Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:41:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: съюзни битки  (Прочетена 1287 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Октомври 17, 2010, 22:07:47 »

аз съм лидер на съюз. единия съюзник вече проведе битка и аз не мога да видя доклада? това нормално ли е? или има някакъв бъг и ако може кажете от къде мога да ги видя. на войни ---> битки няма нищо?  *pardon*
Активен

Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2010, 22:10:13 »

и аз не го виждам  Wink предполагам 4е още няма доклади или нещо от сорта знам ли  Grin Grin щото битките не ми ги показва на друга страница както на предишните версии  Grin
Активен
alex_1
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 17, 2010, 23:16:51 »

Идеята (поне така беше в алфата) е докладите да не могат да се виждат,освен от 2-мата участници в битката! Предполагам си е имало основания за това и надали ще го променят в този му аспект! Smiley

Ако няма да могат да се виждат  - тогава защо в менюто Съюз на Лидера има опция да се разглеждат битките на съюзнициге? Би трябвало да се виждат - иначе как ще трупа опит съюзът?
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 17, 2010, 23:17:23 »

Идеята (поне така беше в алфата) е докладите да не могат да се виждат,освен от 2-мата участници в битката! Предполагам си е имало основания за това и надали ще го променят в този му аспект! Smiley
благодарско... малко е кофти, но май ще приемем действителността... вместо да ги гледаме от някъде, понеже сме в съюз сега ще трябва да си ги пращаме на лични съобщения  *xxx* *wall*

Ако няма да могат да се виждат  - тогава защо в менюто Съюз на Лидера има опция да се разглеждат битките на съюзнициге? Би трябвало да се виждат - иначе как ще трупа опит съюзът?
това е където са войните, явно само за тях се отнася... за битките по време на война, а може и да си седи за красота  *hihi*
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2010, 00:47:12 »

намерих ги... сега вече ги показва ... където са членовете на съюза има едни червени кръстосани мечове... като задържиш на тях изписва: "показване на битките".

п.п.: темата се изчерпа  *locker*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!