Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:40:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Това Сериозно ли е???  (Прочетена 39436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #105 -: Октомври 10, 2010, 13:43:03 »

при тая идея за автоматично разлогване на 60 мин се обесмисля блока .......... на всеки час като се логваш ще ти се вдигат военните точки и тогава няма симулиране на блок ......става видим за всички 6 часовия ти оф  Grin или не дай боже срещаш някой нахалник и те изхвърли играта  Grin
Чак да обезмисли блока едва ли но със сигурност ще обезмисли плътните 18ч. "неблок"  
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #106 -: Октомври 10, 2010, 14:04:10 »

Чак да обезмисли блока едва ли но със сигурност ще обезмисли плътните 18ч. "неблок"  
24ч "неблок" сега голяма част играят плътно 24/6 Wink С капча този процент сигурно рязко ще спадне Smiley
Активен
perun
Гост
« Отговор #107 -: Октомври 10, 2010, 15:32:21 »

24ч "неблок" сега голяма част играят плътно 24/6 Wink С капча този процент сигурно рязко ще спадне Smiley

Поздравления за предложението. Ако следваме такава насока на дискусията и обсъждаме възможностите може би ще изскочи от някое предложение РЕШЕНИЕТО на проблема с чекърите.
Активен
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #108 -: Октомври 10, 2010, 20:41:31 »

А дано, ама надали! Винаги ще има една групичка, която да мисли всевъзможни шмекерии...
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
stilena
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #109 -: Октомври 10, 2010, 21:11:39 »

А пък аз да си призная, всичките шмекерии в играта ги научих от четене на форума и съпоставяне на различните мнения  Wink
Активен
duda
Гост
« Отговор #110 -: Октомври 10, 2010, 21:17:01 »

всичките ги у4име от някъде,и псле си стигаме до заключение че опорочават като цяло играта ;D
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #111 -: Октомври 10, 2010, 23:48:17 »

24ч "неблок" сега голяма част играят плътно 24/6 Wink С капча този процент сигурно рязко ще спадне Smiley

Чак да обезмисли блока едва ли но със сигурност ще обезмисли плътните 18ч. "неблок"  

и с тия два ваши поста искате да ме убедите че с капча няма да е елементарно да разбереш блока на някой който води постоянно битки така ли ? или просто си бърбаросвате да се убивате  времето ....как аджеба аз ще имам битки тия 18 часа без значение колко дали 5 -10 или 50 каси или с 1 играч и няма на всеки час като се логвам и разлогвам да   ми се вдигат военните ......ще си скрия блока кога е в шестък  Grin
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #112 -: Октомври 10, 2010, 23:54:56 »

и с тия два ваши поста искате да ме убедите че с капча няма да е елементарно да разбереш блока на някой който води постоянно битки така ли ? или просто си бърбаросвате да се убивате  времето ....как аджеба аз ще имам битки тия 18 часа без значение колко дали 5 -10 или 50 каси или с 1 играч и няма на всеки час като се логвам и разлогвам да   ми се вдигат военните ......ще си скрия блока кога е в шестък  Grin
По скоро казват следното - 6 часовият блок така или иначе си го има и така или иначе не е много трудно да се разбере кога е..Въпроса е че извън този блок можеш да си позволиш да влизаш по 2 пъти на ден да си изхарчиш ресурса..Не се налага да се логваш през 20 мин за да видиш дали някой те напада..За това ще си има предупреждение..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pobeditel1
Гост
« Отговор #113 -: Октомври 10, 2010, 23:59:38 »

 *hahaha*  *hahaha* *hahaha*
аз не говоря да се логваш 2 пъти на ден за да си харчиш ресурса .........идеята ми е съмсем друга тогава имам предложение.......ако се въведе капча да се корегират и военните точки ,в смисъл да се начилсяват веднъж на 24 часа без значение в колко часа  Smiley
Активен
Шуши
Гост
« Отговор #114 -: Октомври 11, 2010, 00:00:11 »

По скоро казват следното - 6 часовият блок така или иначе си го има и така или иначе не е много трудно да се разбере кога е..Въпроса е че извън този блок можеш да си позволиш да влизаш по 2 пъти на ден да си изхарчиш ресурса..Не се налага да се логваш през 20 мин за да видиш дали някой те напада..За това ще си има предупреждение..
и така къде се джендемосва идеята на играта,бихте ли ми обяснили?
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #115 -: Октомври 11, 2010, 00:03:11 »

По скоро казват следното - 6 часовият блок така или иначе си го има и така или иначе не е много трудно да се разбере кога е..Въпроса е че извън този блок можеш да си позволиш да влизаш по 2 пъти на ден да си изхарчиш ресурса..Не се налага да се логваш през 20 мин за да видиш дали някой те напада..За това ще си има предупреждение..

с това не съм съгласен .......никак не е лесно да разбереш блок на някой -който не иска да ти го покаже кога е  Wink
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #116 -: Октомври 11, 2010, 00:03:32 »

и така къде се джендемосва идеята на играта,бихте ли ми обяснили?
Нужно ли е да обяснявам нещо , за което съм против?!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
pobeditel1
Гост
« Отговор #117 -: Октомври 11, 2010, 00:05:51 »

Нужно ли е да обяснявам нещо , за което съм против?!
а всъщност против кое си ......чекърите или капча  *scratch* щото аз съм против и двете при това положение -сегашното
Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #118 -: Октомври 11, 2010, 00:06:50 »

а всъщност против кое си ......чекърите или капча  *scratch* щото аз съм против и двете при това положение -сегашното

И защо си против капча?
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #119 -: Октомври 11, 2010, 00:08:30 »

с това не съм съгласен .......никак не е лесно да разбереш блок на някой -който не иска да ти го покаже кога е  Wink
Е за теб може и да не е лесно..На мен никога не би е било проблем.. *pardon* А и не познавам някой , който пише във Форума , кога му е блока..Всеки се опитва да затрудни максимално опонента..Проблема на чекърите е че обезсмислят до голяма степен атакуващата игра..Не е нито в блока , нито в разбирането му..Имат си и предимства - не е нужно да висиш по 18 часа онлайн и тази игра да те обсебва тотално и пак може да си конкурентен..Но по скоро ще заприлича всичко на една огромна ферма..Това си е мое мнение..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!