Imperia Online България  
Април 24, 2024, 19:36:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Включете ЧАСОВНИКА моля!!!  (Прочетена 1956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aristotel7
Редник
*

Karma: +23/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« -: Януари 02, 2008, 12:41:19 »

Крайно време е да се обърне внимание на това, че неотчита правилно часовника - отчитането на часовете ОНЛАЙН. Защото такива като мен, които го ползват и имат няколко както ръчни така и на моб. тел. обикновено ги ползват за мерило на времето. Или е опит да се зарадват някои хубавци, че неотчита и после БАМММ БаН за 10 или за 48 часа. А също и за тези които помнят времето в което са направили БЛОКА също е проблем откъде да знаем, че ще се изчисли правилно и няма да се СБЪГьоСА нещо
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #1 -: Януари 02, 2008, 13:10:59 »

Абе той бана ще е 10 часа освен ако не наглеждаш някой  *freak* *freak*...иначе иаз искам да го включат..
Активен
abonata
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Януари 02, 2008, 18:33:08 »

te turcite ako znaexa nqma6e da pusnat masov mod xaxaxaax... I az 4akam s netarpenie da go opravqt da ponatupame edno zombi 4e 6te vzeme da se pomisli za PRO !!
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Януари 02, 2008, 18:37:23 »

интересно кое е това зомби Smiley))
Активен

April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Януари 02, 2008, 19:03:44 »

На мен ми се струва, че само ги показва разбъркано, иначе си отчита всичко както трябва, дори няма нужда да се помнят часовете стига да знаеш къде да гледаш Smiley и все пак ще е добре наистина някой да каже как точно стоят нещата с тази статистика че да не стават грешки
Активен
abonata
Редник
*

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #5 -: Януари 02, 2008, 19:33:43 »

На мен ми се струва, че само ги показва разбъркано, иначе си отчита всичко както трябва, дори няма нужда да се помнят часовете стига да знаеш къде да гледаш Smiley и все пак ще е добре наистина някой да каже как точно стоят нещата с тази статистика че да не стават грешки

Ti si legni spokoino...Moje pak da ne ti trqbva 4asovnik sled tova  *hahaha*
Активен
April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #6 -: Януари 02, 2008, 20:27:58 »

Ti si legni spokoino...Moje pak da ne ti trqbva 4asovnik sled tova  *hahaha*
еее рано е още за лягане Smiley иначе като му дойде времето ще си спя спокойно Tongue
Активен
aristotel7
Редник
*

Karma: +23/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #7 -: Януари 03, 2008, 00:50:41 »

Прави сте всичките турчета излязоха в масов мод. Направо да им се начудиш а имаха съюзи от рода на Турска енергия Ха Ха Ха.
Активен
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #8 -: Януари 04, 2008, 23:34:19 »

Часовника сега си работи и таблицата би трябвало да си я виждаш както трябва. Не че аз не се блокнах де  ;D

А бот чека или така да се каже разлогването на всеки час няма да го има в световете без онлайн статистика.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!