Imperia Online България  
Април 19, 2024, 02:44:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 250754 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #1905 -: Януари 24, 2011, 21:39:32 »

Сега се обадет на Агента за да си попълните колекцията от писатели във форума   ;D



 Пред няколко седмици ... обявих състезание в Блатото за най-много спечелени битки (срещу армии) с бонус за хванат сейф ... като обещах поощтрителна награда за най-зрелищно разбиване и най-каръшко такова ( на 49 морал например срещу 320 стрелци в гранизона *hihi* ).

За в момента Владо води и в битките и за най-зрелищното разбиване ... аз работя по най-каръшкото щото само това ми остана  Grin
Твойто разбиване в Тино преди около месец ще го броиш ли във вашата класация *hahaha*, но то всяка ера си ти е редовно *hahaha*.Как не са ти забранили да пишеш тука бе човек, ти победи и Цецо тази ера по форумни изяви. *SMOKE*
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1906 -: Януари 24, 2011, 21:40:49 »

и ето нещо ,с което да допринеса за приятното изкарване на вечерта на повечето участници в този субфорум -
Deja_vu(Blatoto)   Vallentino(ZEALOT)   60995   0   2417   36267   2163932   0   4066    *crazy*
   Наздраве на всички,които имат повод да празнуват!!!...Трябваше да се пробвам да спечеля и тази апетитна награда,Кро, и вече си имам и аз фаворит за първото място в военната *hahaha*   ...Уверявам те ,Белла,че не съм имал никаква кореспонденция с твоят съотборник от може би 2 месеца,но искам най-учтиво да те помоля да му предадеш,че горя от нетърпение да започнем такава и сега,според мен, е най-удачният момент!С това смятам темата за сутрешните постове за изчерпана и се връщам в играта да трупам наново войска [:-}

Искам и аз да те уведомя, че благодарение на твоите действия в играта, описани подробно в тази тема играч Луксор вече няма да има в свят1. Можеш да се чувстваш горд от това и да продължаваш да  интригантваш в същия дух и с другите останали в играта.
За съжаление добрите ми спомени от преди 3 години за Крокодила и компания са вече минало. Аз ще Ви запомня с мизерните номера, които правихте, с пазарлъците, които водихте с нас за да искате къде да сейфате, с нечестната си игра със смяната на знамената и с  постоянното гледане от един човек на няколко акаунта.
Не сте добри играчи и за съжаление и няма и да станете, каквото и да изпишете тук. Нямате и чест да си признаете нечестната игра.
Можете да прочетете подписа на LadyBlack. Той касае всички играчи на Блатото.
Приятна игра и продължавайте да си мислите, че сте най-добрите тук. Вече сте си повярвали, остава и другите да ви повярват.
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1907 -: Януари 24, 2011, 21:43:09 »

Твойто разбиване в Тино преди около месец ще го броиш ли във вашата класация *hahaha*, но то всяка ера си ти е редовно *hahaha*.Как не са ти забранили да пишеш тука бе човек, ти победи и Цецо тази ера по форумни изяви. *SMOKE*

Да броя го ... и не е нито най-зрелищното, нито в периода на играта ни .... ако говорим за цялата ера имам 3 сериозни битки преди да започне и тогава първенството по битки на Владо почва да се клати *pardon*

Аз съм човек и допускам грешки понякога   Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1908 -: Януари 24, 2011, 21:48:06 »

Искам и аз да те уведомя, че благодарение на твоите действия в играта, описани подробно в тази тема играч Луксор вече няма да има в свят1. Можеш да се чувстваш горд от това и да продължаваш да  интригантваш в същия дух и с другите останали в играта.
За съжаление добрите ми спомени от преди 3 години за Крокодила и компания са вече минало. Аз ще Ви запомня с мизерните номера, които правихте, с пазарлъците, които водихте с нас за да искате къде да сейфате, с нечестната си игра със смяната на знамената и с  постоянното гледане от един човек на няколко акаунта.
Не сте добри играчи и за съжаление и няма и да станете, каквото и да изпишете тук. Нямате и чест да си признаете нечестната игра.
Можете да прочетете подписа на LadyBlack. Той касае всички играчи на Блатото.
Приятна игра и продължавайте да си мислите, че сте най-добрите тук. Вече сте си повярвали, остава и другите да ви повярват.

Белла ... аз те попитах един единствен път дали имате нещо против да правим сейфове при Вас ... след консултация със съюза си ти ми отговори че не сте съгласни и моя отговор беше ОК щом така сте решили  *rose* .

След това те предупредих два дена преди първата атака от съюза, че ще бъдете атакувани от играчи на Блатото ... Не схващам, къде са гадните номера и нечесната игра .. ама никак *scratch*

ИО доколкото знам е военно ориентирана игра и при условие, че имам 20 човека в обхват от които 7 Блатари ... кого да нападам ? Може би себе си  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
EMAEK
Редник
*

Karma: +86/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #1909 -: Януари 24, 2011, 21:54:17 »

Искам и аз да те уведомя, че благодарение на твоите действия в играта, описани подробно в тази тема играч Луксор вече няма да има в свят1. Можеш да се чувстваш горд от това и да продължаваш да  интригантваш в същия дух и с другите останали в играта.
За съжаление добрите ми спомени от преди 3 години за Крокодила и компания са вече минало. Аз ще Ви запомня с мизерните номера, които правихте, с пазарлъците, които водихте с нас за да искате къде да сейфате, с нечестната си игра със смяната на знамената и с  постоянното гледане от един човек на няколко акаунта.
Не сте добри играчи и за съжаление и няма и да станете, каквото и да изпишете тук. Нямате и чест да си признаете нечестната игра.
Можете да прочетете подписа на LadyBlack. Той касае всички играчи на Блатото.
Приятна игра и продължавайте да си мислите, че сте най-добрите тук. Вече сте си повярвали, остава и другите да ви повярват.
Още един добър играч е разбрал що за стока е съюзчето на Блатния *ok*.А дали са добри *hihi*, виж в подписа ми, уверявам те , че са най-добри във форума.
Активен

Bad_Boys  - Blatoto 2009-12-17 10:27:08 2009-12-24 10:27:08 12240 8439 3801
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1910 -: Януари 24, 2011, 21:57:49 »

И във форума сме най-добри, вярно е  [:-}
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1911 -: Януари 24, 2011, 23:16:27 »

Твойто разбиване в Тино преди около месец ще го броиш ли във вашата класация *hahaha*, но то всяка ера си ти е редовно *hahaha*.Как не са ти забранили да пишеш тука бе човек, ти победи и Цецо тази ера по форумни изяви. *SMOKE*
Е ко да се прави  съдба но ти пак не играеш  и пак коментираш играчи незнам какво толква ти прави кефа
Та така или иначе аз съм форомен герои  но и ти не помалко такъв
А задругото когато ти ме биеш на боиното поле тогава ще коментираш моито име
                                               *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1912 -: Януари 25, 2011, 01:45:08 »

Изобщо някой вижда ли какво става около него , с играта , с отношенията ни?! Това вече не е онова състезание..Вече е състезание на бъгове и липса на поддръжка..Но това за играта..Отношенията между нас виждате ли?! Та ние всички в дадени етапи сме били приятели..Играели сме заедно , споделяли сме часовете безсъние , победите , загубите..И в какво се превърнахме?! В хора дето не могат органически да се понасят..В хора , които не могат даже да говорят нормално един с друг! И за какво?! Заради една игра.В последната седмица се разочаровах тотално от много неща свързани с ИО..Но най ми е криво заради отношенията.Това ми е последната ера в 1 и 2..С което приключвам ИО..Каквото съм искал - постигнал съм го..Ако нещо ми е дразнело егото - получил съм го..Най-голямата ми полза от тая игра бяха хората , с които се запознах.Може би и аз понякога съм бил прекалено емоционален..Може и аз да съм преминавал границите на добрия тон , за което моля тези които съм засегнал по някакъв начин да ме извинят..Това БЕШЕ игра на духа..Сега е помийна яма.За което сме виновни всички - от тези , които се изкушават и я превръщат в такава , до тези които не санкционират това..Предпочитам да спра , за да запазя добрите спомени , които имам..Успех на всички и във всичко!
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #1913 -: Януари 25, 2011, 01:51:38 »

   *ok* от както махна табелката почна да проглеждаш  по-малко *bravo*
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 02:33:17 от titov » Активен
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #1914 -: Януари 25, 2011, 03:47:40 »

 Не виждам по какъв начин нещата са се променили от старта на играта,а вероятно това важи за всяка друга online игра.Говориш за приятелски отношения-вероятно в съюзът,в които сте играли дълго време едни и същи хора,другарски отношения-възможно е с алиансите,с които сте споделяли подобна стратегия в играта.Но към всички останали един разумен и възпитан човек би следвало да подходи  единствено с респект и уважение,най-малко заради емоциите,каквито и да са те,които ни носи играта,защото ако сме имали неприятни моменти,поне са ни научили как да се справяме с тях и да се постараем да ставаме все по-добри....И човек откаже ли се в играта ще се откаже и в реалният си живот...За съжаление не всички може да бъдем разумни хора още повече след като се сблъскаме с обидно и унизително отношение отсреща,а това май вече опира до първите 7 годин на всеки един от нас...
 Бъговете са съпровождали всяка една игра,не само тази,но да се разчита на личният морал на всеки....едва ли и създателите на играта са си представяли,че рицарският дух ще се възцари с магическа пръчка.По една или друга причина те не се отстраняват своевременно,което допълнително внася напрежение помежду ни.Въпрос на личен избор е обаче дали ще се възползваме от тях.Знаят се и си личат тези,които в момента не ползват,а не са тайна и тези,които са превърнали използването на бъгове в стил и начин на игра.Но,без да засягам някои умишлено,според мен,всеки  е бъркал поне веднъж в кацата с меда по един или друг начин дори само от любопитство,а дори все пак да има изключения само те си знаят ,че са такива,защото съмненията винаги остават...
 Та да твърдиш,че с цялата тази действителност тепърва се сблъскваш....все едно не сме българи?!...Едно оправдание от сорта,че жената не дава би хванало повече дикиш  *hihi*
 Успех ти желая с каквото се захванеш,а и на всички,които надявам се,само временно ще преустановим набезите по бойните поля!!!
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 03:51:34 от Deja_vu » Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1915 -: Януари 25, 2011, 19:29:26 »

grobar696(Blatoto)   AbsolutE(SUICIDE)   1946   28992   88   854   0   0   129

Алооо , блатарите ... що ми разваляте спокойствието , брях ... ;D Grin Grin
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1916 -: Януари 25, 2011, 21:15:33 »

grobar696(Blatoto)   AbsolutE(SUICIDE)   1946   28992   88   854   0   0   129

Алооо , блатарите ... що ми разваляте спокойствието , брях ... ;D Grin Grin

Щот вече си в обхват за това  Tongue
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1917 -: Януари 25, 2011, 23:19:01 »

Щот вече си в обхват за това  Tongue
Хммм , гробаря ме хвана миналата ера .... ся пак иска явно Smiley))))))) подготвям нова порция стрели тогава  Smiley
Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1918 -: Януари 25, 2011, 23:33:23 »

Сега се обадетe на Агента за да си попълните колекцията от писатели във форума   ;D


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=34201.msg404151#msg404151
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1919 -: Януари 25, 2011, 23:44:38 »

Абе ти сериозно ли го мислиш това ...  *scratch*
Активен

Страници: 1 ... 126 127 [128] 129 130 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!