Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:57:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Това Сериозно ли е???  (Прочетена 39435 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #45 -: Октомври 08, 2010, 17:21:59 »

Искаш ли да ти кажа защо има безсмъртни империи?
Защото са слаби играчите-бойци, затова е така....

 Защото няма играчи като бройка(много светове), защото ерите са едногодишни , защото пазара в новите версии не струва и 6 часа оф не оправят нищо с чекъра , когато играеш в едногодишем свят с още 100-200 човека на по 3000-9000 разстояние от тебе - играците-бойци не са слаби , те липсват - няма с кого да се бият . И ако сте играли играта преди , поиграйте я и сега - няма нищо общо
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #46 -: Октомври 08, 2010, 17:35:59 »

Защото няма играчи като бройка(много светове), защото ерите са едногодишни , защото пазара в новите версии не струва и 6 часа оф не оправят нищо с чекъра , когато играеш в едногодишем свят с още 100-200 човека на по 3000-9000 разстояние от тебе - играците-бойци не са слаби , те липсват - няма с кого да се бият . И ако сте играли играта преди , поиграйте я и сега - няма нищо общо
Ето, Боре (ако си още тук), един прекрасен пример за това, че каквото и да се прави по играта, никога няма да им угодия.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #47 -: Октомври 08, 2010, 17:48:20 »

Ето, Боре (ако си още тук), един прекрасен пример за това, че каквото и да се прави по играта, никога няма да им угодия.

Угодия няма да има никога, а и на дали някой от нас се стреми да ни е угодно..... Единствения проблем, от самото начало на сагата "чекър" беше, че той изменя геймплея....  А много от феновете и хората които искат да имат удоволствие от играта се борят за играта такава каквато е и е била, всеки свят и версия си има своите играчи и фенове.


Лично мое мнение..... имаме версия 5 там, сега се оформя геймплея нека това се вложи като опция там, и там ще се намерят фенове и играчи, които ще си искат чекъра и всички други придобивки....

Активен

pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #48 -: Октомври 08, 2010, 18:21:07 »

Oton, аз пък имам един въпрос към теб. правилата в играта за всички ли важат или само за тези, които не ви пълнят гушите със смс-и и всякакви форми на кредитиране? преди време (седмица-две или макс 3) бе докладвано ЛС в което се споменава как един играч наглежда друг. наглежданият тогава бе на първо място по нетни точки в съответния свят. това говори, че в акаунта изобщо няма вкарани пари. нито един от двата акаунта не е забърсан или поне наказан. и двата акаунта са в един и същ съюз. ноооо, как ще пипнете акаунт над 2 милиона нетни точки? губите пари, нали? но другите (визирам малките акаунти без кредити) ги забърсавате без никакви ядове. а във въпросното ЛС повече от ясно се казва в прав текст как този играч наглежда друг. до колкот ми е известно наглеждането не е разрешено, макар 90% от всички съюзи във всички светове да го правят. преди година негово Величество Крум ми писа, че играта от един компютър на повече от един акаунт в свят не е забранена, но в същото време аз бях забърсан от бг1 както и сестра ми и то при условието, че двата акаунта бяха на 2-та края на картата, никога не са били в един съюз и никога не са имали атаки към един и същ играч! при това аз дори не знаех, че тя играе тази игра и го разбрах месец след като и двамата имахме акаунт в бг1. но пари не сме вкарвали. таааа...да чуя сега - правилата в играта като в живота в България ли са? важат за едни, а за който си плаща НЕ?Huh?
    въпросът е риторичен....
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #49 -: Октомври 08, 2010, 18:41:01 »

Oton, аз пък имам един въпрос към теб. правилата в играта за всички ли важат или само за тези, които не ви пълнят гушите със смс-и и всякакви форми на кредитиране? преди време (седмица-две или макс 3) бе докладвано ЛС в което се споменава как един играч наглежда друг. наглежданият тогава бе на първо място по нетни точки в съответния свят. това говори, че в акаунта изобщо няма вкарани пари. нито един от двата акаунта не е забърсан или поне наказан. и двата акаунта са в един и същ съюз. ноооо, как ще пипнете акаунт над 2 милиона нетни точки? губите пари, нали? но другите (визирам малките акаунти без кредити) ги забърсавате без никакви ядове. а във въпросното ЛС повече от ясно се казва в прав текст как този играч наглежда друг. до колкот ми е известно наглеждането не е разрешено, макар 90% от всички съюзи във всички светове да го правят. преди година негово Величество Крум ми писа, че играта от един компютър на повече от един акаунт в свят не е забранена, но в същото време аз бях забърсан от бг1 както и сестра ми и то при условието, че двата акаунта бяха на 2-та края на картата, никога не са били в един съюз и никога не са имали атаки към един и същ играч! при това аз дори не знаех, че тя играе тази игра и го разбрах месец след като и двамата имахме акаунт в бг1. но пари не сме вкарвали. таааа...да чуя сега - правилата в играта като в живота в България ли са? важат за едни, а за който си плаща НЕ?Huh?
    въпросът е риторичен....

Ето "невинният" играч какви съобщения разпращаше към други: "играя само в 3 свята и то с 12 акаунта. подарък са ми 9. аз ти говоря сериозно! сама ще се увериш в думите ми..."

Направо се чудя как може да си повярваш.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
stilena
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #50 -: Октомври 08, 2010, 18:55:26 »

И все пак да се върна на темата. Има доста възмутени от последната анкета (вкл. и аз), но забелязахте ли резултата. Процентът на гласувалите "ЗА" въвеждането на известяване на атака бяха в пъти повече от гласувалите "ПРОТИВ". Това води до определени изводи  Smiley
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #51 -: Октомври 08, 2010, 18:59:16 »

Ето "невинният" играч какви съобщения разпращаше към други: "играя само в 3 свята и то с 12 акаунта. подарък са ми 9. аз ти говоря сериозно! сама ще се увериш в думите ми..."

Направо се чудя как може да си повярваш.


написаното дали е вярно? ето то ти друго "стрелях по папата и убих Луканов". доказателство? и какво общо има м/у кокошката и магарето освен, че са животни?  а кой е невинен в тази игра? или да тръгна да изброявам имена на играчи с чекър, такива наглеждащи се и цели съюзи в от бг1 до бг5, които се наглеждат? че това е повече от ясно, но общо няма и доказателство (пряко) също. а ти триеш според избирателно, а като ще се трие един за нещо, то трябва и другият за същото да бъде забърсван. ми въведете едни правила за едни и други за останалите
П.П.  копираното ЛС е от друг свят, а в този за който говерех бях с лепенка за година някъде и нямаше как да съм писал каквото и да е...
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 19:17:28 от pepipepino » Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #52 -: Октомври 08, 2010, 19:39:19 »

А ве де е таз анкета е .... аз съм абсолютно против ...!!!
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #53 -: Октомври 08, 2010, 19:47:53 »


Процентът на гласувалите "ЗА" въвеждането на известяване на атака бяха в пъти повече от гласувалите "ПРОТИВ". Това води до определени изводи  Smiley

Не е в "пъти", но наистина е по-голям. То никой не обича да го бият и да му чупят играчките. Само че интерес се задържа не като си подсигурен и спокоен, а когато има някакво напрежение и адреналин. И когато не е прекалено лесно. А като толкова има притеснение за нови играчи, че повечко атаки върху тях ще ги откажата рано от играта, просто може да се въведе правило за "башинг" - примерно до определен брой нетни точки да не могат да бъдат нападани повече от 1 път за някакъв период от време. Но всеки път атакуваният да цъфва на линия  :Smiley и никакъв шанс за ограбване или хващане на армия... Единственият начин  тогава ще е да бъде побъркван от нощни смс-и, докато не се изпокара с половинката си и получи домашен вечен бан за ИО   Grin

П.С. : Виж на "Последни новини" в менюто горе или на началната картинка - долу вдясно, пурпурното гербче
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #54 -: Октомври 08, 2010, 19:53:41 »

Ето, Боре (ако си още тук), един прекрасен пример за това, че каквото и да се прави по играта, никога няма да им угодия.

 Мерси , мерси  Kiss  *rose* . Рядко съм прекрасен пример  Embarrassed

Когато се прави нещо , трябва да се знае какво се прави всъщност


Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #55 -: Октомври 08, 2010, 20:08:53 »

Искаш ли да ти кажа защо има безсмъртни империи?
Защото са слаби играчите-бойци, затова е така.
Защото големите отворковци, дето се тупат в гърдите какви могъщи касапи са, после идват да реват във форума на админите, щото сме били направили фермерска игра и щото фермерите били станали безсмъртни и никой не можел да ги напада.
Освен да вляза и да се бия вместо теб?

Какво знаеш ти, та ще ми казваш дали съм играл играта?
Аз, когато съм я играл тая игра, ти си бил блясък в очите на баща си, разбра ли?

Хайде, стига с глупостите, че ме нервират адски някакви "парвенюта", дето идея си нямат за какво става дума.

Не съм всезнаещ но със сигорност знам неща от които ще се изненадаш много ! Играта ти я играя от 3 години такаче не мисли че не съм толкова недодялан и ям само банани . Вие още размишлявайте на тема ( биячите немогат да се бият ) и тази игра ептен ще отиде към лошо . Биячи  няма просто играят по 1 или 2 ери и се отказват ! Закакво да играят с тези програмки които служат за наглеждане . Искаш да ги лигализирате хубаво направете го (примерно) и после се регни в някой БГ свят ! Като се опреличаваш на бияч които можеби ще играе вместо мен пробвай се да хванеш нечия войска на по-големи нетни ! Единственото което можеш да правиш е да палиш и рушиш крепости защощо въпросният играч ще бъде известен за атаката ! Ще кажеш засечка му направи е как като той по-далече от касичките не отива , 6 часов блок прави си сейф пуска чекъра и пак ! Ти на това бой ли му казваш   3 дни да се дебиш с някой за 1 атака в първите 100 . Това какво е сега едвам се хващат войските защото просто останаха играчи които не играят от 1 година и е много , много трудно да се измами такъв играч и ако направи грешка тогава ! Ако на това се казва да се биеш е па здраве му кажи . В 1 годишен свят до 4 тия месец остават минимален брой нови играчи които играят или просто остават на ниски точки и изобщо неможеш да ги докоснеш . Искаш да разбереш защо има безсмъртни империи защото като няма с кого да се биеш единственото нещо е да вдигаш нетни и да чакаш някой "достоен" ! И на това ако му се казва че си слаб побойник здраве да е . Немога да си представя как някой който е наясно с нещата може да каже че няма свестни  бойци това е смешно сигорен съм че ако се регнеш някъде и се паднеш  до някой боец ще има да се мъчиш много . Както и да е неможе толкова време да се чудите как да прекратите действието на чекъра и накрая да пускате анкети за легализирането им  *crazy* *hmm*
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 21:10:04 от Daniel » Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #56 -: Октомври 08, 2010, 21:08:23 »

На някой да му направи впечатление че резултата от тази анкета е почти идентичен с резултата от предишната анкета - "Харесва ли ви новия чат"   *hihi*
Съвсем изненадващо за мене се оказа че новия чат се харесва от повече от 70% от играчите  *xxx*
И това при положение че мненията за него във форума са 100 % негативни   *pardon*

Абе резултатите от тези анкети изобщо реални ли са или са предварително програмирани  *scratch*

Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #57 -: Октомври 08, 2010, 21:13:48 »

Този чат за какво е изобщо ? Нали има лични съобщения има и скайпове ... Facebook ви влияе доста добре с неговия чат но това е друга тема и неискам да се заяждам просто се маха от линкчето горе # и чата изчезва Smiley  *gamer*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #58 -: Октомври 08, 2010, 21:31:01 »

Както и да е..... Тези повечето които гласуват са некви ламерчета, или бъдещи касички които дори си нямат на идея за какво става на въпрос. Сигурен съм, че поне 40% от тези гласували "за" влизат по два пъти дневно, да не кажа на два дена веднъж, 10 мин четат докладите в които са ги омлатили, изиграят една артилерия за да си оправят крепоста и да пуснат едно проучванце..... и си мислят, че ако някой им пусне смс-че, ще стигнат там някъде на върха....... МЕЧТИИИИИ МЕЧТИИИИ.......

Дори "ГИГАНТИ" , като трампа да наемат 5 интернет клуба, да платят по 5 лева на учениците да гласуват и наглеждат, дори и 5 системни администратора да уволни на фирмата си, той никога няма да се научи да напада, да засича, да дебне, да смята на калкулатора, да стане истински войн........

В завършек, дано Крум не ми се сърди, че ще споделя разговор помежду ни...... но когато всички доказателства баха наяве за нелегалните чекъри имаше три решения според него.....

1. Според докладванията - дълга проверка на логове и кво ли не, но за това трябват много хора и време...
2. 6 часов блок който да обезмисли чекъра до някаква степен.
3. Въвеждане на чекър за всички, за да има някакво равенство.

Едната мярка т.2 беше въведена, за което приветсвам екипа, но дори идеята за въвеждането на т.3 ме изправя на нокти, независимо колко добра логика има в това.........но това си е лично мое чувство и мнение, и не искам да го налагам на останалите.
Активен

Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #59 -: Октомври 08, 2010, 21:47:00 »

Само мисълта за легализиране ме кара да получавам спазми на ръката и да ходя до боксовия чувал долу ! Просто съм твърдо против защото легален бот за играта обезсмисля това ( Ще Ви отведем в свят, който съществува във време точно преди ерата на барута. Това е епохата на острието, дългия лък и бойния кон. Време на политически интриги, средновековни битки, Крепостни обсади с катапулти и требушети, тежки конници, унищожаващи цели армии, удряйки по фланговете, опожарявания по цивилното население, хиляди загиващи войници в една битка. Времена на легендарни пълководци, които прекършват приказно богати кралства. ) - целия материал http://new.monitor.bg/article?id=235308
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!