Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:24:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 136   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят1 - ЕРА 15 - Класика ....  (Прочетена 250828 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1020 -: Декември 01, 2010, 21:39:23 »

и аз искам такова бутонче  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Купи си....  Grin Grin Grin
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1021 -: Декември 01, 2010, 21:41:47 »

Последно може или не може да се избяга.
По отношение на имената,не съм ги и споменавал ,че да не ги смятам за опитни играчи!

п.с. Моите уважения към теб Кро,не го приемай като заяждане,специално към теб точно обратното без да навлизам в подробности. Smiley

Може ...  но както вече казах не става с бутонче, а с много сериозна подготовка и прецизна игра ... и въпреки това, едно лагване от секунда и гориш ...   Wink


Р.Р. Аз се заяждам само с определени хора и с определена цел ... с никого просто за спорта *beer*
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 21:43:19 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #1022 -: Декември 01, 2010, 21:44:11 »

Последно може или не може да се избяга.
По отношение на имената,не съм ги и споменавал ,че да не ги смятам за опитни играчи!

п.с. Моите уважения към теб Кро,не го приемай като заяждане,специално към теб точно обратното без да навлизам в подробности. Smiley
аз под 3сек не мога избегам пък за другите не знам  Tongue пръстите ми са дебели  понекога натискам и по 2 копчета с тех а и лага ми е добър  Grin тъй че който ме смета да го има в предвид  Wink последния път който ме сметаха дойдоха с 25мин преди мен  Grin
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1023 -: Декември 01, 2010, 21:45:45 »

Чавдаре,предполагам знаеш,че в класиките няма бутон "Събери армията......",ако за него говориш,както си мисля! Smiley
*ok* *beer*
Активен

Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #1024 -: Декември 01, 2010, 21:54:01 »

Защо не си направите едно съревнование за засичане и избягване на атака. Ще е интересно на останалите да погледат резултати.
Идеята ми е такава:
Играч А пуска атака полева битка с 1000 копия към играч Б.
Играч Б оставя атаката да мине и се стреми да хване на контра 1000 копия на играч А. Примерно с 1000 стрели.
Всичко това се случва докато са онлайн и двамата играчи. Разбира се трябва предварително да си знаят картографията.

После показвате резултати:
снимка на час върнала се армия
снимка на час проведена атака на нападателя
Може и снимки на текущи мисии, да се види колко секунди е била разликата в движението на двете армии.
Доклад.

Колкото до преместването на връщаща се армия само с един клик - разбира се, че го има. Трябва само въображение и съобразяване предварително какъв тип армия ще се мести - за класиките. Избягването под 2-3, е, трябва си доза и късмет.
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1025 -: Декември 01, 2010, 21:55:23 »

Защо не си направите едно съревнование за засичане и избягване на атака. Ще е интересно на останалите да погледат резултати.
Идеята ми е такава:
Играч А пуска атака полева битка с 1000 копия към играч Б.
Играч Б оставя атаката да мине и се стреми да хване на контра 1000 копия на играч А. Примерно с 1000 стрели.
Всичко това се случва докато са онлайн и двамата играчи. Разбира се трябва предварително да си знаят картографията.

После показвате резултати:
снимка на час върнала се армия
снимка на час проведена атака на нападателя
Може и снимки на текущи мисии, да се види колко секунди е била разликата в движението на двете армии.

Колкото до преместването на връщаща се армия само с един клик - разбира се, че го има. Трябва само въображение и съобразяване предварително какъв тип армия ще се мести - за класиките. Избягването под 2-3, е, трябва си доза и късмет.

Амии ние си го правим .... всяка вечер почти  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #1026 -: Декември 01, 2010, 22:01:56 »

С удоволствие  Smiley
Активен

bgbpc
Редник
*

Karma: +60/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #1027 -: Декември 01, 2010, 23:34:32 »

Я тука се заформи интересен спор  Smiley
Активен
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #1028 -: Декември 01, 2010, 23:45:21 »

Чавдаре,предполагам знаеш,че в класиките няма бутон "Събери армията......",ако за него говориш,както си мисля! Smiley
  Има бутон събери армията  Wink но няма да ти свърши много работа . И аз мисля че си трябват поне 3 секунди за да мръднеш войската
Активен
tripi
Гост
« Отговор #1029 -: Декември 02, 2010, 00:56:43 »

аман от специалисти...за 2 сек няма как да избягаш,само лага ти е в най-добрият случай толкова...има си начини да се избяга за 4-5 сек,но ти едва ли ги знаеш...една атака ,за да се пусне отнема 5-7 сек, с лага 7-10...айде  стига съм се правил тук на разбирач ще се опитам да го демонстрирам в играта....
а на Хана можеш само да му носиш медалите....ако ти позволи въобще да се хвалиш с тях Wink
ако ти кажеш че няма как да се избяга на 2 сек значи наистина си само едно ГОЛЯМО НИЩО, а медали момко съм носил и нося много, наистина си много зле само дето блъскаш точки и говориш, сега ако ти кажа че има как да си върнеш атака на 1 сек преди удара, пак ще кажеш че не е възможно предполагам  *scratch*
Активен
Deja_vu
Редник
*

Karma: +25/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #1030 -: Декември 02, 2010, 02:07:27 »

за под 3 сек,и то с доза късмет,и с бутон ,и по другият начин няма как да избягаш...ако ти знаеш такъв...-аре бегай тогава *pardon*...и се прави на играч на сърбите,но като гледам и за това не ставаш Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1031 -: Декември 02, 2010, 02:10:15 »

за под 3 сек,и то с доза късмет,и с бутон ,и по другият начин няма как да избягаш...ако ти знаеш такъв...-аре бегай тогава *pardon*...и се прави на играч на сърбите,но като гледам и за това не ставаш Wink
бяга се, не е от бутона, а от не мобнатите единици и от други неща. но се бяга и на секунда.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1032 -: Декември 02, 2010, 02:16:45 »

2 сек и то с късмет..Иначе 3..Но при такива разлики всичко е късмет..И нет. *pardon* Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #1033 -: Декември 02, 2010, 02:34:35 »

бяга се, не е от бутона, а от не мобнатите единици и от други неща. но се бяга и на секунда.
я пък ти  *hahaha* *hahaha* *hahaha*вие с трипи нещо си удисвате на Ъкъла  Grin на 3 секунди и то с добър нет и малко късмет !!! Знаем всички кое как става (с подпрозорци и т.н. )и аз ще ти кажа ,че докато не ти престигне писъмцето си пълен пътник  Cool само от там губиш 1 секунда  Wink  *beer*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #1034 -: Декември 02, 2010, 02:37:48 »

я пък ти  *hahaha* *hahaha* *hahaha*вие с трипи нещо си удисвате на Ъкъла  Grin на 3 секунди и то с добър нет и малко късмет !!! Знаем всички кое как става (с подпрозорци и т.н. )и аз ще ти кажа ,че докато не ти престигне писъмцето си пълен пътник  Cool само от там губиш 1 секунда  Wink  *beer*
системата работеше във версия 4, преди да сложат новия интерфейс. Стария си беше като класиките. Няма причина да не работи. Ся не сме малки, или ме пробвате или наистина не става, по 1 единица от тея дето се прибират в провката ставаше при нормален нет 10 Мегабита.

разликата в двата интерфейса сега е че при версия 4А може и с 0 единици в провката да се спасиш и без премиум, в класиките няма как и с премиум.
« Последна редакция: Декември 02, 2010, 02:40:12 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 136   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!