Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:08:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 250832 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #1530 -: Декември 20, 2010, 09:55:53 »

Аз само зададох въпрос кой от двамата ме е палил. Толкова лесен въпрос.  [:-}
Не съм се оплаквала от палежа.  Wink
значи се заяждаш тогава...щом не се оплакваш  [:-} от неколко дена чоплите нещо и не мога ви разбера какво и защо тук  *pardon*
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1531 -: Декември 20, 2010, 12:27:18 »

ММММ.... Абе някои хора са явно мнооого запознати с личния ми живот...  Grin  кой още ми е гадже мога ли да попитам  Grin Ако паля - имам си акаунт
Активен
bgbpc
Редник
*

Karma: +60/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #1532 -: Декември 20, 2010, 12:37:46 »

Абе хора, само се излагате.Кой с кой, какво прави няма никакво значение за играта според мен.Защо превръщате всичко в лични нападки?Направо не ви разбирам.Не е ли целта да се забавляваме в края на краищата.Имам чувство, че тук се избиват комплекси.После, защо хората се отдръпват от играта
« Последна редакция: Декември 20, 2010, 12:40:11 от bgbpc » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1533 -: Декември 20, 2010, 12:52:58 »

Абе хора, само се излагате.Кой с кой, какво прави няма никакво значение за играта според мен.Защо превръщате всичко в лични нападки?Направо не ви разбирам.Не е ли целта да се забавляваме в края на краищата.Имам чувство, че тук се избиват комплекси.После, защо хората се отдръпват от играта
Зависи какво прави..Дразнещо е ти да си отделяш от времето , а да остават съмнения/и не само/ , че някои предпочитат да си разделят отговорността и времето за два акаунта..Не става въпрос за инцидентно влизане..Говорим , когато си се практикува игра с два акаунта от двама човека.В свят с онлаин това си дава очевадно предимство..И аз можех да си спестя поне 20 грабежа ако някой ме логваше на минутата след изтичането на блока , но не го считам за редно.Не визирам конкретния случай..Говоря по принцип.Тук нямам наблюдения , съответно не мога да заемам твърда позиция.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1534 -: Декември 20, 2010, 13:02:27 »

Добро утро  *tired*  *coffee*

Само да си изпия кафето и ще въведа в Блатото Справка-Декларация .. кой, с кого, кога, как, защо, на кой има мерак, къде ще се пробва ... за да съм в състояние да отговарям на всички питания за личния живот на съюзниците си по всяко време на денонощието .. и само някой от тях да посмее да не я попълни коректно  *PUNISH*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1535 -: Декември 20, 2010, 13:10:59 »

Ох... на мен с повече страници декларацията.... че ми е дълъг списъка Tongue Tongue Tongue
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1536 -: Декември 20, 2010, 13:13:15 »

Ох... на мен с повече страници декларацията.... че ми е дълъг списъка Tongue Tongue Tongue

Твоята специално ще бъде подвързано издание в три тома  Kiss  *rose*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #1537 -: Декември 20, 2010, 13:18:56 »

Ох... на мен с повече страници декларацията.... че ми е дълъг списъка Tongue Tongue Tongue
и с цветни илюстрации и снимки може твоята  Kiss
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1538 -: Декември 20, 2010, 14:53:38 »

ММММ.... Абе някои хора са явно мнооого запознати с личния ми живот...  Grin  кой още ми е гадже мога ли да попитам  Grin Ако паля - имам си акаунт

За да го напиша значи е така и го знам от приятеля ти Момо. Когато ти гледаше акаунта мила се заговори с мен!
И няма нужда да се държиш като ощипана мома. Много добре знаеш за какво говоря.
И защо ли е така трудно да  приемеш фактите, когато не ти изнасят....
Хайде играйте и се наглеждайте със здраве ....
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1539 -: Декември 20, 2010, 15:05:36 »

Tongue не съм мила  Tongue не съм и мома ... не те знам коя си и не искам и да знам ...Smiley говори си и интриганствай на воля - разрешавам ти Grin Tongue
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #1540 -: Декември 20, 2010, 16:45:55 »

А тука било весело  *freak* *beer*
хаиде от весело прекарване на празниците и приятна игра на всички *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #1541 -: Декември 20, 2010, 20:22:28 »

А тука било весело  *freak* *beer*
хаиде от весело прекарване на празниците и приятна игра на всички *beer* *beer* *beer* *beer*
Брех , кой се появил ... Smiley *beer* *beer* / и само две правописни грешки  Grin Grin /
Активен

Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1542 -: Декември 20, 2010, 21:38:16 »

Весели празници на всички и от мен....
И една молба - не разваляйте хубавия бой на бойното поле с кавги във форума  Wink *beer* *beer* *beer*

Моите уважения LadyBlack, но когато човек казва истината във форума това не трябва да се нарича кавга. В случая не се караме. Зададох въпрос на който никой не пожела да даде отговор.
В интерес на истината доста хора от пишещите в тази тема имат нужда от малка почивка от играта, тъй като явно са се срастнали с нея и са загубили представя за реалността. Живота не е играта, играта е за да се разтовари човек от живота.
Весела Коледа на всички и не се стягайте толкова. С малко повече усмивки и без излишни злобни изказвания от рода на кой ти каза кой ме гледа и на кого съм гадже  играта може да е по-весела.
Злобата ражда безсилие, а безсилието - палежи Wink
Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
scila
Редник
*

Karma: +14/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #1543 -: Декември 21, 2010, 02:36:48 »

Grin Още си на ръба на пропастта Белла.... Ако изпитваш нужда от гадже ,да ти дам някое от "моите"....а ако не искаш да те нападат - не играй ЙО.. Smiley и не бягай в мод като си оплескала пейзажа Smiley чао чао и лека нощ....
хмммм... И още нещо.... Ще помоля
не искам моето име или на който и да е ,да се замесва в някакви афери.....измислени - трябва да се трият такива постове Smiley!!!!
Активен
Bella
Сержант
**

Karma: +114/-147
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


СПАРТА E ЗА ЧЕСТНА ИГРА!


Профил WWW
« Отговор #1544 -: Декември 21, 2010, 08:44:45 »

Grin Още си на ръба на пропастта Белла.... Ако изпитваш нужда от гадже ,да ти дам някое от "моите"....а ако не искаш да те нападат - не играй ЙО.. Smiley и не бягай в мод като си оплескала пейзажа Smiley чао чао и лека нощ....
хмммм... И още нещо.... Ще помоля
не искам моето име или на който и да е ,да се замесва в някакви афери.....измислени - трябва да се трият такива постове Smiley!!!!

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  *crazy*

П.П. Натискай минусите и се моли, но темата си е хроника на събитията и не може да се трият постове.
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 08:56:51 от Bella » Активен

"Тези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност". Бенджамин Франклин, 1775 г.
Страници: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!