Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:51:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: какво ми се случва с населението :о  (Прочетена 1757 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Октомври 16, 2010, 11:38:40 »

Подател: GAMEMASTER    Изпратено: 2010-10-16 11:23:54       Препращане на съобщение  Препращане на съобщение
The_God изгуби 107 население към Beroe.
The_God
107 население от провинция номер 1 бе изгубено.
Beroe
107 население пристигна в провинция номер 1.

Как така губя 107 население като щастието ми е 120 и нямам опожаряване или поне не ми дава доклад за проведено такова. Моля да се провери и да се изяси ситуацията и да се обясни защо се получава така за да мога да го избегна занапред. акаунт The_God
Активен

huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2010, 11:46:08 »

 Grin 115 население пристигна в провинция номер 1.  аз пък крадем население явно много ги глезим мойте  *hahaha*
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2010, 11:46:58 »

И аз крадъ от комшиите Grin:D:D
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2010, 11:50:48 »

поне 15 пъти съм го чел и сега пак го чета ,но не намирам логично обяснение освен в: "Въз основа на индивидуалните им усреднени стойности Щастие, акаунтите се подреждат в 10-скална класация и 1-вият се сравнява с 6-тия, 2-рият с 7-тия, 3-тият с 8-мия, 4-тият с 9-тия и 5-тия с 10-тия. За всяка разлика от 5 Щастие, Империята с по-висока стойност печели 1% от населението на тази с по-ниска, като този 1% се приспада по следната формула: населението на провинцията х 0,01 = населението изгубено в една провинция, а се прибавя според друга формула: броят население приспаднато от Империята с по-ниска усреднена стойност Щастие х (Щастието на провинцията / Сумарното Щастие на Империята) = спечеленото население на 1 провинция. " от което пак не ми става ясно как го губя. Да речем, че там тоя има повече от мен щастие и по тия формули го губя, защо сега се случи това и всеки ден ли ще се случва по това време? все пак да знае какво да очаква човек? а в тая формула по-горе какво означава "спечелено население" и "приспаднато население"?
знам, че много на дълбоко се ровя, но в тази версия много неща са ми неясни, а това с щастието и влиянието му върху населението ми е най-неясното *xxx*
п.п.: надявам се някой да ми отговори адекватно на въпросите, т.е с обяснение и разяснения, а че не съм ги "глезил"
Активен

WTN
Сержант
**

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 82



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2010, 12:05:09 »

"...изгуби 647 население..."    Cry
Активен

Империя Онлайн вече не е игра, преди време БЕШЕ игра. Сега съществува СМС ОНЛАЙН и единственото, което правят екипа и собствениците на играта е да точат възможно най-много пари от нас играчите, нито подръжка, нито нищо. Добре дошли в света на Империя/СМС Онлайн.
akrigtan
Сержант
**

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2010, 12:06:23 »

а какво става ако това щастие ли е нещастие е примерно 120 на 120 ,никъде не пише?
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 12:11:26 от akrigtan » Активен
Crownless
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2010, 12:07:35 »

477 население пристигна в провинция номер 1.  Grin

ПС. Ако загубя един човек, ще дойда да си го взема с пожар.. Да му мислят крадците на селяни  wassup wassup wassup
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 16, 2010, 12:12:15 »

В туултипчето на щастието, най-отгоре има текущо щастие, а някъде по-надолу очаквано щастие, т.е. очакваното щастие с което се участва в миграцията...
В тази тема също може да откриеш отговор: http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=30771.0
аз ги виждам тез неща, вече втори ден се чудя как ще са нещата и все оше ми става неясно.междо другото видях темата, където е писъл хаос и се надявам в понеделник наистина екипа да излезе с по-подробни разяснения, защото и моите въпроси остават без отговор. дано да се някакъв пример с цифри как точно се смята тази формула, че така ми е много абстрактна.
само едно предложение ще дам, защо не се направи данъка и това пресмятане за щастието и загубата или печалбата на население да стане по едно и също време за всички и така няма да има обървания. а не както е сега всеки да получава данъка по различно време (ако не съм разбрал грешно...)
п.п: удрям ключа за да няма излишен спам, а ако някой реши от ръководството да разяснява винаги може да го направи
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!