Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:45:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Войска  (Прочетена 5380 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #15 -: Октомври 16, 2010, 20:08:50 »

според мене цените са си много добре ... не става куцо кьораво и саката да пълни армия и да прави поразиии ... много по добре е сега като знаеш че не е лесно и достъпно както в по ранните версии на играта ...
Активен
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 16, 2010, 21:02:30 »

Империя Онлайн 'Ера на Завоеванията' Ви отвежда в свят, съществуващ във време точно преди ерата на барута. Това е епохата на острието, дългия лък и бойния кон. Време на политически размирици, средновековни битки, Крепостни обсади с катапулти и требушети, тежки конници, унищожаващи цели армии, опожарявания по цивилното население, хиляди загиващи войници в една битка. Времена на легендарни пълководци, които прекършват приказно богати кралства. Времена на мощни съглашения, биещите се по между си за тотална доминация в света. Играйте със и срещу реални хора! Добре дошли в един средновековен свят, който би надминал и най-смелите Ви мечти.

Това са първите изречения от описанието на играта. Военните термини се споменават доста по-често от икономическите. Да не кажа, че само те са споменати.  Grin Па после вярвай на етикетие на стоките, които купуваш.
Активен
Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #17 -: Октомври 16, 2010, 21:30:20 »

Мда... говорят ти за някакви огромни битки войски, но не ти казват колко се бъхтиш да ги направиш, запазиш и храниш  Grin
Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
Markedjani
Лейтенант
***

Karma: +18/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 181



Профил
« Отговор #18 -: Октомври 16, 2010, 23:25:03 »

и премиум членството е поскъпнало значително  Shocked
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 17, 2010, 20:12:23 »

имате по 5 000 селяни и вече претенции всякакви  Grin
кво да ви обяснявам....
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2010, 20:28:17 »

имате по 5 000 селяни и вече претенции всякакви  Grin
Grin
Активен

Pulsar
Редник
*

Karma: +24/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #21 -: Октомври 17, 2010, 21:07:25 »

аз имам 11 600 по български критерии за град се счита населено място с население над 3 000 души... така, че моите са гражданчета  *freak*

Edit: ИИИИ б*си змиЪта  Shocked к'ва е тая цена за колонизиране 1,4м злато` Трябва да имам 6 крепост... и евентуално ако никой не ме напада да бъхтя като луд за милион и половина  *xxx*
« Последна редакция: Октомври 17, 2010, 21:13:44 от Pulsar » Активен

Цитат на: _LadyBlack
...В този форум си има правила и като потребител сте длъжни да ги спазвате. Провокациите и откровенните лъжи насочени към други играчи не са и никога няма да бъдат толерирани...
*KING*
JGCWJ47
Гост
« Отговор #22 -: Октомври 17, 2010, 21:28:41 »

Edit: ИИИИ б*си змиЪта  Shocked к'ва е тая цена за колонизиране 1,4м злато` Трябва да имам 6 крепост... и евентуално ако никой не ме напада да бъхтя като луд за милион и половина  *xxx*

Ти ги събери, проучи, пък като видиш колко струва самата колония ...
Активен
yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #23 -: Октомври 18, 2010, 00:05:06 »

имате по 5 000 селяни и вече претенции всякакви  Grin
кво да ви обяснявам....

Може да имам и 4 селянина, белот да си цъкат. Тоя форум за какво е? Друг е въпроса, че на доста от писаното не се обръща внимание, като една от причините за това са постове като твоя.
Активен
mirikol
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #24 -: Октомври 18, 2010, 00:30:33 »

 *crazy*   имам едно питане... при тези цени на требучетите , аз крепоста ли да пазя или требучета дет съм го направил........  *scratch*
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #25 -: Октомври 18, 2010, 01:23:56 »

Може да имам и 4 селянина, белот да си цъкат. Тоя форум за какво е? Друг е въпроса, че на доста от писаното не се обръща внимание, като една от причините за това са постове като твоя.
за такива като теб къде не носят на пиене, разбрали за кво е ? бета в началото кво искаш бе, марш....
развиваи се така и драскаи тук  Grin
Активен

yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #26 -: Октомври 18, 2010, 01:55:21 »

за такива като теб къде не носят на пиене, разбрали за кво е ? бета в началото кво искаш бе, марш....
развиваи се така и драскаи тук  Grin

Бета и бета ще си остане, ако няма въпроси и критика. И внимавай с езика. IP-та ползваш и т.н.
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 18, 2010, 08:58:28 »

вместо да ми тананикаш и да се правиш на хакер кажи на кирилица къде ще я пием бирата, там ще ти обясня как се критикува по-добре  Grin
"IP-та ползваш и т.н."
българия-ако не ядеш бои си барбалея, слаба държава но с мега критика от такива еди какви си....
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 09:04:41 от LCFDIVINE » Активен

yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #28 -: Октомври 18, 2010, 09:31:32 »

вместо да ми тананикаш и да се правиш на хакер кажи на кирилица къде ще я пием бирата, там ще ти обясня как се критикува по-добре  Grin
"IP-та ползваш и т.н."
българия-ако не ядеш бои си барбалея, слаба държава но с мега критика от такива еди какви си....

11 Май 1973. А бира винаги.  Smiley Ама първо приеми, че критиката понякога е полезна.
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #29 -: Октомври 18, 2010, 09:41:05 »

много зависи, а тия от феиса ги мани, мога да ти кажа IPто , караи здраве да е, по темата много бързате , това е
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!