Imperia Online България  
Април 27, 2024, 04:30:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Това Сериозно ли е???  (Прочетена 39440 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #15 -: Октомври 08, 2010, 16:04:53 »

И тези, които играят от 2 месеца, ще наклонят везните, играта да стане една голяма ферма  *crazy* Защото още не са научили истинската част от ИО, която я прави интересна и предизвикателна. Само че след още няколко месеца и на тях ще им доскучее и ще има само претенции, защо не е по-шареничка играта и с повече подскачащи човечета по нивите.
А колкото за приходите на собстениците ... дали наистина    ще нарастнат, като отпадне чувствително нуждата от мод и спешни 10-часови доходи или  премиума с неговите екстри, особено "събери армия" /каквато просто няма нужда да се поддържа, защото "ИО ви пази..."  *tired*/
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2010, 16:06:24 »

Много си прав  ! Но Версия 5 за мен е боза ... Ако Класическите светове се забравят то какав е смисъла от V5  . Но това е друга тема за мен няма смисъл ИО легален чекър да се бъхтам цяла ера да се деба по 3 дни с някой  *stop*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2010, 16:08:54 »

Мисля че тази анкета е свързана специално за V5 че като не могат да спрат чуждите програмки поне да си легализират своя която със сигурност ще бъде включена като екстра към играта и съответно да си заплащаме за нея 

Тя версия 5 с тая цена на войската и с това щастие, така или иначе е направена да не е военна, та там реално няма сми от тия нововъведения, там верно ще си е фермерско щастие, а тези които наливат най-много кредити ще са най-отгоре, примерно унито може да си го пуснеш веднага с-у Н на брой кредити, защо да чакаш да стане, събираш рес, пускаш го, плащаш Н на брой кредити и е готово, така ще има равноправие, не най-добрите ще печелят, а тия които бухат най-много кредити Smiley но в крайна сметка ИО е частна компания и защитава личен интерес, а ние ако не ни харесват джапанките знаем какво да правим Smiley
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 16:21:01 от SOMEBODY » Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2010, 16:15:43 »

Ама...

Кой е казал, че ще пускаме каквото и да е?...

Просто сондираме общественото мнение, за да разберем нагласата на играчите по въпроси, които са наболели и важни...

Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #19 -: Октомври 08, 2010, 16:16:19 »

Защо да не е сериозно?

Какво лошо има в пускането на анкети?

Какво лошо има в допитването до хората, които играят?

Нали искате общуване? Да ви се чува гласа?

Ако го легализирате това спирам да играя ... Това е несериозно, ама че анкета. Образува ми нерви.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #20 -: Октомври 08, 2010, 16:19:48 »

Как може такива анкети да се пускат в играта има много по-сериозни теми за обсъждане от легален ИО чекър ! Ми тогава да не се наказват играчи за източване просто им сложете по едно бутонче източи играта - цена 10 кредита и това е . Щуротии  *hmm*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
stilena
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #21 -: Октомври 08, 2010, 16:25:03 »

Ей това си е супер тема. Отдавна не бях влизала тук и направо на това налетях. Анкетата е с глупав въпрос, според мен. Аз имам едно радикално предложение - направете един свят, в който всичко е разрешено, наглеждане, мултиакаунтинг, прехвърляне на ресурс през пазара и всякакви дивотии, за които може да се сети един играч на ИО. Много ми е любопитно какво ще се получи тогава ... и кой от какво ще реве  *hihi* И имам нещо като въпрос. Направи ми впечатление, че в страницата на ИО във facebook се предлагаше най-официално чекър на цена 20 лева. Някой може ли да коментира това. Поздрави на всички приятели и "неприятели"  Smiley
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2010, 16:28:51 »

Ама...

Кой е казал, че ще пускаме каквото и да е?...

Просто сондираме общественото мнение, за да разберем нагласата на играчите по въпроси, които са наболели и важни...


Eдвали наболял въпрос е легален ИО ЧЕКЪР ! По-наболял въпрос е за засичането на такива не за легализирането им !!!  Shocked
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
tripi
Гост
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2010, 16:30:30 »

Ама...

Кой е казал, че ще пускаме каквото и да е?...

Просто сондираме общественото мнение, за да разберем нагласата на играчите по въпроси, които са наболели и важни...


и получавате реакция на това което търсите като мнение
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2010, 16:33:03 »

Ей това си е супер тема. Отдавна не бях влизала тук и направо на това налетях. Анкетата е с глупав въпрос, според мен. Аз имам едно радикално предложение - направете един свят, в който всичко е разрешено, наглеждане, мултиакаунтинг, прехвърляне на ресурс през пазара и всякакви дивотии, за които може да се сети един играч на ИО. Много ми е любопитно какво ще се получи тогава ... и кой от какво ще реве  *hihi* И имам нещо като въпрос. Направи ми впечатление, че в страницата на ИО във facebook се предлагаше най-официално чекър на цена 20 лева. Някой може ли да коментира това. Поздрави на всички приятели и "неприятели"  Smiley
Да, разбира се, че мога да го коментирам.
Този, който предлага чекъра във фейсбук, е "нелегалния" тип, чийто чекър ползват всички.

Което ме навежда на една мисъл...

Ако има толкова много "радетели" за честна игра, как не се намери един... поне един, който да се обади в офиса и да даде информация за въпросния човек.

100% съм сигурен, че има играчи, които го познават лично.

Но явно е по-готино да "пре***е фирмата, дето ни взима паричките за кредитчетата"...

Всички реват против чекъра, но същевременно нямат абсолютно нищо против да го ползват. И си траят.

А като попитаме, казват: А, това си е ваш проблем, решете си го сами...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
tripi
Гост
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2010, 16:33:35 »

Направи ми впечатление, че в страницата на ИО във facebook се предлагаше най-официално чекър на цена 20 лева. Някой може ли да коментира това.
да Отон да го коментира, искам неговото мнение по въпроса, интересно ще ми е
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #26 -: Октомври 08, 2010, 16:34:12 »

Eдвали наболял въпрос е легален ИО ЧЕКЪР ! По-наболял въпрос е за засичането на такива не за легализирането им !!!  Shocked
Е, как да не е наболял?

Нали, според всички вас, това е проблемът, който разваля цялостно играта?

Вече месеци наред се реве само за него...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2010, 16:35:36 »



Всички реват против чекъра, но същевременно нямат абсолютно нищо против да го ползват. И си траят.


Не така грубо. Какво значи "всички". Всички са маскари ли ? Моля не ме слагайте мен и още стотици честни играчи в общия кюп. Да си имаме уважението !
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
tripi
Гост
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2010, 16:36:20 »

Не така грубо. Какво значи "всички". Всички са маскари ли ? Моля не ме слагайте мен и още стотици честни играчи в общия кюп. Да си имаме уважението !
съгласен
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2010, 16:39:16 »

Не така грубо. Какво значи "всички". Всички са маскари ли ? Моля не ме слагайте мен и още стотици честни играчи в общия кюп. Да си имаме уважението !
Не, разбира се, но фактите навеждат на това.

Ако наистина искахте да играете честна игра, отдавна да сме получили информация за това продукт.

Иначе... Само си говорим празни приказки, това е истината.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!