войска в провката в този момент. (маловажно)

1. Доблестта вече се взима само за постижения, без ежедневно генериране.
2. Няма слухове. Шпионажът ще е без ограничения при касичките.
3. Ще се добави пушек на картата.
4. Не разбрах тук какъв е случая.  Но доблест се дава за  успешна полева, успешна крепостна обсада е златен еквивалент на избита армия.
Активен

yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2010, 10:23:59 »

4. Не разбрах тук какъв е случая.  Но доблест се дава за  успешна полева, успешна крепостна обсада е златен еквивалент на избита армия.

В смисъл ако реша да нападам някой с по-малко или повече точки да видя колко доблест ще ми вземе, преди още да съм пратил атаката.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2010, 10:42:02 »

В смисъл ако реша да нападам някой с по-малко или повече точки да видя колко доблест ще ми вземе, преди още да съм пратил атаката.
Имаш право, ще се добави.
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2010, 16:46:42 »

В алфа поне ми показваше предупреждение не само колко доблест, но и колко морал ще загуби армията, ако дам заповедта за атака.
Показва и сега, но само ако има войска в провинцията, от която се шпионира.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
canopus
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2010, 18:35:53 »

За да не отварям нова тема ще попитам направо тук тъй като не ми стана ясно.. разбрах, че не се генерира всеки ден доблест, а за членовете в съюз които са на пост Дипломат получават ли всеки ден по 4 доблест или по колко точно получават
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2010, 18:46:45 »

като гледам по 2...  Wink
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!